хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

шо в мирі робицця?

Нобелівську премію з літератури щойно отримала білоруська письменниця Світлана Алєксієвіч. І тупорила та запопадлива російська “Газета.ру” тут же пафосно повідомила: “Нобель заговорил по-русски”…

Ну, взагалі-то Алексієвич народилася у 1948 році в Станіславі, тобто – в Івано-Франківську (батько-білорус, мати – українка). Але мені навіть в голову не прийде її називати українською письменницею. Білоруська – білоруська й є…

А по-руськи вона говорить, да… От лише кілька цитат Світлани Алексієвич за останній час:

1. Украинский народ никому не победить
2. Путин – не политик, Путин – кагэбешник
3. Путин сидит в каждом русском
4. Красная империя ушла, а человек остался
5. Я только что из Киева. Там новые люди и новая жизнь и они готовы за нее драться…

Ото таке… В общим, - “ідзі ты да ліхамaтары!» рузьки мір…

А Світлані Алєксієвич – респект і вітання!

15

Коментарі

18.10.15, 22:37

Читал её в восемьдесят кучерявом году (стащил у матери книгу). Это что-то невероятное...

    Гість: Буу

    28.10.15, 22:45

    Украине нужно единство!!!иначе опять всё просрут

      38.10.15, 22:55Відповідь на 1 від rutzit

      а зараз який рік? Дві тисячі лисий?

        48.10.15, 22:55Відповідь на 3 від Міс Марпл

        а зараз який рік? Дві тисячі лисий?Это смотря по какому календарю...

          59.10.15, 03:21

          Знаю її і дуже поважаю. Останню книгу буду читати коли на Флібусті з'явиться.

            69.10.15, 07:16

            Руській мір розуміє тільки мову руського міра - "пашли на хуй козлы"

              79.10.15, 07:18Відповідь на 5 від Танк_

              Знаю її і дуже поважаю. Останню книгу буду читати коли на Флібусті з'явиться.я не читала, на жаль
              про що пише?

                89.10.15, 09:03

                ого! оце новина! справа в тому, що Нобель з літератури - це трішки політична премія (Пастернак, а потім Шолохов, сербський письменник, потльський, з Африки... - ну де важливі точки світової політики). Дають її не зовсім за літературні заслуги, от хтось цю письменницю знає? - а з натяком. З яким? побачимо.

                  99.10.15, 12:20Відповідь на 6 від Характерник+

                  Руській мір розуміє тільки мову руського міра - "пашли на хуй козлы"та да

                    109.10.15, 12:27Відповідь на 9 від Міс Марпл

                    Перепрошую за нецензурну лексику...накипіло

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна