Ковід і війна: що спільного?

Ковід і війна: що спільного? - № 21-22 (22344-22345) четвер-субота 24-26 березня 2022 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Ковід мовою чисел, або Страх породжує владу тих, хто керує цим страхом | Народний Оглядач (ar25.org)
Ковід і війна: що спільного?

Ви хочете повернення у Радянський Союз? Ні? Але вас не питають. Вас просто примушують рухатися у цьому напрямку. Маски на обличчях перехожих — це необхідний запобіжний захід чи символ лояльності до влади як такої, як ірраціональної субстанції, як певного абсолюту? Ковід-паспорти з позначками про щеплення — також символ лояльності до влади. Обмеження у громадянських правах, відсторонення від роботи, ускладнення пересування країною, перевірки, патрулі, штрафи. І все це лише на початковому етапі процесу. Якого процесу? На мою думку, процесу створення світового концтабору, омріяного лівою інтелігенцією — лівими фашистами1 і потужними інтернаціональними фінансовими колами за їх спиною. Для позначення цього феномену можна використати й сучасніший термін — матриця. Згадайте знамениту трилогію «Матриця».

Який він, типовий європеєць?

Який він, типовий європеєць? - № 3-4 (22326-22327) четвер-субота 13-15 січня 2022 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Який він, типовий європеєць?

Один з варіантів біологічної ідентифікації людей — це ідентифікація їх за групами крові.

Початок Альтернативний погляд на Другу світову війну

Початок Альтернативний погляд на Другу світову війну - № 94-95 (22313-22314) четвер-субота 25-27 листопада 2021 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Початок Альтернативний погляд на Другу світову війну

«Выпьем за Родину, выпьем за Сталина, выпьем и снова нальем». Оскільки ін-ших слів пісні компанія не знала, то наведена фраза повторювалася знову і знову. В ці слова вкладалося стільки щирого натхнення, що, здавалось, вони ринули з глибини душі кожного співака. Далі залунала українська пісня «Несе Галя воду»...

Поляк, що звеличив українську мову

  • 13.11.22, 17:05
Поляк, що звеличив українську мову - № 62-63 (22281-22282) четвер-субота 5-7 серпня 2021 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Поляк, що звеличив українську мову

У 1879 році з’явилася наукова стаття Михайла Красуського «Давність української мови». Із зрозумілих причин вийшла вона мовою російською. Стаття революційна. Вона ламала всі стереотипи тих, як і теперішніх, часів. Ось деякі цитати з цієї великої за обсягом праці.

Ентропія і європейська ідентичність

Ентропія і європейська ідентичність - № 60-961 (22279-22280) четвер-субота 29-31 липня 2021 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Ентропія і європейська ідентичність

За висловом президента однієї дуже «дружньої» до України держави: «Українці і росіяни — один народ». Мета цієї статті навести один з доказів прямо протилежного твердження.

Державотворчий час. Звернення до побратимів

Державотворчий час - № 35-36 (22254-22255) четвер-субота 6-8 травня 2021 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Державотворчий час
Звернення до побратимів

Через чотири місяці українці відзначатимуть 30-річчя Незалежності України. Відзначатимемо у досить складних умовах російської гібридної агресії та в непростій економічній і соціально-політичній ситуації, обтяженій пандемією коронавірусу Ковід-19.

1933-й. Чому?

1933-й. Чому? - № 72 (22190) четвер 17 вересня 2020 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
1933-й. Чому?

Я належу до останнього покоління, чиї батьки особисто пережили Голодомор 1933 року і розповіли про це своїм дітям. Я доволі рано дізнався про цю найбільшу трагедію українського народу від матері. Протягом свого життя вона не раз поверталася до цієї теми. Багато з того, що почув від неї та інших родичів, виклав в одній зі своїх статей [1]. Усе моє життя думки про причини цієї трагедії не покидали мене. Нарешті настав час підсумувати власні пошуки і спробувати відповісти на питання: ЧОМУ це сталося?

Українці і поляки — один народ?

Українці і поляки — один народ? - № 56 (22174) субота 18 липня 2020 року - Одеська обласна газета «Чорноморські новини» (chornomorka.com)
Українці і поляки — один народ?

Питання крові — це головне питання історії людства. Нагромаджуючи впродовж життя матеріальні блага, кожна звичайна людина завжди намагається передати їх у спадок найближчій по крові людині: батько і матір — синові чи дочці, братові або сестрі тощо. Люди часто готові віддати життя за своїх кревних родичів, за свій народ. Тисячі років історії людства тривали династичні війни. До певної міри, навіть най-кривавіша війна всіх часів і народів — Друга світова — також мала чітко окреслену расову складову. Люди, що ведуть осмислений, а не рослинний спосіб життя, завжди прагнуть дослідити свій родовід на сотні років углиб віків. Міфи про братерську кров часто є засадничими у формуванні імперських ідеологій. Як-от Російська імперія і міф про триєдність росі-йського народу: великороси, малороси, білоруси.