Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Вражаючі пригоди...))

   


Вражаючі роботи.Гірт Вегг визнаний гуру-фотограф по білках навіть проводить регулярні семінари, щоб навчити колег мистецтву зйомки цих красивих тварин. Відбою від бажаючих немає, всім подобаються роботи фотографа.




17

Коментарі

112.03.20, 09:51

    212.03.20, 10:05

    Ох. эти белки

      312.03.20, 10:18

        412.03.20, 11:10Відповідь на 1 від БезЛица

          512.03.20, 11:10Відповідь на 2 від Геннадий М

          Ох. эти белки Не любиш білок?

            612.03.20, 11:18Відповідь на 5 від Голубка

            Ох. эти белки Не любиш білок?Та як сказать... Симпатичні, але (я тут вже розказував) .. Вони ж з'їдають весь врожай моїх абрикос.

              712.03.20, 11:46Відповідь на 6 від Геннадий М

              Ох. эти белки Не любиш білок?Та як сказать... Симпатичні, але (я тут вже розказував) .. Вони ж з'їдають весь врожай моїх абрикос.Серйозно??? Ніколи не чула, що білки люблять абрикос. Думала, тільки горішки, жолуді...

                812.03.20, 11:47Відповідь на 6 від Геннадий М

                Ох. эти белки Не любиш білок?Та як сказать... Симпатичні, але (я тут вже розказував) .. Вони ж з'їдають весь врожай моїх абрикос.Я й сама люблю абрикос, на ньому виросла. Моє дитинство - це абрикосзелений, ледь стиглий і стиглий)

                  912.03.20, 11:50Відповідь на 7 від Голубка

                  Ох. эти белки Не любиш білок?Та як сказать... Симпатичні, але (я тут вже розказував) .. Вони ж з'їдають весь врожай моїх абрикос.Серйозно??? Ніколи не чула, що білки люблять абрикос. Думала, тільки горішки, жолуді...Вони м'якоть обгризають та випльовують (виглядає це доволі смішно) Потім розгризають кісточку , з'їдають ядро.

                    1012.03.20, 11:52Відповідь на 8 від Голубка

                    Ох. эти белки Не любиш білок?Та як сказать... Симпатичні, але (я тут вже розказував) .. Вони ж з'їдають весь врожай моїх абрикос.Я й сама люблю абрикос, на ньому виросла. Моє дитинство - це абрикосзелений, ледь стиглий і стиглий)Аналогічно)) Сусідські при цому смачніші.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна