О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Дитячі перли...))

  • 07.05.20, 18:58

Діти хоч і не мають великого життєвого багажу, але вміють помічати найголовніше, нерідко дивуючи і нас, дорослих, які відвикли дивитися на світ так просто:[ Читати далі ]

На львівщині з"явився диво-птах...

 

Диво-птах: у містечку на Старосамбірщині помітили нетипового для краю пернатого...
[ Читати далі ]

Погляд цієї новонародженої крихітки підірвав мережу.

  • 06.05.20, 18:44

Погляд цієї новонародженої крихітки підірвав мережу. Такого крутого першого фото не мав ще ніхто!
Ізабела Перейра подарувала лікарям цей багатомовний погляд лише через хвилину після її народження. Її власна мама сказала, що її маленька дитина «народилася готовим мемом»
Давайте просто погодимося, що життя для більшості людей не є ждуже легким. Наскільки б ми не були здоровими, щасливими чи багатими, ми всі отримуємо справедливу частку труднощів. Дехто з нас усвідомлює це значно раніше, ніж інші. Наприклад, Ізабела Парейра подумала дуже швидко і прийшла до цього висновку лише через хвилини після того, як народилася. Ставлася ця знакова подія 13 лютого.
Бразильському фотографу Родріго Кунстман вдалося зафіксувати точний момент її реакції на цей світ. Він сказав, що «може вважати себе блаженною людиною.

У нас дощ і холод, а у вас?

                              


[ Читати далі ]


53%, 8 голосов

27%, 4 голоса

20%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.