хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Вбивство невинної дитини...


Аборт - це вбивство невинної дитини 




88%, 15 голосів

6%, 1 голос

6%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
13

Коментарі

15.12.19, 16:05

    25.12.19, 16:24

    если это не вызвано медицинскими показаниями, делать этого не стоит.

      35.12.19, 16:27Відповідь на 2 від Южный Соус

      если это не вызвано медицинскими показаниями, делать этого не стоит.А якщо дитина гвалтівника? Не всім легко подолати барєр "дитина не винувата" і носити під серцем 7-9 місяців навіть щоб просто дати життя.

        45.12.19, 16:33Відповідь на 2 від Южный Соус

        если это не вызвано медицинскими показаниями, делать этого не стоит.Так

          55.12.19, 16:34Відповідь на 3 від xMbIPEHOK

          если это не вызвано медицинскими показаниями, делать этого не стоит.А якщо дитина гвалтівника? Не всім легко подолати барєр "дитина не винувата" і носити під серцем 7-9 місяців навіть щоб просто дати життя.Це страшно і гидко,правда є відважні жінки,які все ж таки народжують і таких діток...

            65.12.19, 16:36Відповідь на 3 від xMbIPEHOK

            если это не вызвано медицинскими показаниями, делать этого не стоит.А якщо дитина гвалтівника? Не всім легко подолати барєр "дитина не винувата" і носити під серцем 7-9 місяців навіть щоб просто дати життя.я понимаю, но ребёнок,действительно не виноват...

              75.12.19, 16:51Відповідь на 5 від Голубка

              если это не вызвано медицинскими показаниями, делать этого не стоит.А якщо дитина гвалтівника? Не всім легко подолати барєр "дитина не винувата" і носити під серцем 7-9 місяців навіть щоб просто дати життя.Це страшно і гидко,правда є відважні жінки,які все ж таки народжують і таких діток...І віддають у сиротинець. Якщо пощастить, то всиновлять. А ні - привіт, щасливе дитинство з сонечком і травиночкою.
              До речі, тут питання спадковості ще теж відкрите.

                85.12.19, 16:52Відповідь на 6 від Южный Соус

                если это не вызвано медицинскими показаниями, делать этого не стоит.А якщо дитина гвалтівника? Не всім легко подолати барєр "дитина не винувата" і носити під серцем 7-9 місяців навіть щоб просто дати життя.я понимаю, но ребёнок,действительно не виноват...Так і жінка ж не винувата. А кілька місяців свого життя і ресурси свого організму потрібно віддати небажаній дитині.

                  95.12.19, 16:59Відповідь на 8 від xMbIPEHOK

                  если это не вызвано медицинскими показаниями, делать этого не стоит.А якщо дитина гвалтівника? Не всім легко подолати барєр "дитина не винувата" і носити під серцем 7-9 місяців навіть щоб просто дати життя.я понимаю, но ребёнок,действительно не виноват...Так і жінка ж не винувата. А кілька місяців свого життя і ресурси свого організму потрібно віддати небажаній дитині.и всё же : несколько месяцев и жизнь целиком - несколько разнятся...

                    Сторінки:
                    1
                    2
                    4
                    попередня
                    наступна