Чому депресія вимикає бажання до основної діяльності.

  • 16.01.21, 15:55
Кожного разу переконуюсь, що депресивний настрій може з'явитись категорично зненацька. А весь депресивний стан повністю пригнічує і вимикає бажання щось робити взагалі.
Щойно спало на думку написати про депресію книгу, і подивитись, наскільки актуальна ця тема і чи читатиме її хтось. Тож, вирішила розпочати з блогу, а далі - побачимо.

Сон і "природній будильник".

Сон - це проєкція інформації з темної енергії та темної матерії, отримана підсвідомістю людини та опрацьована за допомогою мозку. Визначення поняття "сон" - результат моїх 15-річних досліджень.

Сьогодні я отримала відповідь на питання: "Чому іноді зовсім не хочеться прокидатись/вставати з ліжка?".
Інформація, яку отримує людина під час сну може бути позитивною і негативною. Найбільш яскраво прослідкувати негативні сни (кошмари) можна у дітей, дитина плаче і говорить, що їй наснилось щось страшне. Здатність пам'ятати свої сни є не у всіх людей, але підсвідомість все одно запам'ятовує емоцію, яку отримала людина під час побаченного. Тож, вірогідно, що коли наснився приємний сон, хочеться продовжити його "перегляд", а не прокидатись. Особливо, якщо в реальності чекає погана погода, неприємна робота або якісь проблеми.

Центр інтелектуальної та розумової терапії.

  • 15.12.20, 09:41
Запрошую охочих відвідати "Центр інтелектуальної та розумової терапії". Для тих, у кого немає часу ходити у бібліотеки, для тих, хто любить дізнаватись нову та цікаву інформацію, для тих, хто відкритий до нових знань, для тих, хто хоче мати теми для розмов з близькими. Є група у Facebook: https://www.facebook.com/groups/mental.therapy.center/
Чекаю на спілкування!

Про буденність і дивну поведінку людей.

  • 04.11.20, 09:47
Мій основний акаунт заблокували... vitannya17
Чи пожалівся хто, чи якась інша причина...
Але ситуації повторюються.
В чаті чоловік надсилає повідомлення про можливість перегляду у Скайпі його еротичних рухів.
Це було на попередньому акаунті, зараз те саме...
Ще одна причина, чому я рекламую секс-ляльки, мастурбатори та інші товари особистого користування - декому життєвих вражень не вистачає, потребують огляду своїх дій.
Не всім це цікаво, не всім це приємно, не всім це потрібно...

Про "Нову баскетбольну партію".

Ініціатива створення осередку "Нова баскетбольна партія" виникла спонтанно (вже неодноразово казала, що політика мене особливо не цікавить).
Цій ідеї вже більше року, тож, принаймні, напишу, для чого мені це було потрібно...
Окрім того, що я - людина аполітична, я притримуюсь позиції "Мир для всієї планети" (і справді засмучуюсь, що цивілізований світ не може словами домовитись про співпрацю у економіці, у взаєминах, а замість цього в новинах виникає інформація про воєнні конфлікти).
Моя ініціатива створення "Нової баскетбольної партії" - це спроба відвернути загальну увагу у більш мирний спосіб існування, у спорт.
Щиро хочеться, щоб суспільство порозумілося.Не реклама, а загальні тенденції у місцевій економіці.

Мені здається, що варто частіше оголошувати та оприлюднювати реальні події та можливості, які виникають у суспільстві. І надавати їм більше значення та ваги порівняно з обіцянками та бездіяльністю.
Наприклад, відкрились нові ставки для риболовлі чи новий магазин спорядження для сноубордистів. І суспільство зайняте, і сварок на політичній почві менше.
Думаю, для підприємців такий розклад буде цікавим, в першу чергу. Про діяльність конкретного господарства/магазину повідомлятиметься не як реклама, а осередок зайнятості для населення.

За кілька днів - вибори.

  • 19.10.20, 17:15
Загалом, не вважаю, що я цікавлюсь політикою, але реклама кандидатів у місцеві депутати повсюди, тож, напишу свою думку.
Можна просто брати - і робити, без розмов, без обіцянок.
Купа грошей витрачається на банери, листівки, агітацію - а в результаті може бути таке, що більшість проблем залишаться знову невирішеними.

Статистика особиста.

Зареєструвалась на сайті 4 вересня, трохи більше, ніж місяць тому.
За цей час у розділі "Знайомства" мою анкету переглянули 667 разів.
Якщо Вас цікавить реклама Ваших товарів/послуг/закладів - відкрита до співпраці.
+380976787255

Чому я рекламую секс-ляльки.

Отож, мені вже 34 роки.
І мій власний сексуальний досвід дає мені право висловити свою думку відносно певних життєвих ситуацій.
Я рекламую іграшки для дорослих, бо власна секс-лялька - це можливість реалізувати усі сексуальні фантазії, які виникають і у людей, які мають постійного сексуального партнера і у тих, хто наразі самотній(-я).
Використання секс-ляльки не порушує жодних законів, бо це річ особистого користування.
Використання секс-ляльки економить час на залицяннях, гроші на подарунки, сили для взаєморозуміння.
Загалом, реклама секс-ляльок дає мені можливість почуватися більш безпечно у суспільстві.
Якось так...

Якщо зустрічали нік "vitannya17", то це моя попередня сторінка.

Добридень!
Звикла до того, щоб вести блог і писати думки на цьому порталі.
Але ще у лютому 2019 мою попередню сторінку заблокували, тож розміщувати інформацію під ніком "vitannya17" вже можливості не маю.
Та, може, воно й на краще...
Тепер я писатиму тут.