О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ І ДІТИ

Людоїди...

  • 12.10.17, 19:22Серед тварин нерідко зустрічаються людоїди. Наприклад, одна тигриця, застрелена в 1911 році, за вісім років вбила в Непалі та Кумаоні 437 осіб. Леопард в Панадре (Індія) з’їв понад 400 осіб.

Ну просто "тормоз"...)))

  • 12.10.17, 15:50


Найповільніший ссавець – трипалий лінивець, він пересувається по землі зі швидкістю близько 2 м в хвилину. По деревах він може рухатись зі швидкістю 3 м за хвилину. Почувши крик свого дитинчати, мама-лінивець щодуху «мчить» до свого малюка. долаючи 4 м за хвилину.

От тобі і жираф...))Самці жирафів доростають до 5 м, однак є дані про тварин зростом і 7 м. Задокументований зріст найбільшого жирафа – 6 м. Цей жираф проживав в англійському зоопарку «Честер-Зоо».

Найнебезпечніший із тварин...

  • 11.10.17, 19:43


Найнебезпечніший із тварин - кажан – це кажан-вампір, що мешкає в тропіках Америки.  Він є переносником багатьох хвороб. Кажан передає їх, коли п’є кров своїх жертв.[ Читати далі ]