О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))
Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ І ДІТИ

Теж не розуміла і не користувалася, а ти?Навіщо потрібен білий олівець в наборі

Інструмент такого кольору використовується досить рідко. Звичайно їм малюють на кольоровому папері або ж поверх шару вугілля, кам’яного олівця, сепії … Інтенсивність такого олівця різна в залежності від того, яка кількість штрихування нанесено. Щоб дізнатися, навіщо білий олівець використовують у малюванні, подивіться на портрет, який їм намальований. Ви побачите досить цікаві ефекти, які не так просто розгледіти. Для цього потрібно навчитися мислити “в негативі”.
Щоб відповісти на питання про те, навіщо потрібен білий олівець, досить спробувати покрити аркуш паперу рівним шаром за допомогою свинцевого чорного інструменту. Потім слід нанести білі лінії. Подібне заняття викличе чималий інтерес. Ще білий олівець можна змішувати з іншими квітами для малювання півтонів.

Як білий олівець творить чудеса

Такий інструмент прекрасно малює на темних кольорах. Якщо ви не знаєте, навіщо потрібен білий олівець, то спробуйте просто намалювати їм відблиски, сніг або краплі дощу, і ви побачите, яка вийде фантастична картина! Він допомагає зробити перехід між квітами плавним і показати гру світла на певному предметі. За допомогою нього дуже просто виправити допущені помилки. Тому подібний інструмент досить важливий в образотворчому мистецтві.


33%, 5 голосов

60%, 9 голосов

7%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Признавайтесь, хто бігав...???
Як весело було в дитинстві ... після дощу, босоніж по калюжах!
Признавайтесь, хто бігав...???

76%, 13 голосов

18%, 3 голоса

6%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Скільки людської доброти ...)))

  • 11.07.17, 22:49


Скільки у цьому фото людської доброти та щедрості.. Далеко не кожна людина на таке здатна.Більшість людей скупі, злі. А це тому, що люди не знають закону бумеранга, що ти віддаєш - те тобі і повертається. Випускаєш зло - воно ж до тебе й повернеться. Роздаєш добро, щедрість, милосердя, лагідність,  співчуття, любов, все це повернеться до тебе. Перевірено - це працює...heart


Деякі жаби здатні вижити ...

  • 11.07.17, 16:37


Деякі жаби здатні вижити після повної заморозки,от людям би так...burumburum

А ти це знав?...
Скорпіони світяться під ультра фіолетовим світлом...