О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Лего в коробочці

  • 03.08.18, 21:43

Ще одне класне застосування для бляшаного кейсу – похідна станція лего.  На одну стінку прикріплюєте підставу для конструктора, інші покриваєте м’яким фетром, щоб все це багатство не гриміло при перевезенні.

Похідний смітник

  • 03.08.18, 14:04

У подорожі з дітьми вам не уникнути купи обгорток, крихт і папірців, так що похідний смітник – справжня знахідка для тих, хто в дорозі. Щоб не морочитися з пакетами, візьміть  звичайний кухонний контейнер з кришкою, який зазвичай використовують для макаронів, помістіть в нього пакет і – вуаля – смітник з кришкою готовий.

Пляшечка на мотузочці

  • 02.08.18, 12:43
Пляшечка на мотузочці

Здавалося б, дрібниця, але яка корисна. Зазвичай про такі деталі навіть не замислюєшся, поки не потрапляєш в типову ситуацію: дитина бавиться, кидає пляшку, а потім починає ревіти, бо хоче пити, а батько намагається намацати і виловити нещасний поїльник з-під сидіння, пригнувшись учетверо. Так що краще заздалегідь прив"яжіть  пляшку до крісла.

Чохол – тримач для планшета

  • 01.08.18, 15:51

Любителям подивитися мультфільми в дорозі припаде до душі ідея перетворити звичайний пенал на зручний тримач для планшета. Для цього потрібен лише пенал для олівців з прозорою стінкою і кілька стрічок. Пенал можна замінити на звичайний файл для паперів – не так естетично, але зміст такий самий. А найбільш винахідливі батьки можуть перетворити в тримач для гаджета навіть власну кофту з капюшоном.

Як намалювати портрет красивої жінки, #Kids, #YouTubeKids

Як намалювати портрет красивої жінки, #Kids, #YouTubeKids


Ми малюємо портрети. Вчимось як намалювати портрет.
В літній дощовий день нам треба усмішки.
Давайте намалюємо портрет усміхненої жінки.
Спочатку намалюємо овал. Це буде голова. 
Штрих за хтрихом намалюємо волосся.
Тепер малюємо очі, малюємо вії та брови. 
Подивіться як можна намалювати ніс і як можна намалювати губи.
Малюємо деталі і тоді наш портрет стане реалістичним.
Намалюємо портрет красиво.
У нас ціла галерея різних портретів. переважають портрети жінок. Краса врятує світ!