Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Свіжий дурдом

Прислав у чаті один котик з коментарем "В них дна нема".  


15

Коментарі

114.08.15, 21:13

Думаю,вони зомбовані якоюсь психологічною штукою через телебачення.Не може нормальна людина топтати харчі

    214.08.15, 22:53Відповідь на 1 від Голубка

    Думаю,вони зомбовані якоюсь психологічною штукою через телебачення.Не може нормальна людина топтати харчіта нормальні люди не зомбуються, просто вони зомбі з народження

      Гість: Cam Ranh

      314.08.15, 23:29Відповідь на 1 від Голубка

      Вот именно,что нормальный человек еду топтать не будет. Вообще то в природе есть случаи,когда еду закапывают в землю,например собаки. Собаки закапывают косточки в землю на случай,если вдруг не будет что кушать завтра.

        414.08.15, 23:46

        Це ж як треба хотіти Путіну зад полизати, що аж знайшли трьох нещасних пташок і показово іх знищили БУЛЬДОЗЕРОМ . Бляха-муха типу Татарстан в тренді і теж бориться, а представниця влади навіть на російській мові хреново читає.

          515.08.15, 00:32Відповідь на 4 від muxa-xa-xa

          Це ж як треба хотіти Путіну зад полизати, що аж знайшли трьох нещасних пташок і показово іх знищили БУЛЬДОЗЕРОМ. Бляха-муха типу Татарстан в тренді і теж бориться, а представниця влади навіть на російській мові хреново читає. вони би ще БУКом стрельнули по тим нещасним тушкам!

            Гість: Старий Семен

            615.08.15, 00:55

            Продовження історії з трьома гусями.....
            http://www.pravda.com.ua/news/2015/08/14/7077908/
            * tost*

              715.08.15, 01:05Відповідь на 6 від Гість: Старий Семен

              надобраніч!

                815.08.15, 08:35

                Бідолаха навіть читати не навчилася, а туди ж --- в облизувачі задів блювотних стариганів крембля. Форму начепила і пішла воювати з тушками

                  915.08.15, 08:42

                  Доброго ранку. Ох і дебіли ж.

                    1015.08.15, 10:37

                    Жесть! Интересно, а когда Пу выдаст закон, чтобы все евро и амер иномарки уничтожить? А сам пересядет на братского китайца

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна