Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Навіщо готувати медуз, їх не хочуть їсти, навіть птахи...)))



Навіщо італійські кухарі намагаються приготувати медуз...


8

Коментарі

11.10.23, 08:46

В плане сна я недалеко ушла от коней.
Медуз есть не стану ни за что.
Спасибо, Голубка !

    21.10.23, 09:44Відповідь на 1 від Vivyenn

    В плане сна я недалеко ушла от коней.
    Медуз есть не стану ни за что.
    Спасибо, Голубка !
    Я теж медуз не хочу їсти...

      31.10.23, 16:59

      Дякую за цікавинки. Колись бачила документалку про вилов медуз у Китаї. Там тральщики ходять з контейнерами, заводи цілі працюють по переробці медуз. На виході - стандартна вакуумна упаковочка з напівфабрикатом. Певно є попит. Але ж і водиться їх там неміряно - трали повні витягають. І як їх можна їсти?

        41.10.23, 18:04Відповідь на 3 від nasinynka

        Дякую за цікавинки. Колись бачила документалку про вилов медуз у Китаї. Там тральщики ходять з контейнерами, заводи цілі працюють по переробці медуз. На виході - стандартна вакуумна упаковочка з напівфабрикатом. Певно є попит. Але ж і водиться їх там неміряно - трали повні витягають. І як їх можна їсти?Та ще ж і не кожну їсти можна, вони ж отруйні бувають...
        Боюся, що Китай їх якось переробляє і в інші продукти добавляє, а цілий світ споживає навіть не підозрюючи, що там медузи...

          51.10.23, 18:46

            61.10.23, 19:44Відповідь на 3 від nasinynka

            Це якийсь специфічний вид медуз, не думаю що наші придатні до вживання в їжу. Хоча ті хто живе коло моря, стверджують що там можна їсти практично все ( на відміну від прісноводних тварин і рослин)

              71.10.23, 19:46

              Коні стоячи радше дрімають, як і інші копитні

                анонім

                82.10.23, 06:57

                Було цікаво про коней.
                А яка різниця з чого білок? З личинок мух, чи медуз?
                Буде виглядати як м'ясо.