хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

На львівщині з"явився диво-птах...

 

Диво-птах: у містечку на Старосамбірщині помітили нетипового для краю пернатого...


17

Коментарі

17.05.20, 09:12

Цікава пташка!

    27.05.20, 09:28

    Ніколи такого не бачив. Навіть не чув.

      37.05.20, 09:55Відповідь на 1 від Андрій1961

      Цікава пташка!Так Десь читала, що зі зміною клімату будуть з"являтися інші види тваринного світу...
      Ось воно і є, Хоча, можливо пташка впікала від пожеж, цього року багато горіло...

        47.05.20, 09:56Відповідь на 2 від Геннадий М

        Ніколи такого не бачив. Навіть не чув.Я бачила тільки і інтернеті...

          57.05.20, 10:15

          Классный птиц
          Я эллинг строил в заливе Круглык, в самом его конце , там такие живут .

            67.05.20, 11:18

              77.05.20, 11:32Відповідь на 3 від Голубка

              Цікава пташка!Так Десь читала, що зі зміною клімату будуть з"являтися інші види тваринного світу...
              Ось воно і є, Хоча, можливо пташка впікала від пожеж, цього року багато горіло...
              ))) ниодного нового вида не появится!)) и появиться не может... оно знаете ли... гинетический мономорфизм.. изменения в генах приводит к бесплодию или смерти.

                87.05.20, 11:57Відповідь на 3 від Голубка

                Я помітив що і у нас на донеччині з`явилися нові види птахів, павуків і гадюк( я не про нелю штепу). Буквально вчора бачив пустельну пісчану гадюку. Таку як 50 років тому зустрічав у Казахстані.

                  97.05.20, 13:35

                  Птах зоопарковий, або хтось виростив вдома, в природі вони дуже потайні

                    107.05.20, 15:56Відповідь на 5 від Zubikov

                    Классный птиц
                    Я эллинг строил в заливе Круглык, в самом его конце , там такие живут .
                    Ух тим,а я не бачила таких

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна