О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ І ДІТИ

Допитливі факти про дітейНайбільше дітей народжується в січні та березні.

Найбільший малюк з’явився у громадянки Канади Анни Бантес. Він важив трохи менше 11 кілограмів! Правда, і мама була не мініатюрна: її зріст 2 м 24 см. А ось найменша дитина важила 224 грами. Недоношена дівчинка народилася на 22-му тижні вагітності мами. Вона не тільки вижила, а й за три місяці перебування в лікарні добрала два з гаком кілограми. 

[ Читати далі ]

Школярі - знаменитості...))

  • 17.08.17, 21:08


Взагалі-то діти в школі повинні не вчитися, а відпочивати і розважатися. Адже давньогрецьке слово «школа» («schole») позначає не що інше, як «дозвілля». І невипадково. На перші заняття, які вели філософи, ходили не діти, а цілком дорослі люди. І тільки у вільний від справ час. Коли стали з’являтися особливі заклади, де вчилася дітвора, це слово стало позначати їх – щоб продовжити традицію. [ Читати далі ]

А ти це знаєш? ))

  • 17.08.17, 18:21


Найтонші волоски, що покривають хвіст щура використовуються в офтальмології при операціях на очах...

Смійся на здоров"я...)))Сміятися не тільки приємно, але й дуже корисно для здоров’я. Лікарі зауважили: у веселих людей хвороби серця зустрічаються майже наполовину рідше, ніж у тих, хто постійно піддається зневірі. Сміх також дуже корисний тим, хто страждає бронхолегеневими захворюваннями: повітря, що виходить з легень зі швидкістю близько 100 км/год, позбавляє дихальні органи від застою слизу. Не випадково японські лікарі прописують сеанси сміхотерапії хворим на туберкульоз.
[ Читати далі ]