хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Що не можна робити при догляді за котами...

Незважаючи на відмінну репутацію котів, які, як відомо, гуляють самі по собі і приземляються завжди на лапи, їм все ж потрібно турбота людини. Основна проблема в тому, що пухнасті вихованці не можуть самі повідомити про свої проблеми. Але не впадайте у відчай: мудрі ветеринари і господарі вже давно сформулювали універсальні принципи по догляду за котами, які і життя їм продовжать, і зроблять трохи щасливішими. Тому для любителів котів корисна інформація про основні помилки по догляду за вихованцями, які зустрічаються найчастіше і як їх виправити.

1. Купувати маленьку миску

Миска повинна мати такий діаметр, щоб вуса тварини не торкалися її бортів. Грає роль і глибина миски: якщо коту доведеться засовувати в миску голову цілком, він буде відчувати дискомфорт. У підсумку все прийде до того, що вихованець почне витягувати їжу на підлогу.

Подивіться, як їсть ваш кіт. Деякі відкривають рот максимально широко, щоб захопити якомога більше корму, тому для таких тварин миски повинні мати набагато більший діаметр, ніж зазвичай. В іншому випадку кіт буде зачіпати краї посудини зубами.


13

Коментарі

113.06.21, 21:14

блин, когда читаю такую хрень, иногда хочется спросить, видел ли писавший реальных котов. я уж промолчу про содержание.

    213.06.21, 21:15

      313.06.21, 22:44Відповідь на 1 від bagheera

      блин, когда читаю такую хрень, иногда хочется спросить, видел ли писавший реальных котов. я уж промолчу про содержание.Теж про це подумала...

        413.06.21, 22:44Відповідь на 2 від Вурдалак

          514.06.21, 06:54

            614.06.21, 07:12

            Коти теж люди

              714.06.21, 07:42

                814.06.21, 10:34

                  914.06.21, 12:58Відповідь на 6 від Тарас Музичук

                  Коти теж людиага

                    1017.06.21, 11:40

                    А в когось бувають розпечені батареї опалення? в мене ледве теплі цілу зиму. Мабуть заради котячої безпеки .