хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Що одному за день, то іншому на все

Скільки витратили на лікування Зеленського і Єрмака в "Феофанії": Названа сума
Сьогодні, 11:45

У лікарні заявили, що Зеленський і Єрмак лікувалися в рамках встановлених лікарнею цін
Скільки витратили на лікування Зеленського і Єрмака в "Феофанії": Названа сума


Феофанія 
Лікування президента України Володимира Зеленського і глави Офісу президента Андрія Єрмака в "Феофанії" обійшлося в суму точно таку ж, яка встановлена лікарнею в ціннику на лікування будь-якого Коронавірусние хворого.

Про це йдеться у відповіді урядового медичного закладу "Феофанія" на запит "Радіо Свобода".

У лікарні заявили, що в середньому для пацієнтів з коронавірусів його лікування коштує близько 7,8 тис. Грн, при цьому в залежності від тяжкості перебігу хвороби.

"Вартість лікування кожного громадянина України з коронавирусной хворобою (COVID-19), в тому числі і президента України або голови Офісу президента України, незалежно від статусу, становить в середньому 7800 гривень і може змінюватися відповідно до тяжкості перебігу і стадії захворювання", - сказано в повідомленні.

Окремо вартість лікування Зеленського і Єрмака не рахували, додаткові кошти на облаштування палати для президента не виділялися.

"Приміщення для лікування і роботи президента України передбачено проектом будівлі", - додали в лікарні.

Нагадаємо, що Зеленський і Єрмак захворіли коронавірусів в листопаді і лікувалися в "Феофанії". Перебування в цій лікарні обходиться в 7800 грн за добу.

4

Коментарі

13.12.20, 15:09

Зеленський і Єрмак одночасно захворіли і одночасно вилікувались, як однояйцеві близнюки. А для президента повинні бути особливі умови в праці і в лікуванні, я вважаю це нормальним.

    23.12.20, 15:13Відповідь на 1 від Hrab

    Так вони ж і були особливими! Навіщо брехати?!
    Врешті, було б дуже дивно, якщо було б інакше з тим Зеленським.
    На жаль, але діє теза "чим гірше - тим краще", щоб ті 73% порозумнішали або повиздихали від пошесті. за такої турботливої влади

      33.12.20, 15:26

      Вважаю, що потрібно мати повагу до посади президента. Інша справа, що не потрібно було обіцяти того, чого не зможеш виконати, але інакше його б не вибрали. Люди часто чують те, що хочуть почути і це хотіння затьмарює здоровий глузд, не треба за то ненавидіти.

        43.12.20, 15:37Відповідь на 3 від Hrab

        Я нікого не збираюсь ненавидіти, а просто якщо у вас хвора на апендицит дитина, то ви їй самі операцію не робите, а шукаєте фахівця, аж тут - Робін Гуд! Всім щастя обіцяю! Обрали шахрая - обрали злиденну долю автоматично. Ось про що я.

          53.12.20, 15:39Відповідь на 3 від Hrab

          Посада президента не може бути в повазі сама по собі. Виходить поважати стілець, посвідчення, сам титул чи як?

            63.12.20, 16:01Відповідь на 5 від Богдан Бо

            Посада президента не може бути в повазі сама по собі. Виходить поважати стілець, посвідчення, сам титул чи як?Є посада, наприклад, вчитель. Ми ж поважаємо її не за стілець чи посвідчення, а за функцію, яку ця посада виконує. Так само президент, обраний мільйонами співгромадян, у президента є перелік функцій, що їх може виконувати тільки президент, незалежно від того, хто займає в даний момент цю посаду. Якщо людина не виконує необхідних функцій - претензії до людини, а не до посади. На посаді президента може бути інша людина, яка прекрасно справлятиметься із своїми обов'язками, а посада залишається та ж. Де причина не поважати посаду?

              74.12.20, 06:39

              " Перебування в цій лікарні обходиться в 7800 грн за добу." - это только завтрак и обед, ужин ему приносили из дома

                84.12.20, 16:46

                А вони насправді хворіли?

                  95.12.20, 13:13

                  Недавно в цій лікарні померла дорога мені людина.

                    105.12.20, 16:28Відповідь на 9 від Nech sa paci

                    Співчуваю. Моя покійна мама колись як письменниця лікувалася у "лічсанупрі" і то єдина була якісна медицина в СРСР

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна