Про співтовариство

Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав.
Вид:
короткий
повний

ВАРТА

Поезія надвечір

Олександр ОЛЕСЬ

КНЯЖА УКРАЇНА



Холм і Львів

Раз Данило був на ловах
І у лісі заблудив.
Довго він шукав дороги,
Довго в пущі він ходив.

Аж виходить на поляну:
Ні дороги, ні стежок.
На поляні горб високий,
Вкритий килимом квіток.

“Ось де місце для твердині!” —
З уст зірвалися слова.
“Тричі голову розіб’є,
Доки візьме татарва!

І твердиня тут постане!” —
Князь Данило порішив
І залізною рукою
Перший камінь положив.

І робота закипіла:
Ліс рубати почали,
Тут копають рів глибокий,
Там нагортують вали.

На горі будують замок,
Поруч — вежу з стовбурів.
Скільки плотників зійшлося,
Скільки з’їхалось майстрів!

І постало в лісі місто
На досаду татарви,
Забіліли мури, вежі,
Появилися церкви.

А навколо по долині
Скрізь розсипались хати.
Скрізь городи зеленіють
І пишаються сади.

Там, де звір ревів голодний,
Серед лісу на шпилі
Виріс Холм і став на варті
Української землі.

Друге місто будувати
Він над Полтвою звелів.
І на славу Льва-князенка

Князь назвав це місто Львів.


Ми перші!!!

  • 06.03.13, 16:45
Вітаю всіх Вартівців з ПЕРШИМ місцем у рейтингу співтовариств!ura Всім шампанського!bokali bokali bokali bokali bokali


Версії Рабиновича......:)

  • 06.03.13, 12:44
Вадим Рабинович, відомий бізнесмен, сьогодні назвав 2 версії замаху на себе, який стався у понеділок, 4 березня. За першою версією, це націоналісти, від яких щодня отримує по декілька погроз. Каже, що листи кидають у поштову скриньку і на них зазначені зворотні адреси. Правоохоронні на це не реагують. За другою версією, представникам нинішньої влади дуже цікавий міжнародний телевізійний канал, яким володіє Рабинович. Він має назву "JN-1".

"До мене приходив Андрій Деркач (помічник прем'єр-міністра) і сказав: "Ти ж знаєш, яка ми сила. Коли ти працював, мій батько був головою СБУ. Ми вважаємо, що ти нам ще винний". Таким же чином раніше він забрав у мене канал "Ера". Пообіцяв повернути після виборів, але не повернув", - сказав бізнесмен.

Рабинович зазначає, що немає в Україні ніякого бізнесу взагалі. Він не є прихильником ні опозиції, ні провладних структур. Каже, що взагалі немає ворогів: ні з минулого, ні з теперішнього часу.
"У той же день, коли до мене приходив Деркач, я написав заяву у Генпрокуратуру. Реакції немає взагалі ніякої. Можливо, лист десь загубився дорогою, тому кажу про це ще раз при журналістах. Міліції після вибуху про це теж казав. Також ніякої реакції. Тільки вчора дзвонили з райвідділу, питали, чи не маю телефон Деркача. І все", - додав він.

Вадим Рабинович підтвердив, що будь-кому, хто надасть інформацію про замах на нього, заплатить мільйон гривень. Пообіцяв назвати номер телефону. За яким можна телефонувати. Запевнив, що це буде повністю анонімно, але номеру не дав, можливо забув.

патріарх Кирило вважає, що він і є свято.

  • 06.03.13, 09:27

Предварительной датой празднования1025-летие Крещения Руси назначено 26 июля. На торжества планирует прибыть глава Русской православной церкви патриарх Кирилл (Гундяев), однако он отказывается присутствовать там, где будет находиться глава Украинской православной церкви Киевского патриархата Филарет (Денисенко). "Для патриарха Кирилла стало доброй традицией приезжать в Киев в дни, когда церковь отмечает Крещение Руси. Не намерен он отказываться от своих планов и в этом году. Но он однозначно не будет присутствовать там, где появится так называемый патриарх Филарет", - заявил изданию "Комерсант - Украина" секретарь отдела внешних церковных связей РПЦ по межправославным отношениям протоиерей Игорь Якимчук. В частности, речь идет об официальном мероприятии. Планируется, что 26 июля в Киеве во дворце "Украина" пройдет церемония с участием президента Виктора Януковича. На ней должен быть и патриарх Филарет, который входит в оргкомитет по подготовке празднования годовщины Крещения Руси. 

Представители УПЦ КП к позиции РПЦ отнеслись с недоумением."Патриарх Кирилл тут гость, и странно, что гость навязывает свои правила и выбирает, с кем ему встречаться, если речь идет о государственных мероприятиях", - полагает секретарь Священного синода УПЦ КП архиепископ Евстратий (Зоря).По его словам, патриарх Филарет готов присутствовать на мероприятиях с участием предстоятеля РПЦ."Для главы УПЦ КП это не проблема, учитывая, что патриарх Филарет был одним из тех, кто рукополагал в епископы будущего патриарха Кирилла", - отметил архиепископ.

Отметим, что пока точно неясно, будет ли участвовать в церемонии патриарх Филарет. Например, он не принимал участия в государственных торжествах по случаю 1020-летия Крещения Руси. Однако перед формированием оргкомитета (в который вошли представители всех украинских православных церквей, а также Украинской грекокатолической и римско-католической церквей) глава УПЦ КП заявил, что празднование 1025-летия Крещения Руси без участия Киевского патриархата "может внести разделение в украинское общество".

http://zn.ua/UKRAINE/patriarh-kirill-otkazalsya-prazdnovat-kreschenie-rusi-ryadom-s-filaretom-118237_.html

Рейтинги незалежної України (стаття відповідь) ОНОВЛЕНО!

  • 05.03.13, 23:09
03.03.2013 у співтоваристві "Свідомість ето діагноз" аккаунтом BUJHM 3  була надрукована стаття під назвою "Рейтинги незалежной Украини". 

У своїй статті я використав ВИКЛЮЧНО  дані європейського відділення ВООЗ

Давайте пройдемось по деяких пунктах цієї статті :

1. Україна займає 2 місце за смертністю 
  Вказується навіть конкретна цифра 15.76 на 1000 населення. Але чи так це?

Причини смерті за 2010 рік / на 100 000 населення (дані ВООЗ) :

Польща 771.49
Україна 1171.06
Рашен Федерейшен 1223.12

2. Рівень народжуваності в Україні складає 9.62 / на 1000 
 
Ось дані ВООЗ :
Число живонароджених за 2010 рік :

Польща 10.73
Україна 10.89
Рашен Федерейшен 12.33 
нібито значно гірше чим у північного сусіда, але автор займається маніпуляцією

Пояснюю на інших показниках (мертвонародженість та число абортів)

Мертвонародженість на 1000 пологів: 

Польща 4.17
Україна 6.43
Рашен Федерейшен 11.14

Число абортів на 1000 живонароджених 
Польща 1.55
Україна 223.84
Рашен Федерейшен 598.76

3. В Україні захворюваність на туберкульоз в 9 разів вища чим у Євросоюзі 
(А чому порівнюють з Євросоюзом, чому не з Росією)

А ось і пояснення (дані ВООЗ):
Захворювання на туберкульоз / на 100 000

Польща 20.04
Україна 78.64
Рашен Федерейшен 88.95

4. Україна на першому місці по випитому алкоголю (голослівно стверджується що нація деградує при рівні більшому за 8 л/ на людину)
Звідки дані, не зрозуміло.

Дані по Польщі, Україні і Росії відсутні, але є дані по інших країнах 

Чехія 14.96 ; Німеччина 11.72 ; Франція 12.3
Хтось назве ці країни деградуючими?

5. Україна займає перше місце по поширеності ВІЛ

По поширеності може і так, але давайте глянемо інший показник 

Число нових випадків ВІЛ

Польща 2.4
Україна 36.43
Рашен Федерейшен 43.81

А ось деякі інші , "незручні" показники для прихильників руССкаго міра :

Затрати на охорону здоров"я  % від ВВП

Польща  7.46
Україна 7.72
Рашен Федерейшен 5.08

Число ДТП з травмами на 100 000

Польща 100.82
Україна 69.5
Рашен Федерейшен 139.61

Захворюваність сіфілісом на 100 000

Польща  немає даних
Україна 2.94
Рашен Федерейшен 37.97

Захворюваність гонококовою інфекцією на 100 000

Польща немає даних 
Україна 7.47
Рашен Федерейшен 38.35

Захворюваність алкогольними психозами

Україна 9.26
Рашен Федерейшен 30.48



Сумний досвід Грузії.

