О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Які генетичні риси діти успадкують від мами, а які — від тата...

  • 24.04.20, 16:52


Які генетичні риси діти успадкують від мами, а які — від тата...
[ Читати далі ]

А ви знали, що в Україні є тисячолітні писанки?

Українські писанки відомі на весь світ. На невеликій площі розгортаються барвисті картини життя. Кожна писанка має свою символіку і випадкових знаків там не буває. Писанкарство на наших землях має свою багатовікову традицію. Українські археологи під час розкопок у різних регіонах натрапляють на унікальні збережені у землі витвори народного генію.

Топ-4 писанок знайдених археологами в Україні.

Львівська 500-літня писанка[ Читати далі ]


Вчитель приніс повітряні кульки до школи ...

  • 21.04.20, 16:26
 


Вчитель приніс повітряні кульки до школи й попросив дітей надути їх, а потім написати на них свої імена. Вони винесли всі повітряні кульки в коридор, а вчитель змішав їх. Потім вчитель дав їм 5 хвилин, щоб кожен знайшов кульку зі своїм ім'ям. Діти побігли шукати, але час закінчився, а ніхто так і не знайшов власної іменної кульки...

Тоді вчитель попросив дітей: візьміть кульку, яка лежить поблизу і віддайте її людині, чиє ім'я написане на ній. Пройшло менше ніж 2 хвилини, а у кожного в руках була його кулька.

Нарешті вчитель підсумовував мораль, яка випливає з цього експерименту:

"Повітряні кульки — як щастя. Ніхто не знайде його, якщо шукає його тільки для себе. Натомість, якщо всі дбають один про одного, можна знайти його набагато швидше".