О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Батько є прикладом, хоче він того чи ні

 Батько є прикладом, хоче він того чи ні...
[ Читати далі ]

Невідомі істоти виповзли на піщаний пляж в Каліфорнії...

  • 12.10.19, 09:27
  

Невідомі істоти виповзли на піщаний пляж в Каліфорнії...
Кілька тисяч незрозумілих, невідомих раніше, живих істот виповзли на пляж Каліфорнії (Хантінгтон-Біч). Напівпрозора істота проползла по пляжу і сховалася в піску. Вчені-біологи поки не можуть пояснити, що за істоти .


[ Читати далі ]

Любіть котів...

  • 11.10.19, 19:41


a кapтині - лeгендapний епізод: після повені люди вийшли з укриття, щоб подивитись на наслідки і пошукати вцілілих. Побачили дитяче ліжечко, яке хвилі прибили до дамби. По ньому швидко бігав кіт. Усі зрозуміли, що дитина не змогла б вижити, але кота вирішили врятувати.
Яке ж було здивування, коли виявили, що в колисці мирно спить !.. немовля. А кіт стрибав з краю на край колиски тому, що вимушений був таким чином підтримувати рівновагу, аби вона не перевернулась. Він так вправно це робив, що не тільки дитина не прокинулась серед бурхливих хвиль, але й білизна у ліжечку залишилась сухою.

удoжник Лoуpeнc Альмa-Тaдeмa, «Повінь в Біcбocі, 1421»