О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Якщо вважати гриб живою істотою...Якщо вважати гриб живою істотою, а саме так і думають учені, то виходить, що це найбільший організм з тих, які коли-небудь населяли Землю. Більший від слона, динозавра і кита разом узятих! Не поспішайте посміхатися і крутити пальцем біля скроні: те, що ховається від вас під листком, – тільки верхівка айсберга. Ми говоримо про грибниці. У деяких видів грибів – наприклад, у північноамериканських – вона може сягати десятків гектарів і дорівнювати ста тоннам! До речі, грибниця для грибів – не тільки спосіб розмноження, а й спосіб боротьби за виживання. Обплутуючи нею коріння інших рослин, гриби душать своїх «конкурентів».

Найбільша на Землі

  • 01.12.17, 09:08


Найбільша сухопутна тварина на Землі – самець африканського слона. Вченим вдалося зустріти екземпляр висотою 3,8 м; довжина слона від кінця хобота до кінчика хвоста становила 10 м, а вага – 10,8 тонн.

У вас таке буває? ))))

  • 30.11.17, 23:48

50%, 5 голосов

50%, 5 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Найменший сухопутний ссавецьНайменший сухопутний ссавець – етруська землерийка. Її довжина від голови до хвоста становить 6-8 см, довжина хвоста – близько 2,5 см, важить землерийка 1,5- 2,5 грамів.

Ви любите собак?


78%, 14 голосов

6%, 1 голос

17%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.