Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Гвинтокрил вразив...))

Ця крихітна ящірка, що скидає шкіру, виглядає так, ніби на ній крихітний скафандр



Так хвилі виглядають зсередини...





]  

«Їмо ми макарони рідко, і я лише сьогодні помітила, що рекомендований час приготування різний: на узбережжі — 8–10 хвилин, у горах — 10–12 хвилин»

Чим вище над рівнем моря ви перебуваєте, тим нижчий атмосферний тиск. Чим нижче тиск, тим повільніше готуватиметься їжа.

«Цей собака — химера, комбінація двох генетично різних мастей: чорної та жовтої»



«Для покупки всього 1 унції (28,3 г) золота потрібно 110 унцій срібла. Я зробив цей знімок, щоб було наочно видно співвідношення: тут злиток золота і 3 злитки срібла коштують однаково — приблизно $5 тис.» 
 




Печерне озеро, повне кристалів 




 

“Який класний візерунок у кавуна, який я щойно розрізав”

Ось так виглядав кавун до його культивації, так що цілком можливо, що даний фрукт зберіг частину генетичного коду, що відповідає за початковий вигляд.

Наші жувальні зуби здатні витримувати тиск масою до 280 кг.


Просто новий сорт солодкого перцю

 

Ось так ростуть наші улюблені фісташки



«Сьогодні став свідком подвійної веселки» 




 

«Я встиг сфотографувати цю красуню» 



 

«Мені попалося ківі всього з одним зернятком» 

 



Дерево, яке закрутило торнадо 




 

Це не суцільна хмара, а стіна туману насувається на міс

то 

Ось так зрубані дерева транспортують річкою 

 



Ні, це не комбінація двох кадрів у різну пору року, просто недавно тут була повінь 




 

Це цікаве атмосферне явище називається дугою Паррі 
 
 



Ящірка з потрійним хвостом 



 

Деякі ящірки мають механізм, званий автотомією, який дозволяє їм скидати хвіст, щоб не бути з’їденою. Часто хвіст відростає, і схоже, що початковий хвіст цієї ящірки не повністю відокремився, перш ніж новий регенерував.

Ця ілюзія виникає, коли швидкість обертання гвинта вертольота відповідає кількості зображень за секунду (швидкість) камери

7

Коментарі

Гість: _Сонечко_

120.03.23, 10:04

дуже цікаво. дякую)

    220.03.23, 10:23

      320.03.23, 10:29Відповідь на 1 від Гість: _Сонечко_

      дуже цікаво. дякую)

        420.03.23, 10:29Відповідь на 2 від GalinaKiev

        Дякую

          520.03.23, 11:16

            620.03.23, 11:30Відповідь на 5 від Вурдалак

            дякую

              720.03.23, 11:47

                820.03.23, 12:46

                Про вертоліт- гелікоптер, видовищно ! Висить і не падає! Був у мене випадок при регулюванні запалення в автомобілі . Зробив я стробоскоп , підключив його завів двигуна, погасив світло в гаражі і РАПТОМ побачив що вентилятор при працюючому двигуні не обертається! перша думка - обірвався ремінь приводу! Ледь не взявся за лопасть рукою! Та схаменувся, а то б травму отримав.

                  920.03.23, 15:02Відповідь на 7 від nasinynka

                    1020.03.23, 15:03Відповідь на 8 від Nikolka

                    Про вертоліт- гелікоптер, видовищно ! Висить і не падає! Був у мене випадок при регулюванні запалення в автомобілі . Зробив я стробоскоп , підключив його завів двигуна, погасив світло в гаражі і РАПТОМ побачив що вентилятор при працюючому двигуні не обертається! перша думка - обірвався ремінь приводу! Ледь не взявся за лопасть рукою! Та схаменувся, а то б травму отримав.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна