Сенс нашої боротьби

Сенс нашої боротьби - № 43 (21953) субота 19 травня 2018 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Сенс нашої боротьби

Продовження. Початок у номері за 18 травня.

Для найбільшої потуги світу — США — Московія є ворогом, але звичним і прийнятним. Московію як імперію могли цілком знищити ще на початку ХХ століття, після використання її як гарматного м’яса для перемоги над Німеччиною та Австрією у Першій світовій війні. Але оскільки ця війна не вирішила всіх глобальних проблем тогочасного світу і потрібна була ще одна війна, то Московії допомогли перефарбуватися у Радянський Союз, добре озброїли і знову використали в якості гарматного м’яса вже у Другій світовій війні для чергової, а можливо, й остаточної перемоги над Німеччиною та Австрією.

Сенс нашої боротьби

Сенс нашої боротьби - № 44 (21954) четвер 24 травня 2018 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Сенс нашої боротьби

Закінчення. Початок у номерах за 17 та 19 травня.

А що ж наші олігархи? Які передові технології вони подарували світу? Як посприяли звеличенню нашої держави, процвітанню українського народу? А ніякі й ніяк.

Чи потрібна Україні атомна бомба?

Чи потрібна Україні атомна бомба? - № 114-115 (21905-21906) субота 16 грудня 2017 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Чи потрібна Україні атомна бомба?

Держава, яка не володіє ядерною зброєю,
коли інші володіють цією зброєю,
не володіє власною долею.

Шарль де Голль.

Україна територіально затиснута між потужною економічно, але не надто сильною політично Європою і слабкою економічно, але вкрай агресивною Московією. Агресивність нашого північного сусіда цілком компенсує його економічну слабкість і робить вкрай небезпечним для всього цивілізованого світу. Слабкість же України не вичерпується лише її економічною неміччю. Останнє є підґрунтям того, що Україна сьогодні, як на мене, є предметом торгу між Московією і Західним світом. 

Чорнобиль — перший постріл останньої війни

Чорнобиль — перший постріл останньої війни - № 80 (21871) субота 2 вересня 2017 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Чорнобиль — перший постріл останньої війни

Чорнобильська трагедія належить до тих знакових подій у світі, що докорінно вплинули на хід подальшої історії людства.

Воюють не правителі, воюють народи

Воюють не правителі, воюють народи - № 46 (21837) субота 13 травня 2017 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Воюють не правителі, воюють народи

Коли пишеш про інший народ, то завжди існує великий ризик упередженого ставлення до нього, особливо, якщо твій народ з тим іншим народом перебуває у стані війни. Краще послуговуватися авторитетними свідченнями представників того, іншого народу. Таким незаперечним авторитетом для московитів є Микола Олександрович Бердяєв. Хоча його дитинство й молоді роки пов’язані з Україною, а в зрілому віці він уже жив за кордоном, де і помер, його з цілковитою певністю можна вважати найвидатнішим російським інтелектуалом ХХ сторіччя. Ніхто краще за нього не зумів зрозуміти суті здійсненого в 1917-у більшовицького перевороту.

Економічний феодалізм і війна на Донбасі

Економічний феодалізм і війна на Донбасі - № 32-33 (21823-21824) субота 1 квітня 2017 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Економічний феодалізм і війна на Донбасі

Сунь-дзи сказав: «Війна — справа надзвичайної ваги для держави, справа, що визначає життя і смерть…». Жодна війна неможлива без підтримки народу. Першою необхідною умовою переможної війни є, за висловом знаменитого військового китайського стратега Сунь-дзи, шлях дао (мистецтво війни). «Шлях дао — це те, що дає людям і владі можливість діяти як одне ціле. Слідування шляхом дао дає державі можливість посилати людей на смерть або дозволяти їм жити, і вони сприймають це без жодних сумнівів».

Російсько-українська інформаційна війна

  • 13.11.22, 14:35
Російсько-українська інформаційна війна - № 27-28 (21818-21819) субота 18 березня 2017 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Російсько-українська інформаційна війна

У ЗМІ промайнуло повідомлення про те, що Московія приступила до створення військових підрозділів інформаційної війни. Такі підрозділи були в Радянському Союзі, є вони і тепер у складі армії Сполучених Штатів і деяких інших країн. Про що свідчить такий крок? Це крок до подальшого розгортання військових дій, і не обов’язково лише в Україні. Путін підвищує ставки у небезпечній грі зі світом. Він усе ще думає, що контролює процес ескалації військового протистояння на планеті, крок за кроком підвищуючи напругу. Насправді ж він уже не може зупинитися. Зупинка означає його політичну, а можливо, й фізичну смерть у близькій перспективі через внутрішні чинники, що діють у Московії. Продовження ескалації означає неминучу політичну та фізичну смерть у більш віддаленому майбутньому, але разом з мільйонами невинних людей. Поки що він обирає останній шлях.

Згадаймо разом історію Руху

Згадаймо разом історію Руху - № 14 (21805) субота 11 лютого 2017 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Згадаймо разом історію Руху

Народний рух України зіграв визначну роль у становленні незалежної Української держави. Він вартий того, щоб усі ще живі учасники того історичного і політичного процесу поділилися з громадськістю спогадами про ті часи і події. І чим більше таких спогадів буде оприлюднено, тим об’єктивнішим буде наше розуміння епохи дев’яностих.

Бути правим

Бути правим - № 4 (21795) субота 14 січня 2017 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Бути правим

Правими бути складно. Радикалізм правих лякає людей, тому фінансова і політична підтримка їхніх дій мінімальна. Але у критичний момент саме праві здійснюють вчинки, які різко пришвидшують процес політичної еволюції суспільства, перетворюючи його в революцію. Революція – це як операція для хворого. Потрібно все зробити, щоб її уникнути, але коли виникає загроза життю, то відмова від неї рівноцінна втраті самого життя.

Дві держави — один народ?

Дві держави — один народ? - № 73-74 (21751-21752) субота 27 серпня 2016 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Дві держави — один народ?

Закінчення. Початок в номері за 20 серпня.

Для того щоб краще зрозуміти Хмельниччину, доцільно взяти пізніший український досвід. Наймасовішим народним зривом 1918 — 1920 років в Україні-Руси була махновщина. Хоча повстанці майже на 100% були українцями, жодного національного гасла вони не виголосили. Причому саме вони унеможливили похід Денікіна на Москву, врятувавши більшовиків від цілковитої поразки, що насувалася. Саме вони штурмом взяли Перекоп і допомогли більшовикам переможно завершити війну за владу. Саме вони послідовно боролися з будь-якою київською владою національного спрямування.