О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Снігу, снігу сиплеться довкола,

  • 20.01.21, 09:04
 

Снігу, снігу сиплеться довкола,
І садів травнева білизна.
Тільки плаче на морозі гола
Під холодним вітром бузина.
Тільки діти витягли санчата
І, б’ючи підборами об сніг,
Мчать веселі весну зустрічати,
Розсипаючи щасливий сміх.
(з мережі)

Той, хто йде в майбутнє ...

  • 16.01.21, 22:29


Той, хто йде в майбутнє ... Це китайський хлопчик Ванг Фуман (Wang Fuman).
Два роки тому ця фотографія була зроблена вчителем школяра. Щоб скласти іспит, він пройшов 5 км по 9-градусному морозу в легкій куртці і без шапки. Його волосся і брови заледеніли , а щоки були яскраво-червоними від холоду.
8-річний Ванг Фуман живе в маленькому селі в китайській провінції Юньнань з сестрою і бабусею. Мати залишила сім'ю, а батько працює далеко від будинку і приїжджає раз в декілька місяців. У Ванга хронічна гіпотермія - нестача тепла, через що він постійно мерзне, його руки опухають, а пальці не слухаються. У його маленькій школі немає опалення і усі учні сидять на уроках у верхньому одязі.
Ванг дуже-дуже хотів отримати освіту, тому що це була єдина можливість вирватися з злиднів . До речі, на іспиті, куди малюк так поспішав - він набрав 99 балів з 100. Після того, як вчитель сфотографував Ванга і виклав фото в мережу - історія школяра отримала захоплююче продовження.
Користувачі зібрали 3 млн юанів або $ 450 000. На ці гроші відремонтували опалення в школі Ванга, купили обігрівачі і теплий одяг для дітей з бідних сімей провінції Юньнань.
А ще Ванга запросили в Пекін. І, знаєте, що його найбільше вразило?! Знаєте, що він сказав потім про свою поїздку?! - Удома ми увесь час палимо деревне вугілля і спимо в куртках. А тут такі теплі будинки, я можу ходити в одній сорочці! Я бачу таке вперше, опалення - це диво!
Так що , коли ваше чадо наполягатиме , що хоче новий смартфон чи планшет - дайте прочитати йому цю історію!
інф. з мережіСвіт добрий!

  • 16.01.21, 12:41


Світ добрий!
Після того, як дитинча-бегемот втратив всю свою родину під час повені, 100-річна черепаха стала усією його родиною і дбала про нього.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1001
предыдущая
следующая