О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Бельгия май лав?...)))))))))

в формі "F" як бейсфук ))

Наука підтверджує, що собаки можуть впізнати погану людину..

Наука підтверджує, що собаки можуть впізнати погану людину.. Собаки контролюють, як інші люди співдіють з їхніми господарями. Власники чотирилапих друзів просили людей про допомогу, а потім люди намагалися нагодувати тварин. Домашні улюбленці нас здивували.Собаки не взяли їжі від осіб, що поводились негарно або грубо щодо їх господарів. До того було доведено, що собаки вміють читати наші жести та вирази обличчя. Тепер ми більше знаємо про них і вони набагато розумніші, ніж ми вважали! Вони можуть розшифрувати наші руки і також можуть вирішити, чи хочуть вони іти за соціальними сигналами. Проте дослідження переконують, що собаки в основному живуть в цьому часі, не звертаючи уваги на минуле чи майбутнє.
[ Читати далі ]

Іноді буває так, що настрій поганий ...Іноді буває так, що настрій поганий, в новинах – одні жахіття, на роботі завал. І тут… опа! Очима побачиш смішну світлину котика – і настрій одразу покращиться.)))
[ Читати далі ]

Кішка Тіта і білченя.

  • 02.07.18, 08:48

Кішка Тіта і білченя.
У Колумбії в парку Рубен Гавіріа врятував поранене білченя і віддав на виховання своїй кішці, яка в цей час годувала ще й своїх кошенят. Прийомного досить охоче прийняли, і малюк незабаром зміцнів.
До речі, це не перший випадок. Білченя, якому дали ім’я Роккі, кішка Емма не тільки вигодувала, але і навчила мурчати по-котячому.