Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

І хто скаже, що кавун це ЯГОДА???

9

Коментарі

анонім

125.05.10, 08:07

Конечно овощь,кстати говоря къавун по татарски -это -ДЫНЯ -есть смешная история ,чёт вспомнил.Короче поехали за картошкой,уже в тернополе вроде были,точно не помню,вобщем три машины,одна загружена дынями,на обмен.Так вот сама история:-Заехали в одну деревню,там стоит мальчик возле колодца,ну остановились воды набрать.Миша(мой друг он с Херсона)-достаёт дыню и начинает есть,у патцана чёт такие глаза были!!!!-он удивился,и спрашивает (по украински,но напишу по руски,у меня украинской раскладки на клаве нет,да и обьясняюсь погано) -так вот ,малой говорит,дядько а чё вы тыкву сырую жрёте?-Миif смеётся,отрезает дольку и даёт ему,-вот это я не забуду,он как бурундук,с торца начал точить его вместе с КАЖУРОЙ!!!!!-мИША КАЖЕТ-ни малой ,треба так едать,и показывает,как едят дыню -мы там по

    анонім

    225.05.10, 08:12Відповідь на 1 від анонім

    Мы там потом полную фуру в деревне заправили,многие удевлялись,но пробывали и покупали-----одна дыня-1-2-не больше,ВЕДРО КАРТОШКИ,-А ЕЩЁ ФРАЗА ЗАПОМНИЛАСЬ,НИ МАМО,ЦЕ НЕ ТАКОЙ КАВУН-це як огурки тильки сладшие,вот удевляюсь,блин аграрная страна,а люди что такое дыня не знают,просто jabutnm?/<skj это правда лет десять наверно назад,но чёт вспомнил

      Гість: я Саник

      325.05.10, 08:21

        425.05.10, 09:00Відповідь на 2 від анонім

        ...блин аграрная страна,а люди что такое дыня не знают...Та не візрівають вони у нас, я скільки пробував виростити у Донецку - кислятина!!
        Моя мама дитинство провела у Самарканді, так після повернення в Україну багато років не їла кавунів, навіть херсонських та астраханських - казала КИСЛЯТИНА. Я дивувався, що коли вона сідала зі мною "за компанію" куштувати кавун, то на обличчі у неї було написано приблизно те, що можна побачити у киці, котра "з ввічливості" їсть капусту з борща

          525.05.10, 09:46

          Кому важко розбирати іноземну мову, ось Вам переклад!

          1. Відріж шматочок хліба (мал. 1).
          2. Наріж маслину на дрібні шматочки (мал. 2).
          3. З солодкого перцю вырежи смужку та зрізай трохи м'якуша (мал. 3).
          4. З тонкого шматочка сиру вырежи смужку такої ж форми і розміру, як з перцю.
          5. Підбери помидор відповідного розміру, розріж його на скибочки.
          6. Накрий часточку помідора полоской сиру і перцю (мал. 4).
          7. Виклади шматочки маслини на зріз помідора, як кавунові кісточки (мал. 4).
          8. Хліб намаж вершковим маслом, уклади згори кавунові скибочки. Прикрась бутерброд гілочками петрушки.

            625.05.10, 10:20

            отпробуем

              725.05.10, 11:17Відповідь на 5 від Східняк

              Будем вважати що переклад приймається
              Кілька помилок все ж таки є
              А рецепт як будуть кавуни треба буде опробувати

                825.05.10, 12:08

                  925.05.10, 12:46

                    1025.05.10, 13:07Відповідь на 7 від РибачОК

                    Будем вважати що переклад приймається
                    Кілька помилок все ж таки є
                    А рецепт як будуть кавуни треба буде опробувати
                    Чого там чекати, заміни кавун салом, гірше не вийде

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна