хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

ТОП-5 спецій, які знищують бактерії та зміцнюють імунітет...

Спеції — це духмяні прянощі, яки ми використовуємо під час приготування страв. Окрім аромату та смаку, вони ще надають продуктам неабиякої користі. Про це ми сьогодні поговоримо.

ТОП-5 цілющих спецій: 1. Орегано (Материнка)

Орегано часто використовують в італійській кухні, без неї не обходиться жодна піца або соус для пасти. Орегано також сміло можна додавати в яєчню, овочеві супи, приправи для салатів, посипати обсмажені овочі. 


Розмарин дає хороший смак стравам, які готуються в духовці, особливо смаженим коренеплодам і рибі. Використовуйте його для ароматизації домашнього лимонаду, в оливковій олії та робіть трав’яний чай. Розмарин — тонізуючий і зміцнюючий засіб. При регулярному вживанні він здатний зняти стрес, нервове напруження, поліпшити стан при неврозі і загальному виснаженні організму.

3. Чебрець (Чабрець)

Дуже корисна рослина, яка за антиоксидантною активністю прирівнюється до вітаміну Е. Трава чебрецю містить до 30% ефірної олії «тимол». У рослині виявлено дубильні речовини, гіркоти, мінеральні речовини, камедь, органічні пігменти, олеїнова кислота. Чебрець має потогінну, протизапальну, протимікробну дію та зміцнює імунітет.

Спеції додають в салати, яєчню, тушковані страви. 

4. Куркума

Це рослина сімейства імбирних, її корисні властивості складно переоцінити. Куркумін знижує ризик серцево-судинних захворювань, стимулює мозкову діяльність, а також бореться зі всілякими новоутвореннями. До складу куркуми входять вітаміни В3, В2, С, К. Також вона багата кальцієм, йодом, фосфором і залізом. 

Додавайте куркуму в рагу, супи, плови. 

5. Шавлія

Приправа, яка відмінно допомагає впоратися із застудою і болем у горлі. Сальвін — природний антибіотик, що входить до складу шавлії — здатний позбавити від запалення будь-якого походження. Шавлія відмінно поєднується зі смаженими овочами, м’ясом і рибою.  Також шавлію можна використовувати для вершкових соусів.

Використовуйте спеції у своїх стравах!

Яка ваша улюблена спеція?

Джерело: cikavopro.com


11

Коментарі

124.04.21, 10:59

....аде розторопча плямиста, це предпінсіонний сайт, сидять блохєри яким пора вжє подбати про здоровя, трястя.

    224.04.21, 11:21

      324.04.21, 12:18

        424.04.21, 15:13

        Взагалі я люблю гірчицю медову з лимоном та аджику виробництва Торчин.

          524.04.21, 16:12

          Моя улюблена спеція - алкоголь! Випив - знищив всі бактеріі та мікроби!

            624.04.21, 17:43

            гірчачок...

              725.04.21, 09:45

              Яка моя улюблена спеція? САЛО !

                825.04.21, 14:06

                  926.04.21, 00:37