Тимошенко, - "спільники Порошенка".

  • 01.10.18, 16:12


          Гарну дефініцію Юля сьогодні озвучила. 
          І нову. Як для себе, нову.
          Ми то давно подібні визначення дали всій цій зграї ублюдків, а від Юлі я ще не чув.
          Це, - "спільники Порошенка".
          Сказано було в контексті неголосування за закон Батьківщини про заборону маніпуляцій з ГТС України. Хто не проголосує, це спільники Порошенка.
          А Порошенко, у загальній свідомості вже давно асоціюється зі злочинцем. І Юлія Тимошенко говорила, що Порошенко вор. Відповідно, і його спільники також злочинці.
          Вона зриває з них маски. Час церемонитися пройшов.
          І ці спільники будуть переслідуватися законом, як і їх главарь, Порошенко.
          Це говорить лідер України.
          Жоден майбутній Президент не робив подібних заяв. У Ющенка було аморфне "Бандитам тюрми!". Невідомо яким, без прізвищ. Янукович зрозуміло, він ще до вступу на посаду Президента вже був злочинцем. Порошенко сам був спільником Януковича. Да і всіх Президентів-корупціонерів, які у нас були. Тому ніхто з них ні на кого не котив діжку. Це було би самим на себе.
          Юлія Тимошенко ще до виборів відкриває карти. Вона по прізвищах називає відповідальних за пограбування країни, за вбивства, за доведення до жебрацтва мільйонів українців. Це надзвичайно ризиковано в наших умовах. Проти неї будуть всі ці спільники Порошенка. 
          А це 90% депутатів Верховної Ради, це Кабмін, це ГПУ, це судді, це призначені чиновники на місцях, це місцеві провладні депутати. 
          Я вже не кажу про самого пахака банди Пецю Порошенка і про його боса Путькіна. 
          Це армія!
          А Юлія Тимошенко одна. З невеличкою командою.
          Ну і народ ще.
          Да....((((
          Не знаю, як весь народ, але я з Юлею Тимошенко.
          І я не зраджу. 

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1924451387616641&set=a.375087939219668&type=3&theater

Щур Порошенко готується до втечі.

  • 28.09.18, 20:03


        Щур Порошенко готується до втечі з корабля.
        Але почнемо з початку.
        Сьогодні Юлія Тимошенко оприлюднила плани цієї щурячої зграї.
        І оприлюднила головне для них, про евакуацію всього, що вони можуть вкрасти.
        А також про ліквідацію Нафтогазу.
        І це не я кажу, чи хтось з громадян України, це каже кандидат в Президенти України. Це каже лідер України, лідер, за всіма опитуваннями, у виборчій кампанії.
        І подивіться який вой піднявся.
        І "хто вона така", і "не можна Нафтогаз ліквідовувати, бо міжнародні договори", і "вона хоче його пограбувати", і "цивілізовані країни розірвуть відносини", і т.д і т.п. Чого тільки нема.
        Це волає армія шестірок Порошенка, порохоботи.
        Хоча вони же, кругом розповідають, що Тимошенко ніколи не стане Президентом, що її переможе навіть половник Грицацуй. Одним, Мостовим прийомом.
        Ну якщо не переможе, якщо не стане Президентом, то чого така істерика?
        Виходить, у щура Порошенка вже нема ілюзій щодо переможця? А всі ці победоносні реляції, ця впевненість у подальшому царюванні, це тільки риторика щурів? Щурів, які вже давно відчули в трюмах корабля наближення потопу і ось тепер вже не витримали, повистрибували на палубу і влаштували істерію.
        А ось ще приєднається до цього хору і Путька, у якого, зі своїм спільником Порошенко, Нафтогаз слугує, як прокладка для відмивання крадених грошей. А там і Меркельша зав'язана, і ще деякі європейські руськомірці, що годуються з газпромовських подачек.
        Це означає, що всі вони вже все розуміють. Розуміють, що перемога Тимошенко насувається, як цунамі. Цунамі за найвищою шкалою, яка тільки існує. Цунамі, якому вони вже не взмозі протидіяти. 
        І те, що вони почали процедуру крадіжок таких цінних об'єктів, це, в тому числі, і гарна ознака. Перш за все для життя Юлії Тимошенко. Якщо Порошенко почав красти і виводити за кордон наші активи, то, скоріше всього він відмовився від фізичного усунення Юлії Тимошенко. Останнім часом багато про це говорять. Але розслаблятися команді Тимошенко не можна. Порошенко вбивця. На його руках кров десятків тисяч українців. І якщо буде треба, то ця шоколадна падла ні перед чим не зупиниться.
        І ще одне, цікаве спостереження.
        Юлія Тимошенко неодноразово називала Порошенка вором.
        Вором!
        Майбутній Президент називає діючого Президента вором!
        І що?
        Хто-небудь чув хоч якесь, хоч пошепки, спростування цим заявам Тимошенко? Хоч би від порохоботів. Або від самого Порошенко вимогу до Тимошенко спростувати таке звинувачення?
        Ні, нічого не було.
        Виходить, Порошенко погоджується з майбутнім Президентом Тимошено, що він вор.
         Так само він погоджується, що він корупціонер, що він агент Кремля, що він щур, в решті-решт. Все це також говорила і говорить Юлія Тимошенко. І Порошенко мовчки з цим погоджується. Ніяких позовів в суд, ніякого обурення.
        Більше того, коли до мене примчали з Києва чотири гавайця з СБУ-ФСБ, то вони також не задавали мені питань щодо моїх тверджень, що Порошенко мародер, що він кремлівський холуй, що він колаборант, що він вор.
        Натомість весь час свістіли мені, що я хочу смерті Порошенку, що я хочу завалити цю владу у неконституційний спосіб. Хоча нічого подібного я ніколи не говорив і не писав.
         Але погрози не припинялися, - ми тебе можемо за ногу і в тюрму.
        Цирк суцільний. Про те, що я писав, вони молчок. А те, про що я не писав, вони намагалися мені повісити.
        Навіть до мене у них не було ніяких заперечень, що Порошенко вор, мародер, кремлівський холуй і колаборант. Що тоді казати про Юлію Тимошенко.
        А що казати...
        Юлія Тимошенко - майбутній Президент України!
        А щур, він і є Порошенко щур...

