хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Спільна Справа влаштувала в Межигір'ї святкову стрілянину

                      О 20 годині 11 хвилин група активістів громадянського руху "Спільна Справа" на території резиденції Віктора Януковича в Міжгір'ї здійснила запуск 7-ми піротехнічних установок типу "Чіполіно".
                      В такий спосіб активісти нагадали Віктору Януковичу про події Помаранчевої революції та спробували відтворити в нього той самий святковий настрій, який в нього був сім років тому.
                     "Спільна Справа" також наголосила  на тому, що подальша антинародна та антидержавна політика Януковича, може призвести до того, що під брамою Міжігір'я можуть найближчим часом опинитись громадяни з більш серйозною піротехнікою.
                      Втрат серед учасників акції та мирного населення немає. Всі учасники безкарно повернулись до Києва.
16

Коментарі

Гість: Лютый Гриня

123.11.11, 01:34

Уявляю, як він наклав в штани...

    223.11.11, 01:39Відповідь на 1 від Гість: Лютый Гриня

    Уявляю, як він наклав в штани...Ага, мабуть тому і не встигли заарештували хлопців, тому що рятували Мудаковича від переляку.

      323.11.11, 01:41

        423.11.11, 01:43Відповідь на 3 від Танк_

        Можеш уявити, як він там всрався?

          523.11.11, 01:46Відповідь на 4 від бандерівець

          Не виключно

            623.11.11, 05:26Відповідь на 4 від бандерівець

            обісрав увесь свій золотий унітаз із катапультою

              723.11.11, 06:53

                823.11.11, 07:24

                  923.11.11, 08:51

                  "під брамою Міжігір'я можуть найближчим часом опинитись громадяни з більш серйозною піротехнікою"
                  Хм.. Вже давно ПОРА...

                    1023.11.11, 09:20

                    А я собі і міркую: чого це так випорожненнями тхне? Не встиг, мабуть і до золотого унітазу по пеньочках доплигати, зайка голубенька нещасна.Треба зробити пару фейєрверків із пітард, а потім - по-справжньому

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна