Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

А сою дэнсинг.

10

Коментарі

125.06.16, 11:50

Я зрання вже танцюю біля мудачівської мусарки....Вчу працівників кримінального "розиску"як себе чемно поводити ,а вони мене не слухають.Що з ними робити ,може підскажеш.........
......Тупі вони.... Я плакаю....
Танцюю і плакаю,танцюю і .........заряджаюся.....
Файна музика

    225.06.16, 11:54Відповідь на 1 від БілаКоролева

    Я зрання вже танцюю біля мудачівської мусарки....Вчу працівників кримінального "розиску"як себе чемно поводити ,а вони мене не слухають.Що з ними робити ,може підскажеш.........
    ......Тупі вони.... Я плакаю....
    Танцюю і плакаю,танцюю і .........заряджаюся.....
    Файна музика
    що ж таких тупих на роботу беруть ? )

      325.06.16, 13:01Відповідь на 2 від WalKing

      Я зрання вже танцюю біля мудачівської мусарки....Вчу працівників кримінального "розиску"як себе чемно поводити ,а вони мене не слухають.Що з ними робити ,може підскажеш.........
      ......Тупі вони.... Я плакаю....
      Танцюю і плакаю,танцюю і .........заряджаюся.....
      Файна музика
      що ж таких тупих на роботу беруть ? )
      такими керувати легко.....Хто у нас керує на Закарпатті Брат,сват,кум.........Кругова порука,мають охорону сатанинську iз бувших "Магів в погонах"т при СССР,охоронні фірми "Зодіак","Щит і Меч" та інші..........Ломбарди свої,поля і заводи по виробництву наркоти,торгівля зброєю,людськими органами............Довго розповідати по тирнету.Але бісить те,що вони дітей на наркоту присажують,особливо дітей тих батьків які їм не підкоряються і кажуть їм правду.

        425.06.16, 14:38Відповідь на 1 від БілаКоролева

        Я зрання вже танцюю біля мудачівської мусарки....Вчу працівників кримінального "розиску"як себе чемно поводити ,а вони мене не слухають.Що з ними робити ,може підскажеш.........
        ......Тупі вони.... Я плакаю....
        Танцюю і плакаю,танцюю і .........заряджаюся.....
        Файна музика
        С ними не сделаешь ничего. Надо отчитать положенное, если есть несколько нормальных, попробовать уделить максимум внимания им. Пожалуй и всё. У наших полицейских признаков интеллекта пока не заметил. Печалька.

          525.06.16, 14:42Відповідь на 3 від БілаКоролева

          такими керувати легко.....Хто у нас керує на Закарпатті Брат,сват,кум.........Кругова порука,мають охорону сатанинську iз бувших "Магів в погонах"т при СССР,охоронні фірми "Зодіак","Щит і Меч" та інші..........Ломбарди свої,поля і заводи по виробництву наркоти,торгівля зброєю,людськими органами............Довго розповідати по тирнету.Але бісить те,що вони дітей на наркоту присажують,особливо дітей тих батьків які їм не підкоряються і кажуть їм правду.[/citСурово. Выходит и у вас ничего не изменилось, выходит всё зря. Выходит Москаль порядка не навёл. Да и у нас в городе перемен к лучшему не заметно, жить стало трудней, менты как торговали наркотой, так и торгуют. Очень выросла торговля оружием. Количество преступлений выросло втрое, по сравнению с 2013.

            625.06.16, 18:06

            Спасибі танцювати люблю

              725.06.16, 21:55

                825.06.16, 22:00Відповідь на 5 від _advisor_

                нигде ничего не изменилось. печалька у населения много оружия на руках. скоро по улицам будет страшно ходить. когда тонешь, лучше дойти до дна сохраняя силы, чтобы потом оттолкнуться. и как минимум поколений пять должно смениться, чтобы изменилось сознание у людей с выкорчеванной совдепией

                  925.06.16, 22:17Відповідь на 3 від БілаКоролева

                  Що з ними робити ,може підскажеш.........
                  Але бісить те,що вони дітей на наркоту присажують,особливо дітей тих батьків які їм не підкоряються і кажуть їм правду.
                  http://video.i.ua/user/295100/51651/442789/ = ЧТО ТАКОЕ "ЗЛО"? - И КАК ЕГО МОЖНО УНИЧТОЖИТЬ!

                    1025.06.16, 22:24Відповідь на 5 від _advisor_

                    Сурово. Выходит и у вас ничего не изменилось, выходит всё зря. Выходит Москаль порядка не навёлТю-ю.., а ты что СЕРЬЕЗНО ожидал, что ЖИД Москаль послан в Закарпатье НАВОДИТЬ ОБЩЕСТВЕННЫЙ ПОРЯДОК?!!
                    Как он сам признался в закарпатской интервью - в Луганске он ПОЛОВИНУ наиболее неугодных \мешающих его бизнесу!\ АТОшников РАССАДИЛ по тюрьмам, а остальных - расформировал-разогнал...
                    Ну и естественно, ПЕРЕформировал мелкие Ручейки Местной Контрабанды - в ГОСУДАРСТВЕННУЮ контрабанду!
                    То же самое делается и в Закарпатье.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна