Де поділася Inna_19?

  • 04.12.23, 23:02
Думала, що глюк учора, але сьогодні співтовариства оновилися без блогів людини, яка багато років береже моє ментальне здоров*я. Де Inna_19? І чому всім пофік? недавно її за скаргою якогось виродка викинули з стрічки. А тепер от таке. Нема жодного допису. Я в розпачі просто.

Шаль "Клементина" - моя робота!

Заради підтримки співтовариства і з корисливою метою, бо шаль вільна до продажу. Схема цієї шалі від одної польської майстрині. Роботи багато, але результат самі бачите. Пряжа напів бавовна секційного фарбування. Приємна, підійде для літніх вечорів і для осінніх ранків. Розмір 160х80Вартість 950 грн.


Актуально!

Поки наш топовий дописувач відпочиває від щоденних блогів, вже покійників почали постити... Допоможу товариству, бо воно класне.

Екологічна тема все ще актуальна

У продовження теми екології для свого каналу зняла відео про переробку всюдисущої пластикової пляшки. Вийшов доволі зручний органайзер для пакетів, бо їх теж не варто так просто викидати. Я зберігаю всі чисті і сухі після покупок і використовую повторно. Жлобство? а колись пакети навіть прали. Хто пам'ятає? може це малий внесок у чистоту довкілля, але малі справи теж мають значення, на мою думку.

Важкі часи настали: економимо екологічно!

Сидіти склавши руки я не вмію. Тому і в карантині працюю, освоюю нові техніки, навіть канал ютуб https://www.youtube.com/channel/UCS8-hmLzvk3K8DWos2mEsJw/ відновила. Тема каналу: з непотрібного потрібне, або апсайклінг. Чули, яке слово, спеціально для позначення перетворення сміття у щось корисне і креативне. Гарне слово, не те що якийсь принизливий плюшкінізм. Прошу, долучайтесь, переглядайте, радьте, що ще таке зробити. І загалом крім збереження екології ще й економія вийде, що дуже актуально, бо настав кінець епохи бідності, як не як.

От що маю від одного нашого блогера

Отримала нарешті довгоочікувану посилку з книжкою блогера visnyk, який тішить нас чудовими подорожніми нотатками. Більше про книжку  і про те, як її отримати, тут http://blog.i.ua/user/3593109/2280364/?p=1#advA_advC_2280364_26834317. А я буду читати.

Я не жду весну, бо

  • 04.03.19, 15:33
Вже весна

Красуням коралі!

Раз такі справи, то буду просувати щось красиве, щоб падлюки не просували гидоту. Тому блог про коралі. Я наважилась таки і зробила шикарні коралі зі згардами з пресованого коралу. Покупець пішов дуже вибагливий, хоче щось ексклюзивне. Ну зубожіння воно таке. Купити можна тут http://oberegy.org.ua/

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
10
попередня
наступна