О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ І ДІТИ

Цікаве про пінгвінів..
Вважається, що пінгвіни дуже стійкі до холоду, а низька температура – неодмінна умова їхнього проживання. Насправді, серед цих пташок є і теплолюбні різновиди. Наприклад, галапагоські пінгвіни, які живуть на однойменних островах. Річна температура повітря там не опускається нижче від +18 градусів.Своєрідними рекордсменами у світі пінгвінів вважаються папуанські. При плаванні вони розвивають швидкість 36 км / год.Пінгвіни не люблять ходити пухким снігом, оскільки провалюються в нього. Щоб комфортно пересуватися під час потепління, вони лягають на живіт і ковзають, використовуючи для відштовхування крила і лапки.Якщо застосувати до пінгвінів відому цитату Максима Горького, вийде «народжений плавати літати не може». Ці птахи дивовижні плавці, але повітряні простори їм недоступні.До того ж, пінгвіни чудово пірнають. І якщо пташка по-справжньому зголодніла, а на поверхні океану нічого їстівного не трапляється, вона здатна добути собі корм на глибині до 200 м. Правда, такої глибини може досягнути тільки один різновид птахів – королівські пінгвіни.Пінгвіни – єдині птахи, які не здатні ні стояти прямо, ані ходити в такому положенні.

[ Читати далі ]

Салукі – найдавніша з відомих порода собак...

  • 14.10.17, 19:58Салукі – найдавніша з відомих порода собак.Салукі вважаються найдавнішою породою собак. У Стародавньому Єгипті вони належали сім’ям правителів. Цих собак дуже поважали і навіть муміфікували їх після смерті разом з фараонами.

Українські скоромовки...))
Спробуйте швидко-швидко промовити такі скоромовки:

***

Бабин біб розцвів у дощ -
Буде бабі біб у борщ.

***
[ Читати далі ]

Нові іграшки на сонячній енергії
Нові іграшки на сонячній енергії приходять на зміну старих, які живляться від батареек.Такіе нові іграшки не тільки скрасять дозвілля вашої дитини, але і з дитинства будуть прищеплювати йому звичку користуватися енергозберігаючими приладами. сонячна енергія поки ще є ресурсом невичерпним, так що іграшки на сонячних батареях будуть служити вам, поки ви їх не поламаєте!
[ Читати далі ]

Собаки теж можуть страждати від депресії ...
Собаки можуть страждати від сезонного афективного розладу так, як і люди. Якщо у вашого вихованця сезонна депресія, пограйтеся з ним або виведіть його на прогулянку

Хорти – двічі знаменита порода...

  • 13.10.17, 12:34


Хорти – це не лише найшвидші собаки, здатні розганятися до 72 км / год, це також єдина порода собак, що згадується в Біблії (Книга притч Соломонових 30:31; версія Короля Джеймса).