  • 05.03.13, 14:10













Лекція дисидента Гіги Ліпартеліані у музеї «Тюрма на Лонського» спонукала подумати про реальні труднощі повернення пост-радянських країн на шлях добра і цивілізації.

Перше – це важливість ролі особи національного лідера.

Лідера освіченого і працьовитого. Саакашвілі мав і добру західну освіту, і тривалий досвід життя у демократичному суспільстві. Він декілька років був частиною тамтого суспільства, зміг відчути і звикнути до того, як демократія працює на щодень.

Він розумів, що старі (за ментальністю, а не лише за віком) чиновники жодних позитивних змін не здатні запровадити в принципі. Позаяк все їхнє нутро і весь життєвий досвід таких змін не акцептує. Тому на всіх керівних посадах мають працювати молоді особи, якнайменше інфіковані «совком».

Людська природа є такою, що прагне добра.

Але людина є істотою слабкою. Тому, щоб іти по шляху добра, вона мусить постійно відчувати позитивний тиск, мати позитивний приклад і таким щоденним прикладом покликаний бути національний лідер. Котрий сам чинить так, як говорить і жорстко пильнує за виконанням позитивних нововведень.

На жаль, як тільки цей лідер позбувається реального впливу на суспільство, люди можуть знову мінятися в поганий бік. Ті самі грузинські чиновники та правоохоронці, котрі ще недавно стояли на сторожі закону, рівноправ’я і прозорих методів управління, помалу починають здавати позиції, дрейфувати до сприймання попередніх схем і «понятій». Грузини навіть знову почали їздити як колись – ігноруючи дорожні правила. Бо вдосконалюватися, «спинатися на гору» важко, а котитися вниз – легко і приємно.

Друге – це загрози внаслідок тотальної корумпованості суспільства.

Поразка партії Саакашвілі на парламентських виборах не лише є результатом російських політ-технологій та «оболванювання» населення. Його цілком щиро ненавиділи всі, хто позбувся тіньових доходів та впливів. Вони та величезна кількість їхніх родичів становили дуже значний відсоток виборців. Вони не лише самі голосували проти партії президента, але й талановито і активно агітували своїх сусідів, знайомих та ефективно впливали на примітивну суспільну масу.

Третє – не стели собі подушку, бо можеш впасти зовсім не там.

Заходи, які Саакашвілі здійснив для збільшення повноважень голови уряду (готувався ним стати після відходу з посади президента) стали подарунком для його супротивника і тепер допомагають повертати Грузію назад у про-російський «совок».

А про силу і спроможність Росії тиснути на колишні радянські країни, щоб повернути їх в орбіту російської підпорядкованості, ми знаємо і без грузинського досвіду.

То що нам дає той сумний грузинський досвід?

Шкода, але ми й близько не маємо такого спроможного і досвідченого лідера, як Саакашвілі. Котрий мав би волю і працьовитість, харизму і правильне розуміння. А також готовий був би викидати з уряду навіть своїх близьких друзів, як тільки вони спокусяться на корупцію чи протекціонім. Тобто спроможного діяти всупереч традиційних українських правил і звичок.

Насправді в Україні всі хочуть торжества правди, чесності, справедливості, ніхто не любить хабарництва та інших зловживань. Майже всі хотіли би жити в умовах законності, порядку та рівних можливостей для всіх членів суспільства. І ніби-то готові за це боротися.

То чому ж ніхто по-справжньому не бореться?

Чому спостерігаємо лише якусь імітацію боротьби, виключно тупі, для нікого не загрозливі політичні «шоу»? Чому наша так звана опозиція, щоб провести якийсь мітинг, мусить рекрутувати пенсіонерів і оплачувати їхню участь?

А може причина є дуже простою – насправді нам добре так, як є зараз? Нам не потрібні цивілізаційні зміни, бо вони зачеплять інтереси переважної частини активного населення.

Щоб перевірити це припущення, спробуймо уявити собі картину позитивного майбутнього – змоделювати ситуацію після успішної перемоги бунту, чи руху, чи виборів під популярним гаслом «Банду Геть!».

Якщо цей бунт покликаний лише призвести до перемоги теперішньої т.з. «опозиції», лідери і ставленики якої знову засядуть в уряді та місцевих органах влади, тоді результат буде цілком прогнозованим. І причина теперішньої народної пасивності зрозуміла: їм (опозиції) це потрібно, вони тим скористаються, щоб знову «дерибанити» державу – то хай самі за це і борються.

Ми також допоможемо, бо ж звичайно, що стане трохи краще – припиниться рейдерство, донецьких «безпрєдєльщиків» заженуть назад у рамки, від підприємств вимагатимуть або податки – або хабарі, а не одне і друге одночасно, як зараз. Але принципово в країні нічого не поміняється, бо ті опозиційні хлопці вже бували при владі, ми вже могли побачити їхню моральність і спроможність. І не маємо щодо них жодних ілюзій. Їхнє повернення у владу для країни та її майбутнього нічого принципово не покращить.

А от якби помріяти про справді якісну зміну влади, запровадження кардинальних змін та реформ за рецептами Саакашвілі! Щоби виборчі гасла та обіцянки почали втілюватися на практиці дослівно, без фарисейства і забудькуватості. Що тоді, чи всі в Україні такими змінами були би задоволені?

Розглянемо по порядку.

Всяка якісна зміна найперше повинна початися із створення незалежної, справедливої судової системи як основи цивілізованого суспільства. Це вимагатиме заміни практично всього особового складу судів – від Верховного до районних. Бо ж насправді ніхто не вважає, що наявні, залежні від влади і тотально корумповані суди спроможні забезпечити верховенство Закону. От відразу і отримаємо першу немалу армію невдоволених – самих звільнених суддів, їхніх хабарницьких посередників, корумповану частину обслуговуючого персоналу та всіх їх родичів.

Також прийдеться поміняти практично всіх працівників правоохоронних органів, а не лише ДАІшників. От вам і наступна величезна група невдоволених, котрих разом із їхніми родичами та посередниками буде позбавлено стабільного тіньового доходу.

Далі до натовпу невдоволених європейським поступом України долучаться зі своїми родинами корумповані державні та муніципальні службовці, митники, податківці, працівники купи установ де погоджують і контролюють (санстанція, пожежники, екологи, земельники, газівники, енергетики…), а також багато працівників освіти та медицини. Та й депутати всіх рівнів також позбудуться свого вже звичного «калиму».

Окрім того європейські стандарти і вимоги заторкнуть інтереси нечесного бізнесу, «прищемлять хвоста» різного роду фальсифікаторам продукції, яку ми всі споживаємо – харчів (молочні продукти із пальмової олії, м'ясо і шоколад із сої, все напічкане барвниками, консервантами та іншою хімією), продавців ліків (до 70% підробок), одягу і взуття, а також неякісного бензину та інших поганих товарів, за які ми платимо цілком немалі гроші. Одночасно позбудуться своїх пільг і доплат фальшиві ветерани, ліквідатори та інваліди.

Якщо продовжувати цей перелік, то побачимо, що реформи та зміни створять проблеми і погіршать матеріальне становище значної частини нашого суспільства. Виникне величезна армія невдоволених. Бо ми всі живемо, постійно існуємо в середовищі тотальної корупції та фальсифікату. І хоча всі від того потерпаємо, але одночасно багато хто отримує таким чином солідні тіньові доходи.

То кому окрім молоді, чесних підприємців та жменьки ідеалістів ці позитивні реформи та європейські зміни насправді потрібні?

Тепер зрозуміло, чому програв Саакашвілі після восьми років здійснення вдалих реформ?

Постає питання – що нам робити?

Далі лише імітувати боротьбу за краще майбутнє, чи навпаки - віднайти у собі силу та почуття людської гідності, щоб розпочати глибокі цивілізаційні зміни в Україні навіть на шкоду власним «шкурним» інтересам.