Джерело - 
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1921348917926888

Звір Порошенко.

  • 11.09.18, 23:27


        Пам'яті і здорового глузду не вистачає українцям, щоб побудувати СВОЮ країну.
        Ось один епізод, який випадає з їх пам'яті.
        Промова, яку виголосила Юлія Тимошенко на Майдані, щойно вишедши з в'язниці.
        Її кожен може знайти в інтернеті і послухати. Послухати уважно, не відволікаючись на провокації, що влаштовували тоді цинічні ляльководи Майдану.
        Серед тих ляльководів та падлюк різного штибу, які тоді товпилися навколо Юлі і які на її імені пролізли потім у владу, ховався звір. Звір у цукерковій, шоколадній обгортці. Звір Порошенко. Он він, справа зверху на світлині. Визирає, тварюко.
        І коли Юля закликала людей не розходитися, поки не будуть виконані всі їхні умови, звір Порошенко вже тоді знав, що він зробить з Майданом. Недарма пізніше, коли він вже вмоститься на Банковій, він скаже, вже не приховуючи цих своїх думок, що він знає, як боротися з Майданом. 
        І він почав боротися. Звір Порошенко не просто розігнав Майдан, він почав вбивати самих активних, самих пасіонарних українців, на яких і тримався Майдан. Вбивав різними засобами. Кого руками нової міліції-поліції, Беркуту, кого на фронті. Підставляючи під кулі ворога або стріляючи їм в спини.
        Звір Порошенко не збирається відходити від влади.
        Майдан тоді не дослухався до прохання Юлії Тимошенко. Українці не дослухалися і пізніше до попередження Тимошенко не голосувати за звіра Порошенко, бо буде страшна біда. Але, таки надали йому владу.
        Українці, хоч зараз увімкніть свою пам'ять, згадайте хто де був і що робив.
        Дослухайтеся хоч раз до Юлії Тимошенко!

Джерело - 
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1902151056513341?comment_id=1902163823178731&notif_id=1536696772299108&notif_t=feed_comment

Пеця патріот.

  • 09.09.18, 16:12

          Ну не знаю, Пеця, коли я чую, як ти, та подібні до тебе ублюдки, кричать начебто, "Слава Україні!", то я чую ваші воплі, як "Померла Україна!". А коли ви, кремлівські сортирні криси, кричите у відповідь, начебто, "Героям слава!", то я чую ваш гавкіт, як "Путіну слава!".
          Так що, не треба пістеть. В тебе ще все попереду. Приємне для України, приємне для українців, але не дуже приємне для тебе. 
          То ж, "хі-хі", останнє, ще за нами. За українцями.

Папа Томаса.

  • 04.09.18, 23:32

         Здається, Пеця Порошенко таки дурак. Я вже не раз писав про це.
         Мало того, що у нас по факту нема Конституції. Той папірець, яким підтираються всі ці майже 20 років, вже ніяк не тягне на Основний Закон держави, так ще і сам текст складений таким чином, що навіть проффесору Януковичу не становило ніяких зусиль крутити ним, як сонцем.
         Вопчим, дерьмо а не Конституція...(((
         Ось і цей дурак сує своє рило, щоб своїм свинячім п'ятаком поритися в ній.
         Скільки вже було обурливих думок, що це нонсенс, записувати в Конституцію вступ до НАТО чи ще кудись. Що це ідіотизм.
         Ні, воно, із завзятістю патологічного дурака, продовжує цю свою щизоїдну акцію.
         Я вже не кажу, що після виборів цю Конституцію взагалі буде викинуто на смітник. Тому, всі ці шаманські танці навколо неї, нагадують танці біля труни з небіжчиком.
         Але воно пре, як баран з рогами.
         Ну хіба не дурак, оце чмо, Порошенко?

Брехло, вор, мародер, кремлівський холуй.

  • 23.08.18, 20:47

         Дивлюся, у кремлівської гніди Потроха, переживання. Не стурбованість, а саме "переживання".

         Що ж ти, падлюка, "переживаеш"?
         Давно "переживает". Жодного дня не було, щоб він не згадував за це "переживання". Коли укази підписує, коли зустрічається з мамами.
         А ета, сука шоколадна, а на Мальдивах ти також "переживаеш"? А на віденських балах? А на шопінг-вояжах по всьому світу? А коли браковану, військову техніку втридорога продаєш армії зі своїх крадених заводів, також "переживаеш"? А коли платиш мільйони податків в рашкін бюджет? А коли торгуєш з Рашкою і з ДИРОЮ? А коли кидаєш добровольців і патріотів України по тюрмах, "переживаеш", чи ні? А коли разом зі своїм подельніком, Путькою, влаштував розстріл наших воїнів під Іловайськом, ти, пітарасня карамельна, також "переживала"?
         Чотири роки тому воно направо-наліво брехало народу, що закінчить війну за лічені години.
         Тепер це брехливо муділо каже, що це була образність, що там був який-то таємничий контекст, що народ його невірно зрозумів.
         Ах ти білять! Виявляється народ твого контексту не зрозумів! Народ, виходить дурний! Щоб ти, пітор, об цей свій контекст вбився! Якщо тебе невірно зрозуміли, то йди НАХ з посади Президента і спробуй на виборах ще раз свій контекст пояснити.
         Але я знаю, що будь-які твої обіцянки ніколи не будуть виконані, ніякі надії не справдяться. Тому що ти муділо, тому що ти криса, яка краде у народа. Саме для цього ти брехало про лічені години, про тищу в день, брехало на чому світ стоїть. Щоб тільки залізти своїми кабанячими копитами в корито і сьорбати з нього. Хоч і давлячись, хоч і поперек горла, але сьорбати, сьорбати і сьорбати.
         Порошенко, я тебе не вибачаю!
         Чуєш?
         Я вимагаю трибуналу для тебе! Трибуналу за умов воєнного часу.
         І щоб ти все своє життя, що тобі залишилося, розповідав біля параши про свої контексти та образи.
         Мразь!....  

Джерело — https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1878917435503370&set=a.375087939219668&type=3&theater

Панять і посадіть!

  • 19.07.18, 17:38


        Нада панять!
        А ви одразу, - в тюрму, довічно, з конфіскацією...
        Люди, ну ми ж не звіри!
        Нада панять Петю!
        Ну, того, Порошенка.
        Зверніть увагу, він останні 4,5 роки ходить невимовно обалдевший.
        Він досі не може зрозуміти, як він, вор і руськомирець з дегенеративним складом розуму, раптом став Президентом України. Країни, яку його Рашка на протязі декількох століть намагається знищити. Навіть в нього, патентованого та спадкового злодія, це не вкладається в голові!
        Він і йшов на вибори в надії, що максимум 2% руськомирських долпоепов проголосують за нього. Для сміху йшов. Також для сміху обіцяв тищу в день, закінчення антитерористичної операції за декілька годин та решту солодких рошенівських цимесів. Йому і в голову не могло прийти, що українці, які скинули кремлівську потвору Януковича, проголосують за таку саму кремлівську потвору, як він.
        Також для сміху заручився підтримкою Путькі на зустрічі з його представником Фірташем.
        Але, коли про цю зустріч стало відомо, він взагалі поховав надію, що гордий народ українці проголосують за нього.
        Самі знаєте, 54% гордих долпоепов проголосували.
        Більше того, йому вдалося перевиховати найбільш гордих українців на заході України в гордих руськомирців, які в результаті цього перевиховання встановили рекорд голосування за представника Рашки, - дали за кремлівського холуя Порошенка більше 80%.
        Хоча він і не ставив такої мети. Просто наобіцяв з три короба , а горді західні українці проковтнули цю наживку. Власне тут виникає питання, а може вони свідомо це зробили, вони ж і досі розціловують цю кремлівську погань Порошенка в різні можливі та неможливі місця.
        Натомість, ті обіцянки, які він давав Путьке у Відні, він всі виконав. Він давав їх також для сміху, але завдяки цьому несподіваному для нього голосуванню, Петя Порошенко з радістю взявся їх виконувати.
        І звільнення від московитів нашої землі зупинив, і добровольців, кого повбивав, кого покидав в тюрми, і армію знищив, і економіку загнав за поребрик, і самих активних українців або попересаджав. або вичавив з країни, і державу перетворив в поліцейську, і всі ЗМІ тепер під ним. Вопчим, місія виконана.
        Але все рівно нічого не може зрозуміти.
        Як?
        Чому все так легко вийшло а зараз йому так важко?
        Це для нього зараз найбільша головна біль.
        Ви ж подивіться, На Петю Порошенка боляче дивитися. Він перебуває у жахливих муках. Його так ковбасить, що здається це передсмерні корчі.
        І це не дивно. Навколо нього розгортається шалена кампанія по його посадке в тюрму. В справжню тюрму. З парашей, з пайкой, з "петухами", з "крисами"(а він "криса" ще та), з усіма зручностями, які є в тюрмі.
        А саме абідне те, що посадити його хочуть ті самі, перевиховані ним в гордих руськомирців, горді українці, що голосували за нього, і які зараз знов стали гордими українцями. Не всі, правда, у Львові горді руськомирці, які бувши горді українці, ще тримаються за кремлівського агента Порошенка, але їх вже не 80%, їх вже 75%.
        Звісно, у Петі Порошенка велика надія на Львів. Що Львів його захистить і не буде саджати в тюрму за те, що він знищив Україну за наказом Путькі, але гордих, 75%-них, львівських руськомирців буде замало....
        Ну і що йому робити в такий ситуації? 
        Дуже важка ситуація.
        Тут треба або тікати, або починати стріляти.
        При чому, стріляти всіх.
        Стріляти своїх, щоб чужі боялися, стріляти чужих, щоб їх не було, стріляти бувших гордих українців, які стали гордими руськомирцями і голосували за нього, щоб решта гордих українців, що стали руськомирцями, знов не стали гордими українцями. Стріляти гордих українців, які стали гордими руськомирцями, а зараз знов стали гордими українцями, щоб тим гордим українцям, які стали гордими руськомирцями, не повадно було знов ставати гордими українцями.
        Погодьтеся, від такої конфігурації дим піде з вух.
        А тепер подивіться на Петю Порошенка. він якраз і йде з його вух. А ще й і запах який від нього! Таке, як живий труп.
        Важко Пете Порошенку. Дуже важко.
        Тому я і кажу, треба панять Петю Порошенка.
        Панять, а вже після того, за допомогою та за вироком суду, саджати його в тюрму. Назавжди.
        Все просто.
        ПАНЯТЬ І ПОСАДІТЬ!

Джерело - 
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1820462604682187

Хто на війну, а ми на джазу...

  • 30.06.18, 12:55          Да, джаз. 
          Фестиваль джазу. 
          У Львові. 
          Руська контора організувала.  
          Юга Луценко там. Правда без сокири. Але з тритищалітньою жінкою. 
          Ложкін-Поварешкін там. З руською мідалью.  
          Хімнастка також там. І міньйометчік також. 
          Підалік, ударений штангою, раптом виявився гуру в джазі. 
          Без Садового також ніяк, треба бути поближче до державних решал. 
           І соска Херащенко. Як же без неї? 
           Ну а чо? 
          Куди ще повинні їхати вищі керівники держави Україна під час війни України з Рашкою?  
          Ну не на фронт жиж, де руськіе вбивають українців. 
          Ось сюди, на руській джаз, на шампусік, на тусован. 
          "Эх, гуляй, гуляй рванина, 
           Веселись и пей народ!"  
          Хоп-хоп-хоп! Бугі-вугі, халі-галі! 

Футбол в обмін на смерть


          Не знаю, не дивлюся, не цікавить. Порожнина.
          Але для себе прокоментую.
          Не знаю, що таке Рашка і світовий футбол. Рашка і варвари, знаю. Рашка і ницість, безчестя, убозтво, - знаю. Рашка і океан крові, знаю. Рашка і гори трупів, знаю.
          Рашка і світовий футбол, не знаю.
          Зараз в Рашке відбувається онлайн-шоу. Наживо, в багатьох колізеях, по частинах, по краплі крові, Рашка вбиває ЛЮДИНУ, - Олега Сенцова. Вся Рашка, не тільки Путька.
          В андеркарді цього Головного Шоу Рашкі, купа відморожених лицедіїв зі всього світу проводять виставу, грають в футбол. Грають, замість м'яча, головами вже вбитих Рашкою людей. Головами українців.
          Сотні тисяч глядачів з Рашкі і зі всього світу, купують квитки на це криваве видовище, мільйони дивляться його по телебаченню та в мережі. Прикриваючись ницім виправданням, - "футбол поза політикою".
          Це не цивілізація. Це зворотній бік цивілізації. Це труп цивілізації. Це антицивілізація. Це антимораль. 
          Цей труп перебуває в передчутті викиду в кров тонн адреналіну, очікуючи мить СМЕРТІ ЛЮДИНИ.
          Будь моя воля, то я би життя всіх, хто причетний до цього кривавого реаліті-шоу, організаторів, учасників, глядачів, життя їх всіх, без роздумів поміняв би на життя одного Олега Сенцова.
          В мене все....

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1771357016259413&set=a.375087939219668.82518.100001553951027&type=3&theater

Хто на новенького? Манафорта.


          А?
         Хто?
         Бушанський?
         Богуцька?
         Балашов?
         Чорновол?
         Богословська?
         Гнап?
         Касьянов?
         І ще, ще, ще....
         Бійтеся не Юлію Тимошенко, бійтеся українського Мюллера.
         Юлія Тимошенко нікого не буде саджати, Юлія Тимошенко створить систему СПРАВЕДЛИВОСТІ. В якій буде і наш Мюллер, і наша Лаура Ковеші.  Для яких буде багато роботи.
         Різні романенки та кочеткови вже відчули смажене і намагаються поцілувати тепер вже не лабутени, а туфлі Тимошенко. Тепер вже, все що робить Тимошенко, це не піар, не вистава, а грандіозна подія. Тепер вона не хіхікала, тепер вона видатний політичний діяч. Очі у них відкрилися.
         Ні, якщо з чистою душею, якщо співпраця зі слідством, якщо все повернуть, якщо все як на духу, то може і не посодють. Якщо. А якщо продовжують як бушанські-богословські-богуцькі-гнапи, то тоді Манафорт.
         А що ви думали?
         Мабуть думали, що буде, як завжди? А як завжди не буває. Навіть наш Всесвіт не як завжди, він постійно збільшується в розмірах, зірки розлітаються в різні боки.
         Так що не буває, як завжди.
         Буває, як треба.
         За свої слова відповідати треба. За свої вчинки відповідати треба. За брехню, за дифамації, за брутальні образи, за 30 срібняків. За все.
         І не в Юлії Тимошенко справа. Справа в балансі. День - ніч. Чорне - біле. Верх - низ. Злочин - покарання.
         О так от.
         Хі-хі....)))


Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/1770745156320599?comment_id=1770758232985958&reply_comment_id=1770785142983267&notif_id=1529181117092226&notif_t=feed_comment