Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Суд без адвокатів, обвинувачувальної і трансляції


"Сьогодні у порушення Конституції і законів суддя діяв безпрецедентно, і він почав зараз розгляд судової справи без участі мене, без участі моїх захисників, порушивши статтю 262 Кримінально-процесуального кодексу, де є обов’язковою моя присутність в залі", - сказала лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко журналістам після того, як на вимогу судді вимушена була залишити залу судових засідань.

Екс-прем'єр повідомила, що через порушення суддею Родіоном Кірєєвим Конституції і законів вона не встигла внести клопотання про залучення чотирьох нових адвокатів, двоє з яких представляють американські юридичну та аудиторську компанії, які проводили дослідження фактів обвинувачення Генеральної прокуратури, викладених у кримінальній справі щодо газових угод, які визнано політичними.

"Про те, що я прийшла із захисниками, суддя навіть не захотів слухати. Я думаю, що у них вже написаний вирок. Їм не треба ніяких об’єктивних судових розглядів, їм потрібно оголосити вирок, їм потрібно розправитися зі мною, ліквідувати опозицію – ось що їм потрібно. І тому вони зараз виконують злочинне доручення Януковича", - переконана Юлія Тимошенко.

Водночас представник сторони державного обвинувачення Лілія Фролова з дозволу судді Родіона Кірєєва за відсутності у залі Юлії Тимошенко почала зачитувати обвинувальний висновок, що викликало обурення у присутніх в залі суду. Після цього головуючий оголосив перерву у засіданні та залишив залу.

Головуючий у судовому засіданні з розгляду кримінальної справи Юлії Тимошенко щодо газових угод 2009 року Родіон Кірєєв заявив про заборону здійснення фото- та відеофіксації і транслювання подій у залі судових засідань.
16

Коментарі

115.07.11, 12:56

Не дивлячись на це все - з ЮВ, як з гуся вода

    215.07.11, 13:08Відповідь на 1 від Fred Perry

    Краще позаздріть її витримці.

      315.07.11, 13:28Відповідь на 1 від Fred Perry

        анонім

        415.07.11, 14:55

        Судья Шевченковского суда тоже думал, что он "неприкасаемый", однако свинец был другого мнения.

          Гість: Світанок

          515.07.11, 16:25Відповідь на 4 від анонім

          Судья Шевченковского суда тоже думал, что он "неприкасаемый", однако свинец был другого мнения.Прекрасно сказано и с юмором.

            615.07.11, 16:34Відповідь на 1 від Fred Perry

            Не дивлячись на це все - з ЮВ, як з гуся водаДолго думал? Не понимешь, что происходит в стране?

              Гість: lyo Dnepr

              715.07.11, 16:55Відповідь на 1 від Fred Perry

              Не дивлячись на це все - з ЮВ, як з гуся водаТы себя представил на ее месте?
              Тебя и посадят , ты то же самое скажешь...

                Гість: lyo Dnepr

                815.07.11, 16:57Відповідь на 1 від Fred Perry

                Кирееву нарушать законы, как два пальца абасфальт и, как говорит Рама 88я, как с гуся вода

                  915.07.11, 17:50Відповідь на 4 від анонім

                  Судья Шевченковского суда тоже думал, что он "неприкасаемый", однако свинец был другого мнения.

                    1015.07.11, 20:14Відповідь на 4 від анонім

                    Судья Шевченковского суда тоже думал, что он "неприкасаемый", однако свинец был другого мнения.Всі вони так думають! То може "поправим" їхню думку?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      11
                      попередня
                      наступна