Невже...
- 14.12.09, 00:01
Невже все минуло? Не хочу! Не вірю!!
Невже все затихло, ховаючи мрію?
Невже кожен крок наш - тепер просто крок?
Чому в нас все більше таємних думок?
Невже ти не хочеш? Невже ти не любиш?
Невже вже і я, так само як ти,
Забув, як це мати мрію одну лиш -
Навіки, назавжди, пліч-о-пліч іти?
Я все ще з тобою. Та щось поміж нами..
Ти все іще тут, але вже не моя..
І з цими чужими, сумними думками
Я більше не певен, чи моєю була.
Я ...
