Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Вигадайте для назви будь-які матюки.

Курвамать... з чого би почати? Діло було вчора-сьогодні, але розтягну на дві замітки.
Пам'ятаєте історію про моцик ІЖ, який з гімна і патиків склепав мій старший синок? Хто пам'ятає, той зрозуміє, наскільки веселе може бути життя, коли в сім'ї виріс ветеринар-моторіст 80-го левела... в рот мені ноги.
Так от. Моцик стирили, ви в курсі, я писала. Наступна сходинка яка?!!!! Вгадали!!! Машина. Але машина яка? Хрен ви вгадаєте.
Далі по хронології...
- Ма, я їду в Козелець до Олега (Олег це теж ветеринар-моторіст, але який почав не з ІЖа, а з Жигуля), там чувак займається машинами, то я подивлюся.
- Добре. Дивися, але без нас з батьком нічого не бери.
- Канєшно-канєшно, як щось буде нормальне, я пофоткаю і перешлю папі на телеграм.
З тим і порішили.
Я тим часом збираю всіх інших дітей і їду на село. А село в 12 км від славнозвісного Козельця - клоаки ветеринарів-мотористів, бо в містечку 99% населення вчились на ветеринарів, але просто тому, що там є цей технікум. Воно їм в житті мало пригодилося, а от вміння дістатися до шлунку корови через сраку, то діло безцінне, особливо, коли маєш якусь бляху.
Приїхала, значить, я на село. Вигребла з городу бадилля і т.і. Телефоную...
- Максим, ти де?
- Ми з Олегом в кафе, п'єм каву.
- Ну що?! Ти дивився?
- Я купив! Я зара їду на село.
Розуміючи, що вже ніч і стаж кермування машиною у Максима 20 занять з інструктором і 20 хв на машині Олега, я виїжджаю на зустріч. Домовляємось зустрітись на автостанції в Острі (місто між селом і, мать його за ногу, Козельцем). Стою. Чекаю. Тут одночасно бачу, як прямо біля мене паркуються поліцейські на нічне чергування і розумію, що в срачці забула сумку з документами. Телефоную...
- Максим, явка провалена. Зустрічаємось за містом біля моста.
- ОК.
Стала біля моста. Ніч така, як у нєгра... ну ви зрозуміли де. Адреналін зашкалює, бо хер його знає, хто там в темряві на мене дивиться. Чекаю хвилин 30, але в тій чорній сраці здається, що пройшла осінь і почалася зима... ядерна. Світло не вмикаю, бо зі світлом страшніше. Л - логіка. Зі світлом мене маніяк помітить одразу, а без світла може і ні.
- Ма, я їду.
Нарешті бачу фари. Вмикаю ліхтарі.
Повз мене проноситься... сукабля#ьна@уй біла ВОЛГА!!!
А перед цим ми з батьком вмовляли... Тільки не Волгу, тільки не Волгу!!! Вона здорова як корова і жере так само. В Києві ти хрен де припаркуєшся, вона тяжка, вона тормознута. Чого я знаю? Бо у мого батька була чорна 24.10. Він її купив у 1986 році за 16500 рублів і їздив до останнього, поки в 2013 не подарував її брату в село.
Заїхали у двір.
Дивлюся я на це одоробло та на щасливу пику Максима і розумію, що кров моя закипає.
- Максим, а оформити?
- Та тут мужик віддав техпаспорт, сказав, що завтра зведе з власником.
Дивлюся я на Максима і починаю переходити на ультразвук!
Беру себе в руки. Сідаю і починаю говорити спокійно. Не знаю, якими словами і мольбами, я вмовляю його на ранок поїхати і віддати це... це... це корито назад. Ввечері чувак, що продав машину, телефон вимкнув. Бінго, курва!
Встаєм вранці. Їдем.
Хочу ще сказати, що сдєлка вєка відбулася на секретному об'єкті типу Ферма, оздобленому двома старими коровниками, будкою для сторожа і старим псом, що навіть не виліз з будки. Телефонуємо. Жіночий голос повідомляє, що абонент не доступний.
Бачу, що Максим нарешті допетрав весь масштаб піхвецю. Я спокійна. Я думаю.
Їде якась жіночка на лісапеті.
- Добрий день, - кажу я.
- Доброго дня, - вітається жіночка.
- А ви, случайно, Толіка не знаєте?
- Знаю. А що він вже утворив?
- Та впихнув сину машину без документів.
- А!!!! Той може. Ви не перші, хто його шукає.
- Але я перша, хто його знайде!!!
Бачу по очах, що жіночка мені вірить.
Далі буде....

