Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Ох ці шустрики...))))

Гуляючи парком, мало ще кому вдавалося уникнути знайомства з хитреньким звірком, який раз у раз випрошує у всіх їжу. І, звичайно ж, йдеться про наших улюблених білочок. Ці шустрики – ті ще жебраки з пухнастими хвостиками, які дуже люблять поласувати горішками та іншими смаколиками. А людина, на їхню думку, може стати чудовим спонсором цього продовольства.

Але, як виявилося, випрошувати перекушування — не єдиний талант білок. Крім цього вони мають бездоганну фотогенічність, якою позаздрила б будь-яка модель. Погляньте самі, які манери та грацію цих тварин вдалося відобразити!



На поперечний шпагат, кажете, сісти важко? 



Мда, який сором і ганьба



Що сказав? Ану повтори…


Приймаємо сонячні ванни



Doritos схвалені білкою



Розтеклася



Давай його вже їсти швидше, годі фоткати!

А білка-то має рацію. Не дай Боже, морозиво ще розтане, який жах тоді буде. Білки таке не прощають!


Ох уже цей сніг.


Ротик закриваємо, бо муха залетить


Думаєте, що білка здивована чи налякана? Ні, поспішаємо вас засмутити, вона не побачила нічого надприродного. Просто позіхання здолало бідного звірка.



Смачність


ООО НІ…


 Ну впусти мене, ну будь ласка

 
Тобі чого?

 
К-кохання

 
Очманіти.

12

Коментарі

117.12.23, 10:51

А у нас в городе мало кому такое удастся увидеть.
Я раз видел их на старом кладбище , а другой - в пустом детском садике. И всё это вдали от оживлённых улиц и дворов.

    анонім

    217.12.23, 11:57

      317.12.23, 11:59Відповідь на 1 від The Martian

      А у нас в городе мало кому такое удастся увидеть.
      Я раз видел их на старом кладбище , а другой - в пустом детском садике. И всё это вдали от оживлённых улиц и дворов.
      у меня под окном дома бегают. и на работе тоже. и я не в наркологии работаю

        417.12.23, 12:09Відповідь на 3 від ёlkа

        А у нас в городе мало кому такое удастся увидеть.
        Я раз видел их на старом кладбище , а другой - в пустом детском садике. И всё это вдали от оживлённых улиц и дворов.
        у меня под окном дома бегают. и на работе тоже. и я не в наркологии работаю
        В селе Бабурка?))) А у нас фазаны бегали в районе остановки трамвая Листопрокат.

          517.12.23, 12:12

            617.12.23, 12:58Відповідь на 1 від The Martian

            А у нас в городе мало кому такое удастся увидеть.
            Я раз видел их на старом кладбище , а другой - в пустом детском садике. И всё это вдали от оживлённых улиц и дворов.
            У нас в парках вони мешкають, а зимою підбираються ближче до будинків, люди пвдгодовують...

              717.12.23, 12:58Відповідь на 2 від анонім

                817.12.23, 14:23

                Світлини чудові!

                  917.12.23, 14:34Відповідь на 8 від norma3

                  Світлини чудові!Так, браво автору, правда не знаю хто автор, нажаль.

                    1017.12.23, 15:33Відповідь на 6 від Голубка

                    А у нас в городе мало кому такое удастся увидеть.
                    Я раз видел их на старом кладбище , а другой - в пустом детском садике. И всё это вдали от оживлённых улиц и дворов.
                    У нас в парках вони мешкають, а зимою підбираються ближче до будинків, люди пвдгодовують...
                    Парки сейчас пустые. Только животным и бегать.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна