О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

“Котячий сюрреалізм” ...


“Котячий сюрреалізм” або як британець перетворює садові кущі у… котів...
Британець Річард Сондерс створює справжні витвори мистецтва зі звичайних садових кущів і дерев. Річард – художник-сюрреаліст. Він звичайний британець, але створює досить непрості фігури котів із густих кущів і дерев. Одразу зазначимо, що його твори користуються величезною популярністю не лише в Англії, а й далеко за межами його рідної країни.Ця ідея – створювати величезні образи котів, виникла у нього тоді, коли він побачив на фото дерева, які були дуже реалістично підстрижені в образі хмар. Саме тоді художник і зрозумів, що стане його захопленням і роботою в найближчі роки, а можливо у на все життя.Роботи Річарда зовсім не схожі одна на одну, але як зізнається сам художник, прототипом, музою і натхненням їх створення і до нині є його улюблений кіт – Толлі, який, щоправда, недавно помер, але пам’ять про нього живе в кожному новому творінні Річарда.

[ Читати далі ]

Батьки теж помиляються: 7 головних помилок у вихованні дітей


1. Ми не дозволяємо дітям відчувати ризик
Ми живемо у світі, в якому загрози чатують на нас на кожному кроці. Розуміючи це, ми робимо все, щоб захистити наших дітей. Але психологи з Європи впевнені: якщо дитина не грається на вулиці, якщо їй жодного разу не довелося впасти й обдерти коліно, то в дорослому житті вона часто страждатиме різноманітними фобіями і комплексами.
[ Читати далі ]

Ящірка-армаділлоЛюбить скелясту, пустельну місцевість. Живе в групах до 60 особин. Ховається в ущелинах і щілинах. При небезпеки скручується в кільце, хапаючи пащею свій хвіст. Харчується комахами та дрібними безхребетними.  [ Читати далі ]