О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

А ви кидалися? ))))))


87%, 20 голосов

13%, 3 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Цікава дружба..


Бегемот Оуен і черепаха Мзі.
У парку Момбаса в Кенії врятували після цунамі маленького бегемотика, який відірвався від своєї сім’ї. 300-кілограмовому бідоласі дали кличку Оуен і підселили у вольєр до 130-річної черепахи Мзі. Спочатку Мзі не сподобалося таке сусідство, але потім її серце потеплішало, і протягом цілих двох років Мзі була наставником Оуена. Історія цієї пари настільки відома, що їй присвячені книги і цілий сайт.

Собака Претина і малюки-опосуми.


Собака Претина і малюки-опосуми.
Після нападу на сім’ю опосуми, які нещодавно з’явилися на світло в Бразилії і ще навіть не відкрили очі, осиротіли. На щастя, їх вчасно виявили і передали біхевіористу Стефані Мальдонадо. Але і вона не могла забезпечити належний догляд, адже опосумів треба було годувати кожні дві години. Тоді в справу вступила собака Претина, яка не тільки годувала, але і гріла малюків, і навіть як справжня мама-опосум возила своїх дітей на спині.

Тигриця Сай Май і свинки.

  • 08.07.18, 17:45

Тигриця Сай Май і свинки.
Тигриця в тайському зоопарку, сама виплекана колись свинею, стала мамою для декількох свинок, після того як втратила власних малюків, що народилися раніше терміну.

Голуб Ной і кроленята.

  • 07.07.18, 22:46

Голуб Ной і кроленята.
В реабілітаційний центр Техасу після нападу собак потрапила пара осиротілих кроленят. Там вже знаходився одноногий голуб Ной, який сам потребував лікування, але взявся доглядати за малюками, гріти їх. Кроленята швидко зміцніли, а Ною згодом довірили турботу за оленям і білочкою.