О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Ознаки обдарованості дитини...

  • 13.08.20, 09:14
Ознаки обдарованості дитини, які ми чомусь ігноруємо
 

Час від часу батьки відчувають занепокоєння через дії чи поведінку власних дітей. Все не так однозначно, адже вчинки дітей також можуть вказують на їх обдарованість, а не відхилення від норми, тому так важливо навчитися це відрізняти.

Ось лише невелика кількість особливостей, які виділяють вчені:

[ Читати далі ]

Глибоководні тварини...

  • 12.08.20, 11:32

Суша займає 29% Землі. Все інше – це безмежний Світовий Океан, в якому живе дев’ять десятих всіх видів тварин. Кого ж можна зустріти в товщі води? Автор каналу «Книга тварин» в «Яндекс.Дзене» Влад Горбачов поділився списком найбільш загадкових мешканців глибин.

Найзагадковіші істоти – це глибоководні риби. Через відсутність світла їх зовнішній вигляд змінюється. Найбільш потворна риба в світі живе на великих глибинах. Вона називається риба-крапля, зустрічається цей вид на глибині в 600-1000 метрів.

Гребневики виглядають гарніше. Вони нагадують медуз, що світяться.

[ Читати далі ]

Морський баранчик Костасіелла куросімае...

 

Це листовий морський баранчик, наукова назва Костасіелла куросімае, він просто їсть водорості.. Миле створіння...))))   
[ Читати далі ]

Різновиди диких кішок...))

Кішки поширені по всьому світу і вони пристосовуються до життя в різних умовах. Але в природі кішки не такі ласкаві і ніжні, як ваші домашні котики. У дикій природі коти мисливці, які є хижаками і жити не можуть без м’яса.

Гени хижака швидше за все і роблять домашніх котів досить егоїстичними.

1. Канадська рись
2. Піщаний (або барховий) кіт  [ Читати далі ]

Коти - спортсмени...))))))))))

Коти ще ті спортсмени і прихильники здорового способу життя! Вони просто не уявляють свого існування без спорту і спортивних досягнень.

Стійка на голові 

[ Читати далі ]