О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Шолом-носоріг - дуже великий птах ...

                  

Шолом-носоріг - дуже великий птах з сімейства рогів. Він зустрічається на Малайському півострові Суматрі та Борнео. На шолом припадає близько 11% ваги 3 кг. На відміну від будь-якої іншої носороги, шолом є майже суцільним і застосовується в боротьбі між собою у самців.

[ Читати далі ]

Веселкові гнізда ос...

 


Веселкові гнізда ос...
Цікавий експеримент здійснив біолог, студент університету Флоренції Mattia Menchetti, який в даний момент, між іншим, отримує ступінь магістра в даному університеті, а саме він поклав купу різнокольорових паперів для роя європейської паперової оси, які в’ють свої гнізда з паперу і сфотографував - вийшло “диво”.

[ Читати далі ]

Знайомтеся - фруктова мишка...)))

 

Фруктовий білий  летючий кажан ...(На першому фото мабуть не він-так, див. комент №5)...
 

Білохвостий  або гондураський білий кажан — один з маленьких представників сімейства. Крім Гондурасу, живе і в Центральній Америці — Нікарагуа, Коста-Ріці, Панамі.

Тіло — до 4,5 см завдовжки, вуха маленькі, ніс незвичайної форми. Через нього тварини виробляють ехолокацію — така будова дає можливість фокусувати і посилювати їх посилають сигнали.

Живуть під великими листами геліконії, прогризаючи в них отвори таким чином, щоб кінці листочків, звісившись , утворили намет. Харчуються фруктами.

Зазвичай під одним листом проживає сімейство кажанів 5-6 особин, але буває кілька сімей об’єднуються у великий клан. Самки народжують одне дитинча в рік.

Уникальный памятник деткам...

  • 08.10.19, 08:44


УНИКАЛЬНЫЙ ПАМЯТНИК ДЕТКАМ - ЖЕРТВАМ ФАШИСТОВ. Памятник 82 уничтоженным детям (в натуральную величину). Лидице, 20 км от Праги. 82 ребенка убиты в газовой камере. Сорок две девочки и сорок мальчиков. Самому младшему ребёнку был 1 год и шесть дней, самым старшим мальчишкам не было ещё и пятнадцати, девчонкам и шестнадцати. Они – напоминание нам, живым, о зле, совершенном 70 лет назад. Словно призраки, бледны, Мы крепились — не кричали, Дети страшной той войны, Дети гнева и печали.

Агов, за вчительським столом...

  • 07.10.19, 13:05


АГОВ, ЗА ВЧИТЕЛЬСЬКИМ СТОЛОМ...

Життя - як речення окличне...
Гібридні зерна - як війна.
Ми сієм добре, мудре, вічне,
А хтось хитріший пожина.
Світи якісь такі гібридні,
Часи кислотні, як дощі...
А долі ці насправді рідні,
Що їх голубим на плечі.
Та сієм знову - як інакше?
І ця сівба - також війна...
Колись дитя за "Отченашем"
Прошепче наші імена...