Дуб, якого не зігнув КДБ

  • 05.03.13, 11:06
За відмову від українського націоналізму радянські спецслужби обіцяли Дмитру Верхоляку волю та соціалістичні блага, проте він віддав перевагу ув’язненню.
Їм відміряли по максимуму — розстріл. Засліплена ненавистю до непокірних українців радянська Феміда спершу не залишила жодних шансів Дмитру Верхоляку та ще кільком його побратимам. Хоча в цей час організований національно–визвольний рух уже перестав бути загрозою Москві, а Микита Хрущов налаштовувався проголосити на ХХ з’їзді КПРС курс на боротьбу з наслідками «культу особи» Сталіна.

Тодi ж у камері смертників колишній сотник УПА на псевдо «Довбуш», готуючись постати перед Всевишнім, запитав Дмитра, чи не жаль йому так рано вмирати. Той спокійно відповів: «За Україну — не жаль. Жалкую лише, що мало встиг для неї зробити».

«Слава Україні!» вимовляли, як молитву до Господа

Із розташованого на краю села Марково обійстя Дмитра Верхоляка відкривається чудова панорама ще не надто високих карпатських гір. Звідси до Манявського скиту, знаної православної святині, — рукою подати. У неспокійні повоєнні роки найпотаємніші місця тутешніх лісів були для вояка УПА на псевдо «Дуб» рідною оселею. Нині пану Дмитру, який міг двох–трьох москалів струсити із себе, мов кошенят, непросто перейти навіть своє подвір’я. На схилі літ відмовляють кілька разів прострелені ноги. Сяк–так пересувається за допомогою милиць.

Та старий повстанець, хоча й живе один як перст, не здається. І хоч як важко, але він самотужки ще доглядає двох кізок — Мотильку і Ковтульку — й зо три десятки курей та індиків. Щоправда, прикра минула зима таки змусила його здебільшого сидіти в хаті. Невеличка кімната з кахельною пічкою у період холодів править і за кухню, і за спальню–вітальню. Спартанська обстановка, якої давно не торкалася турботлива жіноча рука, мало чим комфортніша за підземну партизанську криївку, де довелося з побратимами коротати довгі зимові місяці.

«У таких ось умовах доживаю віка, та що поробиш, — бідкається 83–річний господар. — Одне тішить: підростає вільне покоління українців, котрі — я в це свято вірю — ще збудують справжню Українську державу. Таку, якою вона нам бачилася ще в середині ХХ століття. Тоді «Слава Україні!» ми вимовляли так щиро і побожно, як молитву до Господа».

Життя Дмитра Верхоляка вочевидь могло б бути не менш захоплюючим прикладом для наслідування нині сущим українцям, ніж літературний ідеал Павла Корчагіна для радянських людей. Можливо, ще стане. А поки що з нашої тривалої розмови з паном Дмитром я вибрав лише кілька монологів, які допоможуть яскравіше уявити атмосферу тогочасної національно–визвольної боротьби.

«Сину, ти сам вибрав цю дорогу»

— Мої тато Кузьма і мама Настя були малограмотними, але дуже побожними і працьовитими людьми. Батько з малих літ зазнав чимало прикрощів, бо зостався круглим сиротою. Коли сватав маму, то їй виповнилося лише 14 років. Священик відмовився давати шлюб у такому ранньому віці. Батько пояснив, що йому тяжко жити самому — нікому ні одежину випрати, ні їсти зварити. Він присягнув на Євангелії, що не буде фізично зближуватися зі своєю юною дружиною до досягнення нею повноліття. А повноліттям тоді вважався 21 рік. І слова свого дотримав. Аж на восьмому році сімейного життя у них народилася перша дитина. Я був наймолодшим, вирізнявся з–поміж ровесників міцною статурою і неабиякою силою.

Після семи класів змушений був сам заробляти собі на кусень хліба — найнявся на роботу в заможних селян аж на Тернопіллі. Додому повернувся в 1947–му. Влітку пас худобу в горах, а восени вирішив приєднатися до повстанців — ніяк не міг пристосуватися до московського рабства. Тоді тато сказав: «Сину, ти сам вибрав цю дорогу, то йди нею до кінця, не петляючи, як заєць».

