Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Зупинити дитячу істерику можна ...

Абсолютно всі діти влаштовують істерики. Батьки цікавляться: чи можна з ними щось зробити чи треба просто почекати, поки дитина підросте?

Мама з Бразилії ділиться своїм рецептом – він простий і працює.

Я не психолог і не експерт з дитячих істерик, я звичайна мама 5-річної доньки. Проте мені здається, я знайшла «формулу», якою і хочу поділитися, – як можна швидко змінити хід думок дитини, яка ось-ось почне скандал через якусь дрібницю.

Спочатку трохи нашої особистої історії. Моя дочка пішла в дитячий садок і дуже нервувала через це. Вона говорила, що ніколи не зможе звикнути до садка. Удома теж все пішло шкереберть: Аліса все частіше злилася і влаштовувала істерику буквально з будь-якого приводу, по кожній дрібниці.

В садочку нам порадили піти до дитячого психолога в надії, що це якось нормалізує ситуацію. Психолог дійсно дала нам багато корисних порад, але одна була просто фантастична, до того ж і дуже простий. 


9

Коментарі

115.09.19, 19:58

    215.09.19, 20:27

    У дитини все є великою проблемою
    Просто принаймні в Європі дитина дуже рано засвоює те, що вона може заважати іншим. Тому їхні діти переважно ненабридучі і малоістеричні.

      315.09.19, 20:36

      Все ПРОСТО! Запишіть істерику дитини на телефон і тут же прокрутіть! Діє миттєво! перевірено ще 35 років тому.

        415.09.19, 20:54

          515.09.19, 21:38Відповідь на 3 від Nikolka

          Все ПРОСТО! Запишіть істерику дитини на телефон і тут же прокрутіть! Діє миттєво! перевірено ще 35 років тому. ого! а шо за модель телефону з камерою була у Вас 35 років тому?

            615.09.19, 22:07Відповідь на 2 від NoTaRь

            У дитини все є великою проблемою
            Просто принаймні в Європі дитина дуже рано засвоює те, що вона може заважати іншим. Тому їхні діти переважно ненабридучі і малоістеричні.
            неправда. то, что дети мешают окружающим - вдалбливают как раз у нас

              715.09.19, 22:25Відповідь на 6 від Heidel

              У дитини все є великою проблемою
              Просто принаймні в Європі дитина дуже рано засвоює те, що вона може заважати іншим. Тому їхні діти переважно ненабридучі і малоістеричні.
              неправда. то, что дети мешают окружающим - вдалбливают как раз у нас
              Правильно

                815.09.19, 22:38Відповідь на 7 від NoTaRь

                У дитини все є великою проблемою
                Просто принаймні в Європі дитина дуже рано засвоює те, що вона може заважати іншим. Тому їхні діти переважно ненабридучі і малоістеричні.
                неправда. то, что дети мешают окружающим - вдалбливают как раз у нас
                Правильно
                я не считаю это правильным, но у всех своё видение)

                  915.09.19, 22:40Відповідь на 2 від NoTaRь

                  У дитини все є великою проблемою
                  Просто принаймні в Європі дитина дуже рано засвоює те, що вона може заважати іншим. Тому їхні діти переважно ненабридучі і малоістеричні.
                  Не знала...

                    1015.09.19, 22:40Відповідь на 3 від Nikolka

                    Все ПРОСТО! Запишіть істерику дитини на телефон і тут же прокрутіть! Діє миттєво! перевірено ще 35 років тому.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна