Профіль

fedun

fedun

Україна, Івано-Франківськ

Рейтинг в розділі:

47 Ronin Trailer

  • 27.12.13, 09:55
Подивився трейлер до фільму 47 Ronin, хочу подивитися кіно

Капітан Філіпс

  • 26.12.13, 00:12

Капітан Філіпс 2013 рік, бойовик, драма, Том Хенкс, моя оцінка 7 з 10
Капитан Філіпс стрічка яка одразу привернула до себе мою увагу. Кіно зняте на реальних подіях, які відбулися у 2009 році - захоплення сомалійськими піратами великого судна з метою викупу


[ Читати далі ]

Ріддік

Ріддік. 2013 рік, наукова фантастика, бойовик, Ван Дизель.Моя оцінка 7 з 10


Після тривалої перерви, нарешті випала нагода щось подивитися. Попередні серії Ріддіка "Чорна Діра" переглядав по пару раз на ура. Шедевом фільм не назвеш, але всештаки...

[ Читати далі ]

Прихворів

  • 24.12.13, 20:17

Насморк задовбав, із носа лє рікою. Сижу зараз на карантині в іншій кімнаті, щоб малу не заражати. Добре що немає температури, кашлю та всього такого. Нікуди не їздив, тільки дім-робота, всі вихідні дома із дитиною. Попередніх вихідних із вухом пролежав, страшенно боліло вухо, боліла голова, морозило. За вихідні з вухами вилежався, пару днів ще з ватою походив, все ок. А тут знову халепа. Саме обідно що колись їздили у походи по горах, каталися на лижах ніяка зараза не чіпалася а тут тобі на. От така вот невизуха.

Купання немовлят

За ці 1,5 місяці відчув всі радості та клопоти батьківства. Це перша дитина і тому все в перший раз, не знаєш що до чого як братися. Наслухалися різних дурних і не зовсім порад. Зараз живемо у тьощі, про що писав раніше. Відчув на собі всі тещені радості. Хоча не рахую свою тещу поганою людиною, і розумію що вона хоче як найкраще. Але місцями так було що все дістало, хотілось спакувати валізи і гайда.
Саме більше дратує старомодний підхід до всього, всі ці дурні забобони і всякі заморочки. Хоча розумію що без її допомоги нам би було тяжко. Але другої такої дурниці робити не буду, кожна молода сімя має жити окремо і крапка.
Одна із дратівливих тьощиних заморочок це купання дитини. Вона хотіла купати дитину на кухні при включених комфорках. Мені одразу ця ідея не сподобалось, на що категорично заперечив. Настояв щоб купати у кімнаті. Від багатьох знайомих чув, що класно купати по новому, на шию дитини надівають круг, наповнюють водою ванну щоб дитина була вся у воді, дитинка плаває самостійно, відштовхується ногами та руками, виглядає гарно:

Планую так само купати, рекомендують із 2-3 місяців починати. Незнаю як на це буде тьоща реагувати, але це її проблеми.  Зараз купаємо по тьощеній методиці, кипятимо воду, добавляємо різну травку, води небагато, купаємо недовго(приблизно 5 хв). Тьоща малу обгортає простирадлом і так опускає у ванну, щоб мала не мерзла та не лякалась води. Ну я розумію перші рази, але це вже кілька тижнів так. У малій кількості води незручно купати, дитинка неповністю у воді.
Якось мене все це діло не радує. Подивився Коморовського, що він на це говорить, був вражений, багато чого що почув інтуїтивно хотів сам робити.
А саме: купати у більшій ванночці, без всяких пеленок, воду вже не кипятити, поступово зменшувати температуру води та збільшувати час купання. Бо зараз це не купання а якась пародія. Плюс, у перші тижні радять дитину занурювати, ми цей момент вже опустили.
Але саме головне, малявка у ночі незовсім добре спить, часто будиться. Коморовський стверджує, що причина це неправильне купання. Кому цікаво, відео про це:

Передивився щойно відео, багато із чим погоджуюсь, моментами  було дуже смішно, згадував нас із тещою. Особливо вислови про зомбі маму, місцями дружина справді як зомбі.
В кого які думки по цьому поводу, в кого який досвід, дуже цікаво.

Україна обганяє Росію

  • 21.12.13, 16:42
На фініші Валя Семеренко потужно обганяє росіянку і здобуває золото для України. Слава Україні! Ну й молодець наша героїня, я у захоплені, суперська перемога.

Портативні колонки Beats pill

  • 20.12.13, 21:25

Попали на огляд портативні колонки beats pill. Колонки pill відтворюють по bluetooth музику із мобільних пристроїв, зроблені дуже стильно та якісно. Перш завсе колонки будуть цікаві тим людям, які часто подорожують і хочуть у дорозі або на природі слухати якісно музику через динаміки. Безпровідні колонки мають цікаву форму пілюлі, зроблені якісно, звучать класно і коштують дорого.

[ Читати далі ]

Святий Миколай

  • 19.12.13, 08:40
В дитинстві найбільше любив свято Миколая, з нетерпінням завжди чикалось цього дня, коли під подушкою знаходились такі бажані подарунки, різні іграшки, море солодощів. Завжди цікаво що принесе Миколай цього разу. Були спроби навіть підловити Миколая коли він ставить подарунки, цікаво хто цей Миколай, ставилися різні лавушки, але Миколая не так було просто зловити, він все приходив непоміченим. Ну звісно не кожного разу вдавалося вгодити, деколи діло доходило до плачу. У школі завжди хвалилися що кому приніс Миколай. Вчителі завжди говорили що Миколай ходить тільки до слухняних дітей, і завжди жартували чи не приніс комусь Миколай замість подарунка різки.
Вже навіть коли стаєш старший всерівно хочеться отримати подарунок, можливо вже не так цікаво як у дитинстві, але всеодно приємно. Учора з дружиною укомплектували подарунки:
mykolay
накупив 3 кг цукерок 15 видів які найбільше подобалися, не хотілось купувати стандартних наборів, все укомплектували самостійно, саме смачне. На моє здивування подарункових кульків в магазині не виявилося, на щастя вдалося знайти такі цікаві новорічні еко мішечки.
А це наш подарунок:
mykolay2
А Вам що приніс Святий Миколай, чи ви не святкуєте цього свята.