Люди використовували скульптуру як форму самовираження ще з доісторичних часів – найдавніші скульптури датуються приблизно 32 000 до нашої ери. Однак цей вид образотворчого мистецтва залишається популярним і досі, і ось десятки прикладів красивих, незвичайних та філософських скульптур від сучасних майстрів.
Дерев’яна скульптура авторства Бруно Волпоту
Скульптури з металобрухту Лії Джеффрі
Різьблення по каменю, автор Мет’ю Сіммондс
Автор: Луо Лі Ронг
Автор: Нікола Тікстон
Гаку, різьблення по брокколі
Джоан Кодерч та Хав’єр Малавіа, «Тінь місячного світла», бронза, 2019
Автор: Жанна Мартін
Скульптура Джоан Кодерч та Хав’єра Малавіа
Автор: Мітчелл Графтон
Роботи Фанні Сандор
Автор: Крістофер Гіне
Роботи Метта Баклі
Роботи Даніеле Баррезі
Роботи Паоли Гризі
Роботи Джоан Кодерч та Хав’єра Малавіа
Різьблення по перу, Кріс Мейнард
Кераміка, Остінеллі та Пріст
Автор: Алекс Чиннек
Автор: Лі Сансу
Автор: Ханс Оп Де Бек
Мініатюрна скульптура з паперу, Вайшалі та Ная
Крістофер Робін Нордстром, японський будинок у мініатюрі
Роботи Ганни Назаренко
Дерев’яна скульптура, автор Ікуо Інад
Кераміка, автор Нікола Тікстон
Кераміка, автор Джонсон Цанг
Автор: Деніел Поппер
Джоан Кодерч та Хав’єр Малавіа
Автор: Жерар Мас
Автор: Вілфрід Грутенс
Кераміка Джонсона Цанга
Роботи Марі Кохідон
Роботи Тайітіро Йосіди
Металеві скульптури Брайана Мока
Автор: Діана Бельтран Еррера
Картонна скульптура Уоррена Кінга
Колись із цікавості — «а що там, за обрієм?» – yаші далекі предки покинули Африку і заселили Євразію. Потім один з них, який має вроджений потяг до прекрасного, взяв кістку і зробив у ній кілька отворів, створивши подобу флейти — перший у світі музичний інструмент. Допитливі люди вчилися малювати, створювали, творили, відкривали — без їхніх допитливих розумів світ навколо нас був би зовсім іншим.
Багато хто любить облаштовувати свої гніздечка, щоб там було затишно та комфортно. Але хтось любить ще й прикрашати інтер’єр свого будинку ну дуже дивними предметами. Благо, дизайнери з радістю готові пропонувати людям плоди своєї фантазії. Тут і шкіряне крісло-краб, і скляний журнальний столик на крилах голуба, і пуф у вигляді кукурудзи. Загалом все те, на що так старанно полюють любителі всього екстравагантного і супернезвичайного. Цікаво, а як їхні гості реагують на всі ці прикраси вдома?
Присісти на крабика не бажаєте? В обіймах людини-павука...[ Читати далі ]Щороку рівень моря знижується в середньому на один метр. За останні сто років рівень упав на 25 метрів і це ще не межа. До того ж, останні кілька років море забруднюється стоками з міст і поселень Палестини, які приносять не тільки нечистоти, а й сміття, в основному пластикове.
Великий Бар’єрний риф...[ Читати далі ]Поверхня нашої планети постійно змінюється. І це стосується не лише суші, але й океанів. Занепокоєння вулканів і різної сили землетруси раз за разом вносять корективи у рельєф океанічного дна.
Його вивченням люди активно займалися ще з часів останньої війни світового масштабу. Тепер це роблять за допомогою топографів, ехолотів, сонарів і знімків, отриманих з космічних супутників, вченим вдалося скласти гіпсометричні карти дна всіх відомих океанів. Дослідники порівнюють дані з приладів і оновлюють карти, що дозволяє бачити найменші зміни. Лише погляньте, яке чудове видовище являють собою карти поверхні тверді, захованої від наших очей під товщею води.
1. Будова дна Індійського океану