О сообществе

Граємо, співаємо, танцюємо... як і всі попередні покоління проживаючих в Україні!
Вид:
краткий
полный

етномузика

26 серпня рятуй свободу слова!

Україну врятуєш тільки ТИ!

Свобода слова - це в т.ч. свобода вибору, в т.ч. і музики.

26 серпня о 14.00 відбудеться засідання Київського апеляційного адміністративного суду, де під тиском влади може бути прийняте рішення про відбирання частот і ліцензій у 5-го каналу та ТВі.

Безпосередню зацікавленість у такому рішенні суду мають як влада в цілому (на цих двох каналах сьогодні ще можна почути альтернативну думку), так і голова Служби безпеки України Валерій Хорошковський, який прагне зробити свою "ІнтерМедіаГруп" монополістом українського медійного ринку.

Мова йде не просто про два ці канали, до яких у багатьох громадян можуть бути свої претензії (наприклад, з 5-го каналу під тиском влади зникли програми "5 копійок" Романа Чайки і ток-шоу Ганни Безулик "Я так думаю"). І навіть не про те, що ліцензії і частоти нова влада має намір відібрати ще в 14 загальноукраїнських та місцевих телеканалів.

Питання стоїть значно ширше: свобода слова в Україні може зникнути взагалі, як поступово зникають й інші свободи (наприклад, суди заборонами акцій протесту обмежують свободу зібрань). Як колись в Радянському Союзі, переважна більшість населення житиме в інформаційному вакуумі й не знатиме, що десь щось відбувається, оскільки ніхто невигідних для влади подій просто не висвітлюватиме.

Якщо сьогодні відберуть частоти в каналів, власниками яких не є представники влади, то завтра альтернативна правлячій верхівці думка з телеекранів зникне взагалі (сьогодні навіть провладні канали через наявність конкурентів у телепросторі змушені, хоч і дозовано, подавати не лише провладну інформацію). Зосередження телевізійного мовлення в одних руках і відсутність конкуренції призведе до погіршення стану телеефіру не лише в політичній сфері. Адже для влади зникне сенс утримувати багато телеканалів, і просто з метою економії коштів їх кількість рано чи пізно скоротять. Отже, в Україні стане менше цікавих передач, менше показуватимуть кінофільмів, і такий винахід людства, як пульт, стане непотрібним. Бо не буде сенсу гортати телепрограми в пошуках чогось цікавого, якщо, як колись в СРСР, в нас буде 2-3 канали-близнюки.

Тенденцію повернення України в брехливий і маніпулятивний совок яскраво засвідчив той факт, що акцію 16 серпня (http://vkontakte.ru/event19346224) під тим самим судом (засідання було перенесене на 26 серпня) більшість українських телеканалів не показали. Провладні журналісти просто "не помітили" такої резонансної події, як суд щодо відбирання частот у двох загальнодержавних каналів, тоді як в нормальній країні це було б топ-новиною у всіх випусках.

Тому звертаємося до всіх, хто відчуває себе Людиною, а не бидлом, якому хтось нагорі визначатиме необхідну дозу інформації: прийдіть 26 серпня на 14.00 до будівлі суду (м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30) заради підтримки не лише 5 каналу чи ТВі, а свободи слова взагалі,
заради підтримки власної честі та гідності, бо кожна людина має право на отримання всебічної інформації.

Ми також звертаємось до усіх громадських організацій та громадських ініціатив долучитися до захисту 5-го каналу та ТВі, оскільки сьогодні чиниться розправа над журналістами, а завтра прийде наша черга.

В акції візьмуть участь:
Рух "Митці проти цензури"
Рух "Стоп цензурі"
Громадянський рух "Відсіч"
Молодіжний рух "Спротив"
Журналісти 5 каналу та ТВІ
Відомі музиканти, співаки, поети та письменники

Сподіваємося, що до 26 серпня кількість бажаючих виступити на захист свободи слова збільшиться.

Прохання до всіх, хто долучиться до проведення акції, не перетворювати її на змагання партійних та організаційних прапорів, а своє ставлення до події висловити у написах на одягу (футболках, кепках тощо), плакатах, транспарантах тощо.

Мiсто:

Київ

Район:

Печерський

Адреса

Московська, 8

Станція метро:

Арсенальна

Початок:

26 серп 2010 о 13:00

Закiнчення:

26 серп 2010 о 17:00

 

Контактна iнформацiя

Телефон:

093 758-0897; 066 136-5984

 Сторінка: http://vkontakte.ru/event19445723

Враховуючи важливість, публікую цю інформацію одночасно в кількох співтовариствах. Тому наперед прошу вибачити, якщо хтось через це її одночасно в кількох спільнотах і отримає.

у полi рiчка

  • 22.08.10, 01:12

а в поле речка  в ней воды прахлада 

аблаков колечки все плывут кудато

а в поле травица дымкою заката

по утру зарница и грозы раскаты

как пройду по полю по расистой стеже

прикоснусь к тополе на лесистой меже

и вдохну я ветер мятою пропахший

яркий лучик света  на миру припавший

березовий дзвiн

  • 18.08.10, 23:04

композиция несколько не формальная для сообщества  но интерестна для просмотра  своеобразный украинский авангард или артовый джаз но безусловно гениальный как мне кажется не имеющий аналогов ---  

 

Нiч яка мiсячна

  • 14.08.10, 16:47

очень интерестная эстрадная  оранжировка на копозицию которая для нас уже стала историей но к которой все хочется и хочется возвращаться --- басовая партия чего только стоит контрабас на заднем плане (ноя если честно слышу басс гитару но может мне только так кажется) как первая скрипка  как Броневой в эпизодных ролях вышел на пару минут и остался в веках в веках и сердцах --- а что за фильм уже ни кто не вспомнит а вот выход любимого актера запоминается навсегда ну это мое субьективное такое мнение но этой композицией можно заслушиваться дни напролет и плохо не станет --- вещь вот этой вещью я сегодня с вами и поделился ведь когда вещь пылится в чулане она сама по себе просто серая тень

Этно-нактюрн

  • 12.08.10, 01:01

ЭТО СВОЕОБРАЗНОЕ НАПРАВЛЕНИЕ В ФОЛЬКЛЕРНОЙ МУЗЫКЕ СЛУШАЕТСЯ АНАЛОГИЧНО ДЖАЗОВЫМ КОМПОЗИЦИЯМ ОЧЕНЬ ВНИМАТЕЛЬНО ХОТЬ ОНО И НЕ ТАК СИЛЬНО НАПОЛНЕНО СВОИМИ ЭМОЦИОНАЛЬНЫМИ КРАСКАМИ КАК ЖДАЗОВЫЕ ВАРИАЦИИ НО ПО СВОЙМУ ПРЕКРАСТНО И ОЧЕНЬ ХОРОШО ПЕРЕДАЕТ НАСТРОЕНИЕ И ВСЕ ЕГО ТОНКОСТИ НУЖНО ТОЛЬКО ВНИМАТЕЛЬНО ПРИСЛУШАТЬСЯ


100%, 5 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

свiтеть мiсяченько

  • 10.08.10, 21:14

КОМЕНТАРИИ Я ДУМАЮ НЕ УМЕСТНЫ ДА И ЧТО ТУТ СКАЖЕШЬ--СЛУХАЕМО ЗАТАIВШИ ПОДИХ

Чумацька думка

  • 08.08.10, 21:58

ГЕЙ МОЯ КРАIНА РIДНА УКРАIНО БАГАТО В ТЕБЕ РАЗНОГО ЛЮДУ -- ДОБРОГО ТА НЕ ДУЖЕ НО НЕ МIНЕЦЯ  ЙОМУ БОЖОГО СУДУ --