О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Пляж з кенгуру в бухті Лаки Бей...

 

Пляж з кенгуру в бухті Лаки Бей...

Австралія - дивовижна країна. Її зелені простори зачаровують, білосніжні пляжі, схожі на картинку з реклами, підкорюють своєю безтурботністю, а аквамаринові води запрошують зануритися в невагомість.
На цьому пляжі свідками вашого єднання з природою стануть тільки кенгуру, що мирно тут розгулюють. Сюди вони приходять погрітися на сонечку, поласувати водоростями, які викидає океан після чергового шторму. Кенгуру зовсім не бояться людей, їм навіть цікаво, хто до них сьогодні приїхав і з якою метою.


Мурашиний лев...

  • 30.09.19, 08:46
  

Мурашиний лев: за що хитромудра комаха отримала настільки величне ім'я...
Цією незвичайною комахою зацікавилися не лише ентомологи, а й фізики, настільки неймовірним було те, що вона робить. Личинка мурашиного лева викопує в піску складні пастки, які настільки досконалі, що майже не залишають шансів комахам, що зазівалися.Личинка викопує в піску ямку в формі конусоподібної воронки, але робить це, дотримуючись певних правил. Великі за розмірами піщинки личинка спритним рухом викидає за межі воронки, залишаючи на схилах тільки дрібні. Свою роботу вона робить не поспішаючи, дуже ретельно, так як від якості сортування безпосередньо залежить успіх всього підприємства. При цьому рухається личинка зверху вниз, поступово звужуючи коло, що викликало інтерес у фізиків. Змоделювавши процес побудови пастки в лабораторії, вчені з'ясували, що споруда воронки зверху вниз є більш ефективною. Рухаючись по спіралі вниз, мурашиний лев викликає обвали піщинок, що також сприяє їх сортуванню. Після того, як процес поділу піщинок закінчено, хитромудрий мисливець розміщується в центрі, зарившись в пісок, і чекає свою жертву. Рано чи пізно працьовита мураха, що збилася зі шляху, або якийсь павучок виявляються на краю ямки. Найдрібніші піщинки, не витримавши ваги комахи, обсипаються всередину, тягнучи за собою обід для личинки. Ось таким високонауковим способом мурашиний лев і шукає собі їжу.

Чому деякі птахи літають клином?

  • 29.09.19, 22:28

Чому деякі птахи літають клином?
[ Читати далі ]

Празький зоопарк: в десятці кращих в світі...

 Празький зоопарк: в десятці кращих в світі...
[ Читати далі ]

Гігантський японський морський краб...


Гігантський японський морський краб...
Гігантського японського морського краба-павука на прізвисько “Big Daddy” привезли в розважальний центр “Sea life” в Блекпулі. Тепер це найбільший екземпляр в Європі: довжина його тіла разом з кінцівками майже три метри.

Катапульта для стрибків ...


 
Катапульта для стрибків у озеро сподобається не тільки дітям, а й дорослимlol ...
Два брата з Франкфурта, Німеччина, винайшли незвичайний пристрій, що нагадує катапульту, тільки це пристрій не пускає валуни у ворожі ворота, а людей в озеро під Франкфуртом. Брати Йоханнес і Данило вирішили, що це буде цікаве розважальний заняття для жителів і гостей міста. При чому ця катапульта запускає людей на 5 метрів у висоту та 12 метрів в довжину. Якщо і у вас є бажання спорудити такий пристрій, то братам ця забава вийшла в 700 євро.

[ Читати далі ]

Одяг для австралійських пінгвінів-сиріт...

 


Одяг для австралійських пінгвінів-сиріт...

[ Читати далі ]