О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

- Спасибо высшим силам!

  • 05.08.18, 16:01


- Спасибо высшим силам! И сделайте так, чтобы хозяин никогда не женился, и мы прожили с ним вдвоем счастливую и сытую жизнь.lol

Лего в коробочці

  • 03.08.18, 21:43

Ще одне класне застосування для бляшаного кейсу – похідна станція лего.  На одну стінку прикріплюєте підставу для конструктора, інші покриваєте м’яким фетром, щоб все це багатство не гриміло при перевезенні.

Похідний смітник

  • 03.08.18, 14:04

У подорожі з дітьми вам не уникнути купи обгорток, крихт і папірців, так що похідний смітник – справжня знахідка для тих, хто в дорозі. Щоб не морочитися з пакетами, візьміть  звичайний кухонний контейнер з кришкою, який зазвичай використовують для макаронів, помістіть в нього пакет і – вуаля – смітник з кришкою готовий.

Пляшечка на мотузочці

  • 02.08.18, 12:43
Пляшечка на мотузочці

Здавалося б, дрібниця, але яка корисна. Зазвичай про такі деталі навіть не замислюєшся, поки не потрапляєш в типову ситуацію: дитина бавиться, кидає пляшку, а потім починає ревіти, бо хоче пити, а батько намагається намацати і виловити нещасний поїльник з-під сидіння, пригнувшись учетверо. Так що краще заздалегідь прив"яжіть  пляшку до крісла.

Чохол – тримач для планшета

  • 01.08.18, 15:51

Любителям подивитися мультфільми в дорозі припаде до душі ідея перетворити звичайний пенал на зручний тримач для планшета. Для цього потрібен лише пенал для олівців з прозорою стінкою і кілька стрічок. Пенал можна замінити на звичайний файл для паперів – не так естетично, але зміст такий самий. А найбільш винахідливі батьки можуть перетворити в тримач для гаджета навіть власну кофту з капюшоном.