хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Версії Рабиновича......:)

Вадим Рабинович, відомий бізнесмен, сьогодні назвав 2 версії замаху на себе, який стався у понеділок, 4 березня. За першою версією, це націоналісти, від яких щодня отримує по декілька погроз. Каже, що листи кидають у поштову скриньку і на них зазначені зворотні адреси. Правоохоронні на це не реагують. За другою версією, представникам нинішньої влади дуже цікавий міжнародний телевізійний канал, яким володіє Рабинович. Він має назву "JN-1".

"До мене приходив Андрій Деркач (помічник прем'єр-міністра) і сказав: "Ти ж знаєш, яка ми сила. Коли ти працював, мій батько був головою СБУ. Ми вважаємо, що ти нам ще винний". Таким же чином раніше він забрав у мене канал "Ера". Пообіцяв повернути після виборів, але не повернув", - сказав бізнесмен.

Рабинович зазначає, що немає в Україні ніякого бізнесу взагалі. Він не є прихильником ні опозиції, ні провладних структур. Каже, що взагалі немає ворогів: ні з минулого, ні з теперішнього часу.
"У той же день, коли до мене приходив Деркач, я написав заяву у Генпрокуратуру. Реакції немає взагалі ніякої. Можливо, лист десь загубився дорогою, тому кажу про це ще раз при журналістах. Міліції після вибуху про це теж казав. Також ніякої реакції. Тільки вчора дзвонили з райвідділу, питали, чи не маю телефон Деркача. І все", - додав він.

Вадим Рабинович підтвердив, що будь-кому, хто надасть інформацію про замах на нього, заплатить мільйон гривень. Пообіцяв назвати номер телефону. За яким можна телефонувати. Запевнив, що це буде повністю анонімно, але номеру не дав, можливо забув.

20

Коментарі

16.03.13, 12:58

То взагалі був не замах, а так, фігня якась. Що то за підривний пристрій, від якого навіть авто не сильно постраждало? Так навіть не лякають, коли мають бажання налякати. Скоріш за все то був взривпакет. А від нього можна постраждати тільки якщо у руках рвоне - тоді кистям гаплик. А так - тільки звук і все. Проста хуліганка скоріш за все.

    Гість: R0mmel

    26.03.13, 13:00

    єврейський театр...

      36.03.13, 13:01Відповідь на 1 від Танк_

      Як на мене, то захотілося Рабиновичу засвітитися у ЗМІ (якісь плани у нього). Сам собі і влаштував "цирк на дроті".
      А на націоналістів він наїхав ОЙ ЯК ДАРМА!

        46.03.13, 13:06Відповідь на 3 від Julia Taneta

        Як на мене, то захотілося Рабиновичу засвітитися у ЗМІ (якісь плани у нього). Сам собі і влаштував "цирк на дроті".
        А на націоналістів він наїхав ОЙ ЯК ДАРМА!
        Так, можливо сам, запросто. Тому і наслідків немає. Пожалкував лексуса, а дарма, виглядало б переконливіше.
        А що нам до його наїздів? Собака гавкає, а караван йде, начхати.

          56.03.13, 13:24

          Якщо у нього немає ніякого бізнес-інтересу в Україні, то чого він тут сидить? Отже, бреше...

            Гість: Отец Онуфрий

            66.03.13, 13:41

            Ненависть и угрозы националистов давно направлены против иудеев.
            Националисты, чьи биографии чернее чёрной земли сии есть же прислужники стран Запада , стрелявшие в спину православным воинам- освободителям. Те кто после войны на Западной Украине отравлял колодцы и стрелял в спину учителям и православным священникам.

              76.03.13, 14:13

              Ех, шкода що замах не вдався

                86.03.13, 14:47Відповідь на 6 від Гість: Отец Онуфрий

                А чи відомо вам отче, що націоналісти намагались зберегти святині, хрести і церкви від виродків червонопиких (як ви їх називаєте, воїнів - ОСВОБОДІТЄЛЄЙ ... питання лише у тому кого від кого вАни "освобождалі"!?). Націоналісти єдині, хто з МОЛИТВОЮ зранку прокидався і хто з молитвами спати вночі лягав. Націоналісти на молитовних джерелах свої визвольні пісні писали і у більшості вітальних ЛИСТІВКАХ Божу матір та Хреста малювали. Наше свято - ПОКРОВА. І ніяки антихрести, типу вас, не зможуть нашу ВІРУ, нашу ПРАВДУ, нашу ДОЛЮ і нашу Святу Україну ЗЛОМАТИ!!!
                Слава Україні!

                  96.03.13, 15:16Відповідь на 6 від Гість: Отец Онуфрий

                  Ненависть и угрозы националистов давно направлены против иудеев.
                  Националисты, чьи биографии чернее чёрной земли сии есть же прислужники стран Запада , стрелявшие в спину православным воинам- освободителям. Те кто после войны на Западной Украине отравлял колодцы и стрелял в спину учителям и православным священникам.
                  Які це такі воїни-визволителі Західної України?Це ви мабуть так називаєте окупантів-москалів,що знищували українських борців за волю?

                    106.03.13, 16:53Відповідь на 1 від Танк_

                    я підозрюю, що він сам на себе купив замах

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна