І тот, хто з Пецей по жизні шагает....

  • 07.07.17, 18:33

         Часто чую, що я другий Месінг, третій Нострадамус, четвертий баба Ванга....
         Ой, та ладна, не захвалюйте, інакше дар передбачення зникне....
         А тепер дивимося. У Верховній Раді 90% таких самих, як Розенблат. Не таких балакучих, не таких фотогенічних, але всі з такими самими спритними ручонками, як у Розенблата. Деякі ще і покруче. Їхні е-декларації, це тільки занавесочкі, які прикривають величезні шухляди набиті мільярдами доларів, тисячами гектарів землі, нерухомістю, фабриками-заводами, літаками-пароплавами та рештою різним добром стиреним цими слугами з нашого Бюджету.
         Всім їм по барабану Україна. Всі вони заробляють(читай крадуть), на політиці. І це ключове. На політиці.
         А політики у них дві, прорашкіна і "проукраїнська"(хоча вони також прорашкіни, просто крадуть під проукраїнськими патріотичними гаслами). Ну, у тих в кого прорашкіна політика(ошметки партії регіонів), в них нема проблем, вони проголосують за будь що, що захоче творець партії регіонів Порошенко, і що буде на шкоду Україні. Вони нічого не втратять.
         А ось ті, в кого "проукраїнська" політика(новодели з БПП, НФ, РадКалП, Самопоміч), тут засада. Якщо вони будуть голосувати за той беспредел, який готує Порошенко, то народ за них вже голосувати не буде. А вони ж тільки стали на ноги, тільки озирнулися на всі боки, тільки но провели розвідку де і що погано лежить.Хочеться пожити такою житухою ще так років з двадцять. А тут вірус Петя зі своїми ублюдочними рехформами, які зроблять їхнім лоховитим ватним виборцям дуже велику кукарачу. Після цієї кукарачи, навіть ватні виборці не будуть за них голосувати. Тобто, пролетять ці хлопці та дівчата на виборах. Про двадцять років мови вже не буде. І тоді цим депутатам-новоделам прийдеться, в кращому випадку, робити ноги з України, в гіршому, спати в невідремонтованих буцигарнях на жорстких нарах, біля параши. Бо воно ж тоді вже Тимошенко візьметься за справу. А там пощади не буде..
         Вірусу Пете вже нема дороги назад. В нього дедлайн максимум до 19 року, а мінімум, і сьогодні може закінчитися. Як тільки дедлайн закінчується, він миттєво переміщується в Рашку, там вже все готово для прийому другого "легітимного". Але поки він не закінчився, треба з максимальним КПД використати цей час.
         Тому він і пхне ці свої рехформи, щоб як можна більше відпомпувати долярів з України до настання часу "Ч".
         А "проукраїнські" депутати не хочуть за них голосувати з приведених вище підстав.
         Тоді вірус Петя нацьковує на них свого кума, Югу Іринівну Луценка. Мовляв, даеш доторканість! Обіцяли жиж! 
         Капкан виходить.
         Вся ця "патріотична" гоп-компанія з жахом дивиться, як таких бобрів, як Розенблат, Довгий, Лозовий по черзі беруть за жабри і возять мордою по підлозі. Скоріше всього вони розуміють, що це спектакль, показова порка саме для них, що буде з ними в разі, якщо...Але ж все рівно, очко то не залізне. А раптом доведеться збирати тормозок та йти на кіч? Не хоцца...
         Тому в них тепер вибір, або крокувати в ногу з Пецей Порошенко, висмоктувати з України все що можна, і потім тікати, або впертися рогом, і не голосувати за Пеціне лайно, в надії, що ватні виборці оцінять їхню "патріотичну" боротьбу і на виборах знов запросять "писати закони". Але другий варіант дуже стремний. Воно ж це сьогодні ці виборці ватні, а завтра, дивись і надибали у Гудвіна мізки. А тут ще і Тимошенко(уххх...навіщо ії випустили з тюрми...), вона покруче Гудвіна буде.
         То ж, спостерігаємо, якщо проголосують за зняття недоторканості тільки з Розенблата(який на наступний день  матеріалізується  в ЛондОні або в Хайфі), а решту залишать недосяжними до шоколадного "правосуддя", то це означатиме, що всі все зрозуміли, консенсус, затиснутий в дверях, дав результат, і на наступному тижні відбудеться вал правильних голосувань по всіх рехформах, які потрібні вірусу Пете.
         Ать-два, ать-два! І тот, хто з Пецей по жизні шагает, тот нікахда і ніхде не пропадет


Джерело — https://www.facebook.com/banderivez/posts/1433408770054241Сьогодні вірус Петя оголосив радісну для себе весть.

  • 30.06.17, 21:47


        Сьогодні вірус Петя Порошенко оголосив радісну для себе весть, - вибори Президента відбудуться в 2019 році.
        Як чудово! Яка краса! Ета ж просто празнік какой-та!!!
        Вопчим, дихайте рівно і не рипайтеся. А це вже нам.
        Воно ж, блять, вірус Пеця повинен ще спісдити цей Бюджет. Потім на черзі Бюджет-2018, а там ще кілька мільярдів з Бюджету-2019. Все це вже знаходиться авансом в Панамі, в сліпих офшорах та німих трастах.
        Тому ні, все вже розписано до копійки, ніяких позачергових виборів.
        А ще ж земелька. Процес вже вступив в активну фазу, народу проламують черепи, ламають руки-ноги, депутатам все уплочено, закон вже на виході...які перевибори?!
        З земелькою буде набагато покруче, ніж з дірявим Бюджетом. Там трильйони доларів. Вірус Петя їх не пропустить. Як так. Дарма шолі Пресідентом став?!
        То ж народ, сушіть сухарі, бо скоро і їх не буде, зуби на полку, і чекайте 2019 року. Якщо дочекаєтеся. А якщо дочекаєтеся, то там вже і війну вірус Петя оголосить. А під час війни вибори проводити не можна. Тоді вже вірус Петя переходить у вічне правління. Поки не здохне.
        Є інший варіант. Дістати антивіруси, різні там сокири та штурмгевери, і таки наблизити перевибори. В такому разі і Бюджети будуть збережені, і земля залишиться у народу, і всі віруси будуть знищені. Ну це вже, якщо "Воля або вірус Петя!" 
        Махна нема, є Тимошенко. Вона буде покруче за Махна. І покруче за Хмельницького. І з союзів з московітами не буде створювати і якихось переяславських та харківських угод не буде з ними підписувати.
        То ж народ, сідаємо та вирішуємо, так або так. Бо часу вже нема...

Джерело - 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1426469417414843&set=a.375087939219668.82518.100001553951027&type=3&theater

Ось він, той депутат, що спрямував Нацгвардію і тітушек бити сел

  • 29.06.17, 22:21


          Ось він, той депутат, що спрямував нацгвардійську банду і тітушек, бити селян в Бережанці, Кировоградської області.
          Jury Bereza
          Я власне не дивуюся. Всі ці берези, тетеруки, дейдеї та решта. хто дефілює в Раді у військовому однострої, всі вони перевертні, дезертири та зрадники. Всі вони знаходяться в Раді, щоб красти. Прикриваючись фальшивим патріотизмом. Це про них афоризм Джонсона - Патріотизм це останній притулок негідників. (англ. Patriotism is the last refuge of a scoundrel).
          Вони продовжуватимуть звіряче бити людей, красти все, що їм потрапить під руки, поки в них буде дах у вигляді Супервора Порошенка.

Джерело - 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1425124894215962&set=a.375087939219668.82518.100001553951027&type=3&theater

Поки Порошенко не помаше нам хустинкою з-за ґрат, все решта мені

  • 23.06.17, 23:10


          Поки Порошенко не помаше нам хустинкою з-за грат, все решта мені нецікаво.
          Алгоритм повинен бути такий:
          • Посадка Порошенка на довічне.
          • Посадка Гройсмана і Яценюка(також довічне або 15 років)
          • Посадка грошових мішків Порошенка, - Грановського, Кононенка, Розенблата, Ахметова, Григоришина, Новінського, всіх не знаю, хай слідство шукає. Терміни по важкості злочинів.
         • Посадка середнього ланки мафії, Пашинській, Аваков, Рева, Охендовський, Вовк, Розенко, Петренко, Парубій, Луценкі, Вінник, Герасимов, Бурбак, Довгий, Бойко, Ляшко...список довгий, всім також терміни по важкості злочину.
          • Посадка шестерок, - Геращенкі, Тетерук, Барна, Лозовий, Мосійчук, Дейдей та решта, список ще довший. ніж попередній.
          • Посадка продажних суддів.
          • Посадка продажних прокурорів.
          • Посадка продажних міліціянтів та поліціянтів.
          • Посадка місцевих князьків в законі.
          • Посадка продажних журнащлюх, продажних редакторів(ось тут Гужва), власників продажних ЗМІ.
          • Заочне засудження Януковича та всіх ригів, хто втік.
          • Посадка ригів, що не втекли.
          • Посадка Кучми та Ющенка.
          Десь так приблизно.
          А якщо спочатку Гужва, то це нецікаво, це віз поперед кобили. Окозамилювання. Дешеві спектаклі, які вже сприймаються, як безкінечний гламурний серіал, в якому багаті плачуть, а потім чарівним чином виліковуються від смертельних хвороб, та ще й ордена, мідалі та підвищення по службі отримують.
          Хоча, на черговості не наполягаю, але Порошенко повинен бути першим!
          Порошенко першим!
          Першим!!!

        А після цього рутина, - повернення в Бюджет України всього вкраденого цією мафіозною корпорацією. 

p.s. Ну, а посадкі звісно не цією ж владою. Думаю це зрозуміло.

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1418849031510215&set=a.953587708036352.1073741838.100001553951027&type=3&theater

Алілуя, Смерть! Алілуя, Порошенко!

  • 23.06.17, 16:20


Дивлячись на те, що відбувається навколо і по всій країні, в мене складається враження, що Порошенко, це Смерть.
        Саме та Смерть з косою, яку малюють з сарказмом і для сміху, але навіть на мить не допускаючи, що вона існує і зараз знаходиться поряд.
        А вона кругом. Українців вбивають на фронті , українців ріжуть ножами прямо в Києві, українців вбивають в тюрмах, українців вбивають в лікарнях, українців вбивають вдома.
        За всім цим стоїть Порошенко. Стоїть не ховаючись. Навіть хизуючись.
        Саме цікаве, що українці це знають, вони бачать цю Смерть, бачать ії криву посмішку, бачать, як вона ллє сльози з приводу тих, кого вбила, бачать, як вона готує їм нові засоби умертвіння, все бачать. Але не заперечують.
        Таке враження, що українці намагаються закріпити в самих собі істину - "Порошенко має право нас вбивати. Ми, не маємо права вбити Порошенка".
        Це схоже на масовий суїцид. Або на якусь жертовність. В ім'я офшорів Порошенка. Чую вже, як з усіх боків лунає - Алілуя, Смерть! Алілуя, Порошенко!
        Смерть. Смерть. Смерть.
        Порошенко. Порошенко. Порошенко.

Швейк: Порошенко, це ідіот в квадраті і полупердун.

  • 10.06.17, 09:53


        Ось яка картина складається. Попередньо.
        Про "виграш" в Стокгольмському суді. Виграш, саме в лапках.
        Так, позов в суд подав Яценюк. Тексту його нема. Чомусь ховають. Але сам Яценюк, та його репродуктори говорили, що позов стосується переплат за газ за часів Януковича. Не за часів врядування Юлії Тимошенко, там все в порядку, а за часів Януковича. І ніяких питань до Тимошенко стосовно виграшу чи програшу цього позову вся ця бригада газових гопників не висловлювала.
        І ні про яке скасування принципу "бери або плати" в цьому позові не йшлося.
        Про цей принцип мова йшла в іншому позові, в позові Рашкі до Нафтогазу. І звісно не про його скасування , а навпаки, про штраф згідно цього принципу, який повинна сплатити Рашке Україна. Це 40 млрд доларів, про які весь час лякали порошенкі з гройсманами.
        Саме ці 40 млрд Порошенко хотів повісити на Юлію Тимошенко, піднявши ціну на газ та на тарифи. Мовляв, дивіться, це все Тимошенко винна, це вона такий контракт підписали. а тепер вам доведеться платити цей штраф.
        І на суді Нафтогаз особливо не впирався, щоб виграти у Рашкі цей позов. Всі зусилля були спрямовані на артпідготовку народу. що зараз він, народ, отримає таку халепу, 40 млрд на свою голову. І все це завдяки Тимошенко, так, так, вона винна. ату її, ату...Всі пам'ятають? Кампанія була шалена, науськівання на Тимошенко відбувалося щодня, під будь-яким приводом. і без приводу. 
        І тут, на тобі, суд не задовольнив позов Рашкі!
        Саме так. Це був не виграш Нафтогазу, а програш Газпрома. Нафтогаз навпаки, бажав і чекав свого програшу. Цю мантру, "ми програємо в Стокгольмському суді патамуша Тимошенко", Порошенко, Гройсман, Мінстець зробили мемом. Інакше і бути не могло! Як так? Який виграш, якщо ми вже повністю готові до програшу? Ось і цап-відбувайло є, - Тимошенко. Ну, а там вже в думках знов посадка Тимошенко(це ж вже не ми, це вже Стокгольмській суд довів!), перемога на виборах і тріумф, тріумф, тріумф!
        А Стокгольмській суд і довів. Що згідно контракту Тимошенко, Рашка не дотрималася всіх процедур, щоб зафіксувати принцип "бери або плати". Не тому, що Нафтогаз мужньо бився там в юридичній, важкій планиді, а тому що Рашка лоханулася. Воно ж, що в Кремлі, що на Банковій, менталітет однаковий, вони вважають, що процедура, це не головне, це дрібниці, на неї можна наплювати. Це одне. а друге, навіть якщо би і дотрималася, то тоді Рашка не мала би приводу подавати цей позов. Тому що за процедурою, яка була виписана в контракті Тимошенко, треба було переглядати ціну на газ кожен рік, чого Рашка не робила і не хотіла робити. І ніякого недобору газу би не було. Цього не хотів робити ні Янукович ні Порошенко. Янукович з корупційних міркувань, а Порошенко і з корупційних і з міркувань отримати зброю проти Юлії Тимошенко.
        І хоч ще нема рішення суду, але я на 99% впевнений, що там нема відміни принципу "бери або плати". Там просто відмова в позові Рашке. А подавати позов про відмову "бери або плати", буде вже інший уряд. Коли нашу державу очолить Юлія Тимошенко.
        Але загальмувати Порошенко вже не зміг. Оскільки після програшу України Тимошенко треба було знов кидати у в'язницю, то на ходу для цього довелося вигадувати різні ідіотичні приводи.
        У Гашека, в його "Бравому солдаті Швейку...", був такий персонаж, - подпоручик Дуб. Він сповідував крайній патріотизм, страждав підвищеною підозрілістю та мав славу донощика. За професією - шкільний учитель, за характером - жорстокий, мстивий дурень з тих, кого Швейк називав «ідіотами в квадраті». Цей Дуб, один в один є прототипом Порошенка. Або навпаки, Порошенко його прототип. Ще, після довгих роздумів. Швейк назвав Дуба полупердуном.))))
        Отже, маємо начолі держави, ідіота в квадраті, полупердуна Порошенка..

Джерело - 
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1404405099621275

Гройсман: Юлія Тимошенко купила Стокгольмській Суд і він виніс п

  • 01.06.17, 12:54


        Гройсман: Юлія Тимошенко купила Стокгольмській Суд і він виніс переможне для України рішення.
        Це так треба розуміти вселенській плач Пупиришки щодо виграшу Нафтогазу в суді.
        Ця вся офшорно-липецька бригада давно вже злетіла з катушек, а Юлія Тимошенко, навіть нічого не роблячи, просто тим, що вона є, доведе їх як не до цугундера, так до гамівної сорочки.
        Я не експерт по всіх цих газових справах, але я точно пам'ятаю, що Нафтогаз і не збирався оскаржувати принцип "бери, або плати". Вони подали позов проти Газпрому на переплату, яка було зроблена Януковичем. А тут раптом - БАХ!, - суд скасував "бери, або плати".
        Цей принцип був для шобли Порошенка золотим ключиком до невичерпного Клондайка долярів.Чи то 43 млрд, чи 70, чи ще якась астрономічна сума, яку вони видавали на-гора, в радісному передбаченні ії офіційного затвердження. Потім з цією бамагою вони би риссю побігли до Путькіна. і там вже домовлялися би, як ці грошенята ділити та за якими схемами.
        І тут такий облом. Вся бригада Порошенка в ступорі, в німому зацепенінні. Пупиришка тільки там щось - "от якби програли..." Ага, якби та якби та виросли в роті гриби, то то був би не рот, а город. 
        Трагедія, Україна виграла. Скільки було сил, грошей, часу витрачено на те, що ми кругом програємо, що треба, як казав класик, готуватися до землі, а тут несподівана victory. Як кувалдою по їхніх порожніх головах.
        Чесно кажучи, я і сам не можу зрозуміти, як так вийшло. що подали позов з одного приводу, а суд виніс рішення з іншого. Ну це вже деталі юриспруденції.
        Так це тільки один заєць, якого вони в своїх мріях вже вбили. Там ще один заєць. ))) І мабуть головніший за клондайкового зайця.
        ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА ТИМОШЕНКО!!!
        Так, так. Це була головна зброя проти головного ворога мафіозної Системи, проти Тимошенко. Як вони тільки не мусолили контракт 2009 року. Що це і зрада, і ціна в 500 доларів, українці в злиднях, і крах України...і все це вона, вона, Тимошенко. 
І вістрям на цьому спису був якраз принцип "бери, або плати". І тепер його нема. Чим тикати в Тимошенко? Катастрофа!
        Більше того, цей контракт одразу набуває статус супервигідного контракту для України. Тепер, якби цей контракт в 2009 підписав Порошенко або Пупиришка, то зараз були би страшні фанфари та фейрверки до неба. Порошенко би кричав - "Це я, це я підписав цей чудовий контракт! Дивіться, ось я! В фас! В анфас! В профіль! Я герой, я самий перший молодець серед всіх молодців!"
        А так треба казати, що це Тимошенко молодець. Як? Як, після трьох років обхаювання, пересмикування, перебріхування, визнати, що вся ця брудна кампанія проти Тимошенко була спланована і її метою було ізолювання Тимошенко від політичного життя України.
        Я не маю сумніву, що ніхто з цієї шоколадної банди не буде вибачатися перед Юлією Тимошенко. Зараз просто цікаво, як вони будуть розрулювати це своє феноменальне фіаско. Порошенко в нас Чемпіон по брехні, але навіть і йому вже буде дуже важко перебити свою же брехню про Тимошенко, новою брехнею, ще більше фантастичною, більш безглуздою, більш ідіотичною....

Джерело - 
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1393853964009722?comment_id=1393863640675421&notif_t=like&notif_id=1496306499386806

Порошенко і політична воля.

  • 27.05.17, 13:15


        - Скажіть, будь ласка, чому влада не провела за три роки жодної реформи?
        Фесенко миттю зобразив на своєму обличчі маску стурбованості та занепокоєння:
        - Головна причина, це відсутність політичної волі. Реформи хоч і потрібні, але вони непопулярні, і влада боїться їх починати, щоб не втратити свої рейтинги.
        В іншому місці, іншій журналіст, до ІгОркі Соболева:
        - Пане Соболев, ну ось створено стільки антикорупційних різних структур, але корупціонерів ніхто не саджає. В чому справа, що владі заважає боротися з корупцією?
        Ви знааете, - закотивши очі, з загадковою посмішкою каже ІгОрка, - У влади, і у Порошенка зокрема, нема політичної волі боротися з корупцією. Все впирається в неї, в політичну волю.
        Цю, "політичну волю", тягають як виправдання для влади, всі її пригодовані журнашлюшки, політолухи, експерди. блоХери. Універсальна відмазка. Ну а що тут зробиш, ну нема політичної волі. Начебто і не крамола. І тим більше не кримінал. Вона ж не продається на ринку та супермаркетах. Тільки Господь може неї наділити. Ну, а ось Порошенка не наділив. Господь винен. Тому, - терпіть.
        І ця тарабарщина, навіть мене, аматора з суспільних та державних відносин, профана по морфології та дилетанта-дописувача від клавіатури, відправляє в політично-стилістично-лексичний грогі, коли я чую цей мовний зворот від шавок Порошенка.
На жаль, і деякі притомні та адекватні політичні експерти бува вживають цю дурню, мабуть остерігаючись прямо говорити, що Порошенко і вся його кодла звичайні мародери. А так, начебто і натякнули, але і ярлика "кремлівський агент" від кремлівського холуя Порошенка, не отримали.
        Відсутність політичної волі може бути тоді, коли до влади прийшла чесна, порядна людина, яка обіцяла дійсно покращити життя народу, покарати злодіїв від влади, але в силу якихось причин не наважується це робити. Можливо страх перед змінами, можливо страх перед бандитами, можливо в силу своїх особистих якостей, таких, як м'якотілість, можливо непереборний спротив величезного корупційного класу, можливо за принципом "как би чого не вийшло". Але ні в якому разі не з меркантильних міркувань, не жага до особистого збагачення з використанням посади, на яку його обрали. Це і є відсутність політичної волі. Коли щиро хочеш щось в політиці змінити, але волі на це бракує.
        Але застосовувати цей зворот до Порошенка, це є словоблуддям та політичним шахрайством. Варто тільки подивитися на його бекграунд, щоб зрозуміти, що ця людина і не буде щось змінювати на краще. Навпаки, буде красти, як і його старші "товарищи" по цьому державному бізнесу - Кучма. Ющенко, Янукович. 
        І ніякої мети до зміцнення держави, громадянського суспільства, до справжнього покращення життя народу в нього нема. А тим більше і політичної волі для цього.
        Навіть якщо не брати до уваги минуле Порошенка, то і ці три роки вже досить яскраво довели, що головне, для чого він став Президентом, це масштабне зміцнення корупції під його проводом і під його інтерес та збереження всього, що він награбував. Навіть ціною втрати Україною державності та незалежності. Ось на це в нього політичної волі вистачає. Ось тут він рве підметки.
        Всі ці виправдовування шаленої корупції та не проведення реформ відсутністю політичної волі, це звичайне лукавство з боку латентних адвокатів Порошенка.
        До речі, "політична воля", це цілком адекватна форма речі, якщо її вживати до місця і в належних ситуаціях.
        Наприклад, коли Тимошенко повернула державі вкрадену Ахметовим Криворіжсталь, то це є наслідком наявності в неї політичної волі. Коли за два тижні викорінила корупцію на митниці, це також свідчить про її політичну волю. Збільшення в рази виплат породіллям також. Будівництво нових шляхів також. Те, що вона врятувала від краху авіабудівну галузь, це також завдяки її політичної волі. І ще багато чого.
         Все це вона робила під шаленим спротивом олігархічно-мафіозної Системи. Тому вона і ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО. Видатний світовий та державний діяч України. В її випадку, можна ставити знак рівняння між "політична воля" та Юлія Тимошенко
        А якби вона пішла на договорняки з мафією, якби вона не виконувала те. що обіцяла людям, то ось тоді вже це можна було би сміливо називати відсутністю політичної волі.
        Тому, передайте всім цим шоколадним оракулам, хай не брешуть про "відсутність політичної волі" у Порошенка. Ми тут також не пальцем зроблені і вже навчилися бачити між рядків справжню мету цих маніпуляцій.

Джерело - 
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1389013461160439

Метання Порошенка.

  • 20.05.17, 08:03


          Тут здається з'являється одна з причин такої гіперактивності та небаченої сміливості Порошенка у війні з Рашкою.
          Як ви думаєте, чого Порошенко боїться? 
          Думаєте народу? Та, Господи, плював він на цей народ. На такому народові можна і воду, і буряки, і каміння, і цемент, і все що хоч возити. Цей народ мрія всіх кімченинов світу.
          Може націоналістів боїться? Не смішіть мої капці...))) У нас націоналісти ручні та супертолерантні. Ну раз в рік з сірниками пройдуть по вулиці, розіб'ють шибку в фітнес-залі Ахметова, і все. Чого їх боятися. 
          А боїться він тільки однієї людини, Юлії Тимошенко. Від будь-якого її кроку, найменшого руху, Пеця втрачає свідомість. А уж, якщо вона здійснює візити в США, проводить зустрічі з Трампом, тут у Порошенка відбувається одночасно і енурез і діарея.
І ось, поки що перша, неперевірена інформація, Юлія Тимошенко зараз в Штатах -. http://www.depo.ua/…/timoshenko-zasvitilasya-z-nemireyu-v-s…
          Окрім того, що там вона може розповісти про всі темні делішкі Херохаранта, так він ще розуміє, що Тимошенко не буде цацкатися з Рашкою та Путькіним. Увімкне всі наявні у України засоби протидії агресії та буде діяти саме в парадигмі війни з Рашкою. Без сюсюкання та договорняків. 
          Тому Порошенко вирішив продемонструвати Трампу, що він героїчний герой, затято б'ється з агресором, накладає на нього санкції, блокує рашкіни гавносайти. Сигналізує таким чином, що він також могёт дати Путькіну в морду, і що його, Пецю, не треба дискваліфіковувати з політичного життя та саджати в тюрягу. 
          Здається, йому це не допоможе...)))

Джерело - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1382291261832659&set=a.375087939219668.82518.100001553951027&type=3&theater

Ющенко як батько Президентів Януковича і Порошенка, та як могиль

  • 17.04.17, 14:36


        Україна мабуть єдина країна в світі, в якій чотири її Президента заслуговують смертної кари.
        Кравчук просто не встиг потрапити в цей список. Зараз жаліється, що пенсія в нього замала. Мабуть вже закінчилися гроші за вкрадене Чорноморське пароплавство.
        Але серед цієї четвірки, самий огидний це Ющенко. Це на ньому лежить вся провина за те, що відбувається зараз.
        Юлія Тимошенко вже сказала, що найбільшою її помилкою є підтримка Ющенка в 2004 році.
        Тоді Тимошенко мала всі шанси вийти в другий тур. І зараз би Польща намагалася би наздоганяти нас, а не ми її. Але тоді Юля поступила благородно, не стала балотуватися в Президенти і підтримала Ющенка.
        Інакше вона не могла вдіяти. Вона визнала цю помилку, але не сказала чому так зробила. Якби вона тоді пішла на вибори, то можна тільки уявити, який вой піднявся би серед ерзацпатріотів. Це ми зараз знаємо, що вони ерзацпатріоти, що вони ватні патріоти, але тоді сприймалися як справжні патріоти. Хоча було дивно, що вони підтримували людину, яка називала Кучму своїм батьком, а народ, який вийшов на акцію "України без Кучми", фашистами.
        І якщо я це розумів, то впевнений і Тимошенко також. Але ці псевдопатріоти прикривалися патриотичними гаслами та нещадно експлуатувала проукраїнську тематику і парадигму.
        Звісно, з Юліною харазмою, авторитетом, їй ця возня не завадила би вийти в другий тур. Але це для псевдопатриотів проукраїнська риторика була тільки прикриттям їхньої дрібної, рагульскої натури, а для Тимошенко все, що пов'язано з Україною було святе. Це зараз ми знаємо чого вартують ці персонажі у вишиванках, це зараз ми знаємо, що вишиванками вони прикривали свою гнилу душонку, але тоді все сприймалося за чисту монету. Тоді вони використали справжній патріотизм Тимошенка, щоб вона не заважала цьому слимаку Ющенку прийти до влади.
        Тому, я думаю. що це була не помилка Тимошенко, вона вдіяла згідно своїм принципам, поступилася своїми амбіціями на користь, хоч і оманливо-фасадних, але формально, проукраїнських закликів та гасел.
        Тим більше, що в неї був страховочний варіант. Вона знала, що буде Прем'єр-міністром, і зможе завадити намірам Ющенка використати Україну, як годівницю.
        Так воно і сталося. Коли вона була Прем'єр-міністром, то не допускала Ющенка до Бюджету і на гарматний постріл. Так, він крав з Нацбанку, отримував відкати за "правильних" генпрокурорів, голів ОДА, тощо, але те, що було в межах відповідальності Тимошенко, для Ющенка було недосяжне. Туди, його "чисті" руки, не могли дотягнутися.
        Саме тоді у Ющенка сформувалася неосяжна лють до Тимошенко. Саме тоді він проміняв Україну на примарну можливість знищити Тимошенко. Ця примара і досі володіє його ублюдочною свідомістю та підсвідомістю. І досі для нього Україна це ніщо, а постать Тимошенко все.
        Тим не менш, не дивлячись на шалений супротив з боку Ющенка, суцільний саботаж його та Януковича ставлеників у владі, Тимошенко навела порядок в багатьох галузях промисловості, в соціальній сфері, в рази збільшила дохідну частину Бюджету, та вберегла економіку країни під час світової фінансової кризи. Не дарма вона визнана найкращим Прем'єром за всю новітню історію України.
        І ось тут відповідальність за ту помилку з її боку закінчується. Вона її нівелювала своєю працею на Україну, на народ України. І готова була вивести Україну на найвищі позиції у світі, ставши Президентом в 2010 році.
        Саме тоді Ющенко і зробив свою чорну справу. Він агітував не за Тимошенко, яка зробила його Президентом в 2004 році, а за Януковича. І якби ж агітував напряму, тоді була би повна ясність для виборців, він агітував латентно, єзуїтські. За допомогою технології противсіхства. Він не вилазив з екранів телевізорів, цілодобово хаючи Тимошенко і закликаючи голосувати "проти всіх". що було рівнозначно агітації за Януковича.
        Також до нього приєдналися так звані "патріоти" Тягнибок. Гриценко, Яценюк та різна дрібнота на кшталт чороновілів та хмар.
Але основний внесок в ту катастрофу, яку ми зараз спостерігаємо, зробив Ющенко. Він навіть за день до виборів, разом з Януковичем прийняв зміни в закон, які давали Януковичу більше можливостей фальсифікувати вибори.
        Ющенко, це могильщик України. Ющенко, це батько Президента Януковича і Президента Порошенка. Саме це робить його головним відповідальним за все, що зараз відбувається. Саме його треба ставити першим до стінки. Потім Порошенка, потім Януковича, і останнім Кучму.
        Ну, помилку Тимошенко в 2004 році ми розібрали. І вона виправила її, перебуваючи на посаді Прем'єр-міністра.
        А тепер пару слів про помилку народу, який її не визнає, і поки що не виправив.
        В тому ж 2010 році на виборах Президента України, як ми зараз знаємо, перемогла таки Тимошенко. Чому народ не захистив свій вибір? Тоді ще були свіжі майданівські настрої, тоді народ, якби захотів, міг би добитися розслідування фальсифікацій. Це ж вже не провина Тимошенко? Юля покаялася за своє, де покаяння народу?
        Янукович кинув Тимошенко у в'язницю. Чому народ спостерігав за цим на екранах телевізорів та моніторів, чому не захистив її і ще тоді не прибрав Януковича? Чекали Небесну сотню? То тепер треба каятися не тільки перед Тимошенко, а і перед Небесною сотнею.
        2014 рік. Тільки тупе, ватне бидло могло довірити владу патентованому корупціонеру Порошенку. Народ України довірив, проголосувавши за творця партії регіонів, міністра в уряді Януковича, Порошенка. То як цей "народ" можна ще назвати? Тут також Тимошенко винна? Хоча вона, як і в 2010 році, попереджала, що будуть відбуватися страшні речі, якщо українці оберуть Януковича, а зараз Порошенка. І ми їх бачимо. Десятки тисяч вбитих справжніх патріотів, мільйони злиднів, знищена економіка країни, держава на порозі своєї делегітимації. Хто тепер повинен каятися і перед ким? Ну вже точно народ. Але чи вистачить у цього народу, який цілує ноги своїм гнобителям, який втратив свою честь, чи вистачить в нього залишків гідності, щоб вибачитися перед Тимошенко та перед всіма своїми братами та сестрами, яких відправив на погибель за інтереси Порошенка та Путькіна?
        Зараз у Тимошенко найвищий рейтинг, вона є лідером України. Кажуть, Бог любить трійцю. В нашому випадку це буде або рятівна трійця, або фатальна.
        І якщо, не дивлячись на цистерни бруду, який зараз виливають на Тимошенко, українці таки нададуть їй владу, то в мене будуть підстави називати їх народом, а в подальшому і нацією.
        Якщо ж ці роки українців нічому не навчили, і вони знов посадять на свою шию чергового покращувача, то тоді це не народ, і тим більше не нація. Тоді це суцільне бидло.
        Тоді вже ректальне видалення хворого мозку з заміною його на здоровий.

Джерело - 
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1350590041669448:0