Так я опинився в партизанах. Хоча старші товариші спершу відмовляли. Ми, казали, мусимо бути в підпіллі — така наша доля, а ти молодий, ніде ніким ні в чому не помічений, то можеш жити легально, доки колись не настане твій час. «Ні, — відповів їм, — саме тепер візьму в руки зброю. Якщо вб’ють, то най і мене називають москалі «бандитом», як тих героїв, що погинули за Україну раніше».

Присягу складав двічі — як повстанець і як член ОУН. До Організації українських націоналістів мене приймав сам полковник Грім. Псевдо «Дуб» отримав не тільки завдяки своїй кремезній постаті. Під таким підпільним іменем воював інший повстанець, який героїчно загинув у бою з окупантами, а я ніби підхопив зброю з його рук.

«Узяв гранату, аби не датися ворогові живим»

— У п’ятницю перед Вознесінням уночі потрапив біля села в засідку. Намагався втекти, але чергою з автомата енкаведисти поранили мене в обидві ноги. Тоді я взяв гранату, аби не датися ворогові живим. Готовий був підірвати себе, та раптом уявив, як мама буде тяжко ридати, коли дізнається, що я загинув. «Може, вдасться вибратися з цієї халепи», — вхопився за рятівну думку і, зціпивши зуби, пробіг кілька кроків. Довкола темно, хоч око виколи. Як тільки спалахувала ракета — падав на землю. І так — від дерева до дерева. Надія з’явилася, коли перебрався через потік. Потім почав втрачати свідомість від втрати крові. Мене вранці знайшов селянин, посадив на коня і відвіз у ліс. Вичухувався я з того поранення тяжко і дуже довго. А згодом обставини склалися так, що під керівництвом лікарки Олі мусив опанувати медичні премудрості і вже сам зцілював поранених побратимів.

У підпіллi був цілих вісім років. Зимували ми в тісних підземних криївках, які обладнували у важкодоступних місцях. Жили впроголодь. Але там не спали, як ведмеді в барлогу. Із 1951–го на 1952–й рік зимували разом із Михайлом Зеленчуком, який нині очолює Всеукраїнське братство ОУН–УПА, та ще з одним хлопцем. У нас був чіткий розпорядок дня, більшу частину якого відводилося освіті. Михайло викладав нам українознавство та історію України, я їм — психологію та логіку. Ми так добре проштудіювали ці та інші науки, що, мабуть, не поступалися знаннями випускникам університетів. Коли енкаведисти знищили криївку Грома на схилі гори Березовачка, а полковник iз дружиною Ольгою застрелилися, ми перейшли в глибоке підпілля. Переховувалися у погребі на обійсті однієї жінки в селі Марково.

«Червоний» полковник зрозумів, що торги тут недоречні»

— У липні 1955–го, аж через десять років після закінчення Другої світової війни, завершилася і моя партизанська біографія. Зрадив Степан Іванків на псевдо «Остап». Його брати воювали в УПА і загинули смертю героїв. І він часто хвалився, що швидше кулю пустить собі в чоло, ніж когось видасть. Та його дівчину до співпраці схилили москалі. Вона перетягнула до них й Остапа. Він вийшов на зв’язок зі мною темної ночі і подав умовний сигнал заздалегідь замаскованим у засідці енкаведистам. Ті накинулися на мене з усіх сторін, хапаючи за руки й ноги. П’ятьох із криком «Зрада!», аби попередити своїх хлопців, я на собі проволік метрів 25. Та сили були нерівні. Наступного дня про факт мого арешту вже знали підпільники двох районів.

Мабуть, ворог високо оцінив мої фізичні, інтелектуальні та моральні якості, бо в Станіславській тюрмі слідчий у формі «червоного» полковника якось на допиті сказав: «Якщо перейдеш до нас на службу, я дам тобі в підпорядкування своїх солдат і гарантую звання майора». Я засміявся у відповідь. Подумавши, певне, що сумніваюся, він уточнив: «Ну не нижче капітана». Потім полковник зрозумів, що торги тут недоречні.

