хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Зла немає, є відсутність добра

Професор одного дуже відомого Університету спантеличив своїх студентів наступним запитанням: "Чи Дійсно Бог створив усе, що ми бачимо?"
Один із студентів хоробро відповів: "Так, без сумніву".
- Бог створив абсолютно усе?- запитав професор.
- Так, сер - впевнено відповів студент.
- Але якщо Бог створив абсолютно усе, - сказав професор, - то, очевидно, Бог створив і Зло. А, оскільки існує Зло, і відповідно до принципу, що наша робота визначає, хто ми є, ми можемо зробити висновок, що Бог є Зло.
Студент принишк і не знав, як відповісти професорові. А той, задоволений самим собою, пояснив студентам, що так він цим зайвий раз довів, що релігія - міф.

Інший студент підняв руку і сказав: "Професоре, можна мені задати вам запитання"?
- Так, звичайно, - відповів професор.

Студент встав і запитав: "Професоре, а чи існує холод"?
- Що за запитання? Звичайно, існує. Вам що, ніколи холодно не було?
Студенти засміялися на запитання свого товариша.

Молода людина відповіла:
- Насправді, сер, холоду не існує. За законами фізики те, що ми приймаємо за холод, є насправді відсутність тепла. Всяке тіло або об'єкт можна вивчати лише тоді, коли воно або він має або передає енергію. Абсолютний нуль (- 460F) - це повна відсутність тепла. Всяке тіло при цьому стає  інертним і нездібним на реакцію. Холоду не існує. Це слово було придумане для пояснення того, що ми відчуваємо, коли в нас немає тепла.

Студент продовжував: "Професоре, а чи існує темрява"?
- Так, зрозуміло, існує.
- Ви знову неправі. Темряви не існує. Темрява насправді - ця відсутність світла. Ми можемо вивчати світло, а темряву - не можемо. Ми можемо використовувати призму Ньютона для розщеплювання білого світла на безліч кольорів і вивчити довжину хвилі кожного кольору. Ми не можемо виміряти темряву. Простий пучок світла може порушити її і освітити усе навколо.
Як ви можете визначити, наскільки темним є цей простір? Ви вимірюєте кількість світла. Вірно? Темрява - це термін, використовуваний людьми, щоб описати, що відбувається, коли немає світла.

- Професоре, скажіть, а чи існує зло?

Тепер уже професор невпевнено відповів: " Ну, зрозуміло, я вже сказав, ми це бачимо щодня. Ми це бачимо в повсякденних прикладах нелюдяного відношення людини до людини. Ми це бачимо в численних злочинах і насильстві всюди у світі. Це не що інше, як зло.

- Ні, професоре, зла не існує або, принаймні, воно не існує саме по собі. Зло - це просто відсутність Бога. Це як темрява і холод, слово, яке людина придумала для опису відсутності Бога. Бог не створював зла. Зло - це те, що трапляється, коли в серці людини немає Божественної любові. Це як холод, який відчуваєш, коли немає тепла, або темрява, коли немає світла.

Професор не знайшов, що відповісти.

Ім'я того студента було Альберт Ейнштейн.
13

Коментарі

123.07.11, 06:55

молодец Эйнштейн.....выдал.....но немного не прав....ЛЮБОЕ ДЕЯНИЕ МОЖЕТ БЫТЬ воспринято двояко....смотря как к нему подойти
По обе стороны морали
добра и зла жрецы и жрицы
так безобразно много срали,
что скрыли контуры границы(гарик)
и тут я согласен с Губерманом http://blog.i.ua/user/2609367/378876

    223.07.11, 08:52

    ДОбро і Зло існують як міра протилежності одне одного. Якщо би шанований мною А.Ейнштейн
    дожив до ХХІ століття, то дізнався би, що сьогодні відкрито в космосі Темну масу і Темну енергію,
    які в десятки разів перевищують Світлу/видимі масу та енергію,що вивчались досі у фізиці.
    Уявляю, який "бум" влаштують сатаністи, отримавши такий "доказ" первинності Зла, коли дізнаються про це.
    Я - за Добро, Любов, Мир!

      323.07.11, 10:31



      Oднажды добрый человек беседовал с богом и спросил его:
      - Господи, я бы хотел узнать, что такое Рай и что такое Ад.
      Господь подвел его к двум дверям, открыл одну и провел доброго человека
      внутрь.
      Там был громадный круглый стол, на середине которого стояла огромная чаша,
      наполненная пищей, которая пахла очень вкусно.

      Добрый человек почувствовал, что у него слюнки потекли.
      Люди, сидящие вокруг стола, выглядели больными и умирающими от голода.
      У них были ложки с длинными-длинными ручками, прикрепленными к их рукам.
      Они могли достать чашу, наполненную едой, и набрать пищу, но так как ручки у
      ложек были слишком длинные, они не могли поднести их ко рту.
      Господь сказал: "Ты только что видел Ад". Господь и добрый человек затем
      направились ко второй двери. Господь отворил

        423.07.11, 10:32

        Господь отворил ее. Сцена, которую увидел
        добрый человек, была идентичной предыдущей. Такой же огромный круглый стол,
        та же гигантская чаща, которая заставляла его рот наполняться слюной.
        Люди, сидящие вокруг стола, держали те же ложки с очень длинными ручками.
        Только на этот раз они выглядели сытыми, счастливыми и погруженными в
        приятные разговоры друг с другом.

        Добрый человек сказал господу: "Я не понимаю".
        - Это просто, - ответил ему Господь, - эти научились кормить друг друга. А
        те думают только о себе.

          анонім

          523.07.11, 10:37

          "Вот уж действительно все относительно ...." По моему нельзя относится к "Всевышнему сознанию, разуму" очень "догматировано" исходя из всех религий на земле. По моему все намного сложней в "потустороннем мире", а мы есть испытательный полигон. Хотя я православный, но считаю, что между мной и Богом не должно быть ни каких "посредников", особенно Гундяева.

            623.07.11, 14:05

            А я знаю інше трактування за давньоіндійським аформзмом: "І коли в піднебесній пізнали що таке Добро, появилося Зло"
            Це справді досить і досить суб'єктивні поняття: господар вбиваючи злодія одночасно вбиває і дитину щодо її батьків, і чоловіка та батька... Зло покарано, але чи є торжество Добра?..

              723.07.11, 16:08

              А що це вас на філософію прорвало? Хочете в порівняльній таблиці виміряти по категоріям добра і зла події в Україні? Так ми в тій стадії, коли не бачимо за своїми потребами проблеми інших. Егоїзм роз'їв душі людські. Люди сприймають світ, як агресивне середовище, в якому треба виживати за рахунок інших. Такими агресивними стосунками з природою ми викликаємо збурення Землі. Очікують нас катаклізми ( щоб зрозуміти могли скороплинність часу і життя).

                823.07.11, 20:28

                  923.07.11, 23:29

                  Гарно сказано.

                    1027.07.11, 23:29

                    класика доведення супротивного. гарно!
                    якщо когось цікавить щось подібне, але значно більше за обсягом і нудніше, то читайте платонові "Діалоги".

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна