хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Розширення кордонів....

Люди охоче приєднуються до не дуже розумних проектів, на кшталт «Години Землі» або економії води під час прийняття душу, просто вірячи в те, що їм кажуть. Вони не намагаються розібратися, тому що лінь, і тому що знань не вистачає. І що заважає їх отримувати? Здається, тільки відсутність цікавих джерел, і зараз ми трохи виправимо це.

Ось так Місяць виглядає в ультрафіолетовому спектрі – кожна пляма означає загадкове геологічне утворення

Пожежа обпалила половину дерева, але друга жива...


12

Коментарі

118.12.23, 02:56

Ціна золота постійно змінюється, срібла також, але вони не співпадають. Грубо квжучи 1 до 9

    218.12.23, 06:27

      318.12.23, 09:40

        418.12.23, 09:49

        "Злиття двох річок поблизу Женеви"

        у якій воді більше Дейтерію (Н2, D) ?

          518.12.23, 11:13

          Как эколог, не вижу ничего плохого в экономии воды при намыливании. Тем более если сейчас краны на Откр. и Закр., что не надо "крутить". И ещё я знаю как дорого и долго подготавливается питьевая вода, что бы вот просто так её сливать в канализацию. Можно вообще из тазика сделать омовения, а потом принять очищающий душ.
          А вот экономить свет, когда в туалете кто то, это уже из разряда Варьят.

            618.12.23, 12:52Відповідь на 1 від NoTaRь

            Ціна золота постійно змінюється, срібла також, але вони не співпадають. Грубо квжучи 1 до 9 Так

              718.12.23, 12:52Відповідь на 2 від Юрий Васильев

                818.12.23, 12:54Відповідь на 4 від Mykolaj_58

                Треба гуглити...

                  918.12.23, 12:55Відповідь на 5 від The Martian

                  Как эколог, не вижу ничего плохого в экономии воды при намыливании. Тем более если сейчас краны на Откр. и Закр., что не надо "крутить". И ещё я знаю как дорого и долго подготавливается питьевая вода, что бы вот просто так её сливать в канализацию. Можно вообще из тазика сделать омовения, а потом принять очищающий душ.
                  А вот экономить свет, когда в туалете кто то, это уже из разряда Варьят.

                    1018.12.23, 16:19Відповідь на 5 від The Martian

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна