О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

В Японії живе щеня з найчарівнішою посмішкою на світі!


В Японії живе щеня з найчарівнішою посмішкою на світі!

Усміхнений песик на фото – це Уні, щеня Сіба-іну. Разом зі своїм господарем він живе в Токіо і ще тільки пізнає світ. Як бачимо – з щирою посмішкою на мордочці. Так навчили або сам навчився, науці і громадськості не відомо. Але його веселий вираз фізіономії подобається всім оточуючим, що провокує Уні і далі корчити смішно мордочку.Пухнастик Зузу..

  


Пухнастик Зузу... 

[ Читати далі ]

Істоти, що на секунду паралізують нашу уяву...

Той, хто створював наш світ, мав нескінченну фантазію. Тут не може бути інакше. Хочете посперечатися? Замість цього раджу просто подивитися підбірку зібраних фотографій живих істот з планети Земля, які вражають не тільки своїм видом, а й взагалі самим фактом свого існування. Дивишся на них, і відразу перед очима спливають образи з фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати». Тоді стає абсолютно зрозуміло, звідки Джоан Роулінг черпала натхнення.

1. У гусей навіть на язиці є багато гострих зубів.

2. Незадоволена чимось жаба. 

[ Читати далі ]

Найкрасивіші птахи у світі...

Тисячі птахів варті уваги, тому що вони всі такі різні, один красивіший за іншого. Представляємо вашій увазі найкрасивіших птахів у світі.

Лорієві папуги (Лорі)

Ці красиві маленькі пташки мають яскраве забарвлення. При погляді на лорієвих папуг, здається, що перед тобою веселка.

Куди варто відправитися в подорож, щоб побачити цих папужок? Все просто в:

  • Австралію;
  • Нову Гвінею;
  • Індонезію;
  • Філіппіни.

Про цей красивий вид ходять цікаві чутки: «Що весна, – час їх падіння, і вони змушують людей носити їх в ветлікарні».

Американська боривітер

  [ Читати далі ]

Міцні горішки ...)))))

  • 20.10.20, 16:19
 

Міцні горішки           
[ Читати далі ]

Його роботи підкорять будь-яке серце.

Британський фотограф-самоучка Дін Мейсон почав свою кар’єру на гоночних трасах, знімаючи улюблених мотоциклістів. Ще однією його пристрастю була дика природа. Він гуляв по сільській місцевості і ловив дивовижні кадри з оленями, борсуками та іншими тваринами. Дін досі ганяється за різною звіриною, а вони в свою чергу талановито йому позують. Тепер природа стала його основною спеціалізацією, в якій він досяг певних успіхів. Наочне тому підтвердження – серія робіт з чарівними мишами, які підкорять будь-яке серце. Ви тільки погляньте на них!
[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
987
предыдущая
следующая