Мені присудили найвищу міру покарання, але згодом розстріл замінили 25 роками ув’язнення. У таборах — мордовських та уральських — я намагався нічим не заплямувати честь вояка УПА й українського націоналіста. Хоча після десяти років ув’язнення спеціально возили до Києва, аби підписав заяву, що мене силоміць затягнули в «банду», що я засуджую націоналістів й усвідомлюю свою провину перед радянською батьківщиною. Взамін пропонували волю, студентський квиток у медінститут та офіційний шлюб з моєю Катрусею. Я відповів: «Брехати не буду. Я сам просився в УПА, ще й як просився!». Тоді мене відправили за грати ще на 15 років.

«Катруся чекала мене чверть століття»

— Дуже вродливу і добру душею Катрусю Яско я зустрів у підпіллі. Була вона трохи старша за мене і перед тим утратила свого коханого хлопця, котрий загинув у бою. Катруся дуже сумувала за ним і дала слово до останку допомагати тим, хто продовжує справу коханого. А коли Україна стане вільною, думала, то піде в черниці і молитиметься за душі загиблих партизанів. Я намагався оточити Катрусю турботою, увагою, і її серце згодом відігрілося… Нас обвінчав греко–католицький священик. Перед Богом ми вже були подружжям. Та замість власної оселі і своїх діток нас очікували нари й наглядачі.

Коли Катруся через 5 років вийшла на волю, до неї сваталося багато чоловіків, але вона, незважаючи на всілякі утиски та вбоге існування, незрадливо чекала мене чверть століття. У рідні краї я повернувся лише в 1980–му. Після такої тривалої розлуки ми прожили разом ще 19 найщасливіших років, аж поки Господь не забрав її до себе. Прикро, звісно, що не було в нас діток. Та маємо чисту совість — перед Богом і людьми.



Іван КРАЙНІЙ

матеріал від Рябчика

Колесніченко втрапив в халепу.

  • 03.03.13, 23:49

uhmylka Вседозволеність і безкарність представників влади так «дістала» народ, що нормальне виконання своїх службових обов'язків співробітницею авіакомпанії Air-Onix Юлією Поніжаніною, яка відмовилася пустити Колесніченка на рейс до Сімферополя за посвідченням депутата, зробило її героїнею.

Ось тільки деякі коментарі, залишені користувачами на сторінці Поніжаніної «ВКонтакте»:

«Юлия, Вы героиня нашего времени!!!! Закон один для всех, в том числе и для депутатов. Не бойтесь никого, страна за Вас!!». «Ви влаштували свято для країни - поставили на місце це совкове опудало!!! =) Я Вам висловлюю слова підтримки». «Ваш вчинок заслуговує на повагу та має слугувати прикладом для інших. Тримайтеся, борітесь! Навіть якщо цей іуда зробить так, що Ви втратите роботу - знайте, це тільки початок чогось нового і кращого у Вашому житті». «Мы Вас в обиду не дадим! Молодец!!!»

Бажання народу поставити на місце вкрай знахабнілого виродка Колесніченка "породило"  чутки про те, що Юлія Поніжаніна - дівчина чи навіть наречена Артема Пшонки, сина генпрокурора. Мовляв, саме тому рядова співробітниця так спокійно і холоднокровно назвала нахабі своє прізвище, і саме тому міліція не побачила в її діях жодного криміналу.

Якщо це так, то Вадим Колесніченко uhmylka  втрапив у халепу подвійно. Перше і головне "попадалово" полягає в тому, що до авіакомпанії Air-Onix, яку Колесніченко оголосив «провокатором і ворогом Партії регіонів», причетна ... сім'я його партійного керівника Миколи Азарова ( за інформацією «Української правди»).

70% авіакомпанії належить австрійській фірмі ASA LuftFahrt Formgestaltung. Половиною фірми володіє австрійська ж фірма «Гарда», за якою стоїть Олексій Азаров, син прем'єр-міністра. Директором «Гарда» до недавніх пір працювала Лілія Фатхуліна, вона ж Лілія Азарова - невістка Миколи Азарова.

Якщо це заздалегідь продумана ПІДСТАВА Колесніченка від Партії Регіонів, то через певний час Колесніченко вийде із ПР і створить нову партію, скажімо "Союз Самых Самых Русских на Украине" (CCCРНУ)

Щось таке!rofl