А це "ласточка", най би її холєра вхопила.


P.S. Ну що?!!! Скучили за моїм "веселим" життям? Завтра буде продовження. Але наперед скажу, що я його знайшла. Ви ж не сумнівалися?

Продовження: http://blog.i.ua/user/6314888/
40

Коментарі

130.10.21, 11:43

предлагается название "нью-бурлаки"

  230.10.21, 11:46

  о боги. по такой жизни нужно блокбастер в Голливуде снимать!

   330.10.21, 12:08Відповідь на 1 від ahead

   предлагается название "нью-бурлаки"Ні. Бурлаками ми не будем... не в цей раз точно.

    430.10.21, 12:10Відповідь на 2 від bagheera

    о боги. по такой жизни нужно блокбастер в Голливуде снимать!Чоловік мій у відрядженні. Він все це переживав на відстані. Але потім зателефонував і сказав, що почав трохи мене боятися ))

     530.10.21, 12:13Відповідь на 4 від muxa-xa-xa

     о боги. по такой жизни нужно блокбастер в Голливуде снимать!Чоловік мій у відрядженні. Він все це переживав на відстані. Але потім зателефонував і сказав, що почав трохи мене боятися ))
     я прямо вижу геройскую маму вета, перезаряжающую дробовик. и пофигистичного пса на ферме, прикрывающего дверцу в будке, чтоб ничего не залетело невзначай.

      630.10.21, 12:24Відповідь на 5 від bagheera

      о боги. по такой жизни нужно блокбастер в Голливуде снимать!Чоловік мій у відрядженні. Він все це переживав на відстані. Але потім зателефонував і сказав, що почав трохи мене боятися ))я прямо вижу геройскую маму вета, перезаряжающую дробовик. и пофигистичного пса на ферме, прикрывающего дверцу в будке, чтоб ничего не залетело невзначай.Колись я була інша. Ще років 5 тому, я би сиділа і ревіла троє суток. Але з вовками жити...

       730.10.21, 12:26Відповідь на 6 від muxa-xa-xa

       о боги. по такой жизни нужно блокбастер в Голливуде снимать!Чоловік мій у відрядженні. Він все це переживав на відстані. Але потім зателефонував і сказав, що почав трохи мене боятися ))я прямо вижу геройскую маму вета, перезаряжающую дробовик. и пофигистичного пса на ферме, прикрывающего дверцу в будке, чтоб ничего не залетело невзначай.Колись я була інша. Ще років 5 тому, я би сиділа і ревіла троє суток. Але з вовками жити...
       молодец! а сына... вот прям хочется, чтоб он и оставался таким, наивным и доверчивым. жалко, если жизнь со временем его сделает расчётливым и жёстким . он хороший, прямо вот чувствуется.

        830.10.21, 12:50

        нічого собі раритет

         930.10.21, 12:55

         пля
         співчуваю Толіку - мабуть одгріб

          1030.10.21, 12:56

          у мене звісно не така цікава історія, але: мама зроблю прокол вуха індастріал, палка через все вухо, на стипендію, мені запропонували знижку. Ок, твої вуха, аби не тату, язика ще проколи, будеш менше хамити мамі. Дзвінок за півгодини - скинь 100 грн, не вистачає. Ще за півгодини - ще 400, бо прокололи, а сережки тра купити. На рахунку у мене 800, до зп 3 дні. Приходить, вухо червоне, з палкою, написала меморандум на виконання всіх хатніх робіт, підпис, дата, я пишу - погоджено, підпис. На примочки ще 300 грн позичила у якогось дурня до стипендії. Зе енд. Пи.Си. Хату драїть, їсти варить, собаку гуляє, хамить, як і раніше. Збираю на прокол язика.

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           11
           попередня
           наступна