Dzidzio — Не матюкаюся

Свіжа пісня від Dzidzio. Дивно, що дісталися й до матюків. І хто б співав — у відеокліпах з Dzidzio повно матюків. А може, типу, натяк, що матюкався, а вже не матюкається?



Пісня, в звичному стилі Dzidzio: починається зі слів, три куплети і перед останнім приспівом трохи музики.
Дивно, що не зняли відеокліп. Бо пісня розкручується на радіо, а відео нема.

P.S.: Пісня норм. Не гарна і не погана. Є такі, що одразу западають, а «Не матюкаюся» просто ще одна розкручена пісня Dzidzio. Невиразна.
Хоча повчально-соціальна.

Потрібні фото київських заводів

Думав про шо б написати і згадав, що розпочинав тему про київські заводи. Але не довів до логічного завершення — залишилось показати частину заводів. От тільки не дуже зараз наїздишся... Тому запитую у юашників: може в когось є фотки, або зможе відфоткати

Порібно такого плану.

Цікавлять знімки таких підприємств: Судноремонтний завод (Поділ), Пивзавод "Оболонь", Сміттєспалювальний завод (Бортничі), Завод "радикал", Дарницький шовковий комбінат (те, в що він перетворився), Завод "Хімволокно" (Дарниця), Фармацевтична фабрика "Дарниця", Завод "Буревісник".

Гримить як Океан Ельзи:)

На «Країні FM» ставлять такі гарні пісні. Причому додає інтриги, коли не знаєш хто співає і як називається трек. І надодачу голос і музика нагадують «Океан Ельзи».
Виявляється, це молодий гурт «Гримить» із піснею «В полум'ї». Драйвовий рок-музон. Прошу зацінити і вас.



P.S.: Ще й соліст трохи схожий на молодого Вакарчука.

Сусіди і ремонт

Вчора сусіди зверху влаштували ремонт. Шатали труби опалення. Якщо точніше, зрізали труби (централізованого опалення вже давно нема). Та так, що аж штукатурка і бетон сипались. Думав: зовсім розвалять будинок.
Прибирали, але аж досі часом трапляються шматки штукатурки. Ну як це можна? Треба було попросити сусідів, що над ними, щоб і вони пошатали трубу.

Екскурсія на ВДНГ

Вчора сходив на екскурсію в Експоцентр України (колишній ВДНГ). Сподобалось. Витрачених грошей не шкода — ексрурсія виявилась цікавою, насиченою і тривалою.
Подивився павільон №1, макет вугільної шахти, оранжерею. І бонусом — закинуте кафе і павільон №2.

Картинка для привертання уваги.


А якщо цікаво, повний звіт можна переглянути ТУТ. Про абандони ВДНГ напишу згодом.

Ліквідація заброшок

Вже не вперше скаржуся на відсутність цікавих і доступних заброшок в Києві. Але нещодавно був шокований: подивився оновлені супутникові знімки і побачив, що деяких заброшок, і навіть діючих підприємств, вже знесли. Ви в курсі, що розваляли агрокомбінат «Пуща-Водиця»? Або те, що теплиць в Софіївській Борщагівці теж нема. Швидко розвандалили. В минулому році знесли недобудовану меблеву фабрику в Голосієво. Завод «Ремдизель» теж частково розібрали. Молокозавод «Галактон» зруйнували задля побудови нового житлового комплексу.

Ну і місяць тому знесли закинуту садибу Кістяківських, що у Боярці. Довго вона стояла покинутою і в аварійному стані. Думав, що сама розвалиться. Але знесли раніше.


Скажете: чим менше заброшок — тим краще. Так-то воно так, але ж закинуті об'єкти — це невід'ємна частина оточуючого світу. Ну і захоплення, само собою треба підживлювати. Так що заміну важко буде знайти.
Хіба шо по другому колу лазити на абандони, які поки ще вціліли?

Відкриття чергового дачного сезону

Вчора відкрив дачний сезон 2017 року. Ну, що сказати... Враження, ніби це інша дача — не та, що була раніше. Порівнюючти із 2015 роком багато що змінилось. І у нас на дачі, і на всьому дачному масиві. Дерева підросли, будинок добудували (в новому вигляді я його бачив тільки декілька разів), сусіди потроху будують будиночки. І ще одна зміна: якщо в 2014-2016х на дачі хазяйнував батько, то з цього року ділянку віддали брату. Батькам вже важко і працювати на городі, і батько вже застарий, щоб керувати машиною. А на маршрутках не наїздишся — все одно пішки далеко йти. І я один із дачею не справлюся. А брату треба десь жити (винаймати хату дорого). Головне, що дача дістанеться не чужим людям.

Однак хоч і рідня, але відчуваєш на дачі гостем. Навіть особливого суму не було. Хоча могилка кота нагадує, що на дачі був ще один господар — Рижик. Все-таки якось порожньо на дачі без тваринок.

Що цікаво, дачний сезон цього року відкрили рано. Зазвичай городні справи розпочинали в квітні-початку травня. Ну, цього року і весна прийшла за календарем. Хоча було холодно. А пейзажі пізньоосінні.

Поприбирали бадилля, перенесли дошки, пообрізали дерева (на мою думку, підчистили занадто). З сокирою і пилою не дуже вправно виходить. Хоча звідки взятися вправності і сили? Що, тренувався? Мені більше в кайф перекопати землю, полити городину, зібрати врожай. А пиляти-рубити нє. Ну, думаю, городні справи на цей рік поки залишаться під нашим впорядкуванням. Хоча з планами брата і садити ніде буде. Треба було купити сусідню ділянку. Бо 6 соток мало.

«Дизель-шоу» до 8 березня

Думав, думав і вирішив переглянути «Дизель-шоу» присвячене Міжнародному жіночому дню. Очікував, що буде банальщина і несмішно. Але гумор вийшов ульотний. Хоча й теми банальні — купівля квітів і вибір білизни для дружини в магазині.Повний випуск програми тут.



Ну і про магазин білизни:)
...


Ну і в повній версії згадали про наміри влади відмінити святкування Міжнародного жіночого дня.

Опа-опа! Тачки з Європи

Продовжую постити нові відеокліпи українських музикантів. Цього разу нова група — «Вільна каса».
Непогана пісня про купівлю українцями б/у автівок з Європи. Із сарказмом:)


Кожен день сто пісень. Але особлива ця

Крутецька пісня. Якраз такого музону і не вистачало в українській музиці. «Кожен день» від незвичного дуету — NAVSI100 і Захар. Не очікував, що Захар заспіває зі своми підопічними.



«Кожен день сто пісень. Але особлива ця».