О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

У неї найбільші вуха на світі...)))Самая ушастая собака в мире — это собака породы кунхаунд по кличке Харбор (Harbor). Его уши имеют длину более 30 сантиметров: длина правого составляет 34,3 см, левого – 31,7 см.

Верблюди запасають воду в горбах ?Верблюди дійсно використовують горби для зберігання, тільки зберігають вони там не воду

Можливо, ви вважали, що горби у верблюда створені для зберігання води, але ця думка помилкова. У деяких верблюдів є тільки один горб, у інших - два, але незалежно від їх кількості, служать вони однієї і тієї ж мети - накопичувати жир.

Накопичений жир є заміною їжі, коли верблюди проходять великі відстані в умовах обмежених ресурсів харчування. Жир в горбах може замінювати верблюду їжу протягом приблизно трьох тижнів.

Насправді обходитися без води протягом тижня верблюду дозволяють його червоні кров'яні тільця, еритроцити. На відміну від кров'яних клітин інших тварин, клітини верблюда мають овальну форму, вони більш гнучкі і дозволяють зберігати більшу кількість води.