Профіль

fedun

fedun

Україна, Івано-Франківськ

Рейтинг в розділі:

Учасник антимайдану розповів скільки йому платять

  • 12.12.13, 13:33
За 12 годин щодня кожен учасник мітингу на підтримку «Партії Регіонів» отримує 250 гривень. Зі слів одного із «антимайданівців», він прийшов на мітинг лише заради грошей. Діалог тітушок із журналістом радіо свобода


Прописка продовження

  • 12.12.13, 07:54
Ходив у паспортний стіл(ДМС) щоб вияснити по прописці, сказали що будинкової моєї не потрібно, можна взяти довідку у жеку де я прописаний, претензій не виставляв, не було на місці начальниці, переговорив по  бистрому в коридорі з працівником, бажання чекати чи кудись бігати не мав. Але справа вже тепер  в іншому, я тепер думаю чи потрібно взагалі та прописка. Записав малу у садок, серед переліку документів прописки  не вимагають. Дружина перезвонила у соцстрах на допомогу по догляду за дитиною теж прописки непотрібно, допомогу на дитину вже призначили без прописки. Натомість будемо платити більше жеку за комунальні, воно мені треба. Хай самі жеки паряться. Дибіли в жеку переконані що без прописки ні допомоги не дадуть, ні в садок не візьмуть, ржу з них і неможу, понабирали ідіотів на роботу.

Беркут з народом

  • 11.12.13, 14:21
Серед них теж є люди:
Бойцы кировоградского "Беркута" вчера отказались грузиться в автобусы для отправки в Киев, где им пришлось бы участвовать в разгоне протестующих, пишет Левый берег. источник
А також:
Десять бойцов из Оболонского спецподразделения «Беркут» отказались выполнять приказы руководства. Об этом на своей странице в соцсети Facebook написал нардеп от «Батькивщины» Александр Бригинец, информирует еizvestia.com.

Тяжка ніч

  • 11.12.13, 13:27
Це що творилось на майдані вночі це просто жах. Загони спецпризначенців намагалися захопити приміщення які займають мітенгувальники. Силою максимально відтіснили людей до майдану, знищили барикади, перекрили станції метро та вулиці. Люди не здалися, молодці, вистояли. Беркут діє переважно вночі, коли усі втомлені, коли мало людей, діє жостко, бють мирних безневинних людей. Депутати від опозиції боролися разом із людьми. Приміщення КМДА їм невдалася захопити, було смішно спостерігати як беркутівці поховалися у автобус, їх поливали з вікон водою, ті втекли у автобуси, їм невдалася операція вночі, під ранок вони відступили, люди вистояли. Слава героям, народ це сила. Зараз на майдані багато людей, відновлюють барикади, дай їм Боже здоровя та сили. Беркут відступив, можливо вони втомилися, можливо померзли, можливо трохи нарозумилися, але те що їм операція невдалася це факт. Силовий варіант, це не той успішний варіант, яник невзмозі це усвідомити. Люди знову піднімуться і будуть ще більше боротися, рано чи пізно його скинуть, питання часу.

Ситуація незрозуміла і критична

  • 09.12.13, 20:38
Ситуація з євромайданом у глухому куті. Зрозуміло що мітингувальники так просто не підуть і зрозуміло що янукович теж не поступиться. Щойно почув по телевізору що хочуть збирати круглий стіл щоб вирішити дану ситуацію. Опозиційні сили відмовились, я їх розумію там немає із ким вести переговори, я би і сам відмовився.
Натомість хочуть збиратися усі президенти аби розрулити ситуацію. Від цього мені просто смішно. Хочуть зібратися найбільші неавторитетні брехуни і запроданці і вирішити ситуацію, Кравчук - хитрий лис, балакати добре вміє, Кучма якого народ погнав як погану собаку, Ющенко позор і посміховисько народу та діючий кровавий тиранчик Янукович. Всі чотири не є авторитетом для народу. Смішно. Вони нічого не вирішать, це для замилювання очей народу.
Тільки один вихід є. Якщо частина силовиків перейде на сторону народу, аж тоді питання дуже швидко вирішиться. Владу у тюрму за її реальні злочини, дострокові вибори усіх гілок влади. Нажаль реальність така що опозиційні лідери не можуть переконати чи заманити до себе силовиків. Сподіватись тільки на одне, що якось домовляться.

Как сносили и крушили памятник Ленину в Киеве, Видео

  • 08.12.13, 20:08
На Бессарабській площі в Києві група людей в масках повалила пам'ятник Леніну. Протестуючі стягнули його з постаменту за допомогою металевого троса. В результаті падіння голова статуї відкололася, потім демонстранти продовжили розбивати її кувалдами. За даними правоохоронних органів, затриманих поки немає.