О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Щоденник маленького мандрівника

  • 21.07.18, 19:48
Щоденник маленького мандрівника

Якщо у вас планується велика подорож з дитиною шкільного віку, ви можете зайняти її і залучити до пригоди, зробивши їй щоденник мандрівника :  нехай записує місця зупинок, цікаві події, зазначає свій настрій і страви, які їй сподобалися. Якщо вам вдасться роздобути старий Polaroid, дитина зможе ще й доповнювати свій щоденник фотографіями.

Браслетики з номером телефону

  • 20.07.18, 08:38
Браслетики з номером телефону

Звичайно, кожен батько впевнений, що вже у нього дитина не загубиться, тому що він вміє за нею дивитися. Але краще перестрахуватися, правда? І прекрасний спосіб зберегти свої нерви – зробити для дитини браслет  з вашим номером телефону.

Згадайте ті часи…

  • 19.07.18, 20:18
Згадайте ті часи…

Пам’ятайте про той час, коли ваша мати і батько тримали вас за руку, тому що ви тільки вчилися ходити. Настане час, коли вам теж потрібно буде тримати їх за руку.

Через що проходять батьки?

  • 19.07.18, 14:27
Через що проходять батьки?

Щоразу, коли вам хочеться накричати на своїх батьків, подивіться на цю картинку. Так, вони можуть помилятися, але дали вони вам набагато більше!

Виховання сина.

  • 18.07.18, 22:44
Виховання сина. Як жінка поводиться, того одержує поруч...

Вимкніть мобільний, зачиніться в кімнаті, уявіть…

Ви – мати 7-річного сина. Так склалося, що сина виховуєте самі. Ви втомлюєтеся на роботі, багато рутини, не так багато часу залишається на себе. Часто виникає така ситуація, яку можна бачити на україномовному просторі.

Як і будь-яка людина на світі, Ваш син – не ідеальний. У нього є сильні і слабкі сторони. І само собою, як кожна мати бажаєте синові тільки доброго і любите його всім серцем.

Запитання до Вас, мамо:

[ Читати далі ]

 

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
795
предыдущая
следующая