О сообществе

Про все, що відбувається, відбувалося чи буде відбуватися у нашій країні. Про проблеми, з якими стикається у своєму розвитку Україна, про її історію, культуру і мистецтво. Про красу і розвиток її складових частин - областей, міст і селищ. Про все це тут - у співтоваристві "Велика Україна".
Вид:
краткий
полный

Велика Україна

ХУНТІ - НІ! Підпишись проти узурпації влади в Україні!

Ми, громадяни України, категорично не погоджуємося з планами „перероблення” Конституції України, яке зараз готують Блок Юлії Тимошенко і Партія Регіонів.

Згідно цим змінам, серед інших антидемократичних тез міститься стаття, згідно якої (розділ „Перехідні положення”, п. V) наступні вибори всіх рівнів в Україні відбудуться не раніше, ніж у серпні 2014 року.

Таким чином і обрані у 2006 році органи місцевої влади, і обраний у 2007 році парламент здійснюватимуть свої повноваження і далі – без виборів, без врахування думки народу, вольовим рішенням купки політиків – „хазяїв життя”. А вибори Президента назавжди переносяться до Верховної Ради. Тобто вони самі, без участі громадян України, за власними кулуарними домовленостями обиратимуть собі кишенькового Президента.

Фактично зараз відбувається спроба УЗУРПАЦІЇ ВЛАДИ НА ВСІХ РІВНЯХ, яка цілком може знищити молоду українську демократію і призвести країну до багаторічної диктатури. Нічим не прихованої, відвертої диктатури в 47-мільйонній державі в центрі Європи.

В нас хочуть відібрати законне конституційне право — обирати владу. Навіть на тих паростках демократичних змін, які з’явилися за останні роки, буде поставлено жирний хрест. Політикам не треба буде згадувати про народ навіть один раз на кілька років. Якщо вони й зараз не переймаються державними інтересами, а діють тільки для власного збагачення, страшно подумати, що відбуватиметься, якщо задумана ними зухвала узурпація влади таки здійсниться.

В Конституції нашої держави вказано: „Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу”.

Ми закликаємо політичну верхівку схаменутися і зупинитися. Якщо вони цього не зроблять – ми покажемо їм, що народ, згідно ст. 5 Конституції України, має право здійснювати владу не тільки через органи державної влади та органи місцевого самоврядування, але й БЕЗПОСЕРЕДНЬО.

"НІ - ДИКТАТУРІ!"

Постав свій підпис: http://diktature-net.org
і передай посилання далі!"

_______________________

Флешмоб "Ні - диктатурі!" не є політичним проектом, не започаткований жодною політичною силою, а є виключно ініціативою звичайних громадян України, які хочуть жити в демократичній державі.

Зізнайтеся, ще хтось тут підтримує Тимошенко?

Три цитати з Юлії Володимирівни:

...про вибори Президента в парламенті:


Вони вирішили зробити конституційну реформу практично в два етапи. Перший етап — це залишити Президента обирати суспільством на 2004 рік, але практично без повноважень — таку собі «пустишку»... Всі права по здійсненню виконавчої влади передаються Прем’єр–міністру, який обирається саме цим складом парламенту, де в нас триста людей, які
належать до кланів: або кланами утримуються, або кланами контролюються. Це є катастрофа. А на другому етапі, 2006 року, взагалі анулюється посада Президента, яка обирається загальнонаціонально, і передається цій «тусовці» парламентській право обирати вже й Президента країни. Практично народ відсторонюється від будь–якого впливу на події, які будуть відбуватися в політиці. Це страшна річ.

(З інтерв’ю «Радіо Свобода», 27 грудня 2003 року)

...про політреформу Медведчука:


Конституційна реформа, яка є конституційним заколотом, буде відмінена. У результаті цієї ганьби, що має сьогодні назву «конституційна реформа» — на голови людей, які сьогодні виконують програму Медведчука, впаде
народна ганьба. З якою їм буде далі складно рухатися в політичній перспективі. Щодо Медведчука: як ми не розкладали політичний пасьянс, його просто немає в жодних розкладах. Він, як Волочкова з Великого
театру Москви: надто важкий партнер, ніхто не хоче з ним танцювати партію. Він просто мусить із цим змиритися і не баламутити всю країну і парламент.

(З інтерв’ю «Українській правді», 29 березня 2004 року)

...про коаліцію з Партією регіонів:


Наш Блок може об’єднатися з «Регіонами» тільки за умов, якщо НЛО забере мене на тарілку, проведе наді мною незаконні дослідження та позбавить мене пам’яті та розуму. Інших обставин для такого об’єднання не існує.

Взято з Майдану.

26%, 16 голосов

11%, 7 голосов

51%, 31 голос

11%, 7 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Хунта не пройде

Як не дивно, але мені все більше подобається поведінка Яценюка.

Ну от, наприклад, його коментар з приводу коаліції БЮТ і ПР:

Арсеній ЯЦЕНЮК готовий з «багатьма мільйонами українців» захищати нинішню Конституцію.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав в інтерв’ю журналістам.

Він наголосив, що «ніхто не може в українців відібрати право прямих виборів Президента, ніхто не може собі відтермінувати на 3-5 років вибори до місцевих рад, до українського парламенту».

«Це вже хунта, і хунта не пройде», - додав він.

А.ЯЦЕНЮК підкреслив, що буде виконувати «свій обов’язок з дуже багатьма колегами – не тільки народними депутатами, але й з багатьма мільйонами українців».

На уточнююче запитання, чи йдеться про акції протесту в разі прийняття змін до Конституції, якими передбачатимуться
вибори Президента у парламенті та продовження повноважень нинішньої Верховної Ради, А.ЯЦЕНЮК не відповів, лише додавши: «Побачите».

Він наголосив, що тепер залишається лише чекати, «щоб у них Бог розум забрав» і БЮТ та Партія регіонів проголосували за такі зміни до Конституції.

За словами А.ЯЦЕНЮКА, вибори Президента України можуть бути проведені у парламенті, але лише за умови, що спочатку буде обраний новий парламент і народ делегує йому право обирати Президента України.

Говорячи про можливу коаліцію БЮТ і Партії регіонів, він сказав, що сьогодні фактично така коаліція існує, а юридичне її оформлення не має значення.

А.ЯЦЕНЮК додав: «У світі бувають неприродні речі – одностатеві шлюби, коаліція між Партією регіонів та
БЮТ, але добре, що там нема відтворення дітей, тому з цього нічого, звичайно, не вийде».

http://www.unian.net/ukr/news/news-319019.html

Чим закінчиться возня з новою кааліцією?

БЮТ і ПР вкотре возяться зі створенням нової кааліції. Подейкують, таким чином вони планують перерозподілити владу в країні, залишившись біля корита принаймні на наступні років з 10. Смішно за усім цим спостерігати, зважаючи на заяви з обох сторін, що такої коаліції в принципі не може бути... Не розумію, на що політикани сподіваються... На те, що народ поведеться на лозунги "спасіння країни", чи думають, їм альтернативи немає? Чи думають, народ втомився боротся з нечесними політиками у владі? Ню-ню...

Які Ваші варіанти розвитку подій? ))

9%, 3 голоса

9%, 3 голоса

9%, 3 голоса

51%, 18 голосов

14%, 5 голосов

9%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

вибори. абсентеїзм. санкція

за суч.законодавством зарубіжних країн, вибори є суб"єктивним правом громадян.
 в окремих державах вибори є обов"язком, неявка на які (абсентеїзм) передбачає певні санкції: Австрія - штраф, Аргентина - позбавлення права перебувати на держ.службі, Греція - позбавлення волі.

так от питання: чи потрібно вводити санкцію за неявку на виборах в Україні?
..адже, часто абсентеїзм призводить до визнання виборів такими, що невідбулися. значить - повторіні вибори, значить - ще одне виділення величезних коштів з держказни.

за грьобаний пісок почали вбивати. це пц, таваріщі!

«26 мая в 12.00 во дворе своего дома двумя неизвестными преступниками был убит 59-летний житель Голосеевского района города Киева Алексей Львович Гончаров. Его жена этими же людьми была тяжело избита.

За два дня до смерти А.Л. Гончаров принимал участие в прекращении незаконной добычи, намыва и продажи песка на Жуковом острове несколькими коммерческими фирмами. Добыча песка проводилась в заказнике, в водоохранной зоне, что запрещено тремя законами Украины, более за то, без соответствующего разрешения и накладных происходили и отгрузка песка заказчикам (а именно без уплаты налогов в бюджет и т.п.).

А.Л. Гончаров показал места незаконной добычи песка съемочной группе канала ICTV, благодаря чему была вызвана милиция и незаконная добыча (в сущности кража) остановлена. На следующий день вместе с съемочной группой этого канала на место выехали представители Киевского эколого-культурного центра, которые оценили добычу песка с экологической точки зрения. Нами было принятое решение заняться и другими фирмами, которые на Жуковом острове незаконно добывают песок.

Однако на следующий день пенсионер А.Л. Гончаров был убит. Есть все основания предполагать, что он стал жертвой криминальных бизнес-структур, (причем, скорее всего, по наводке госструктур, которые дали бандитам его адрес), которые занимаются в Киеве незаконным бизнесом по добыче песка и путем убийства О.Л. Гончарова решили запугать других защитников природы и журналистов, которые требуют от власти навести в этом деле порядок.

Стоит добавить, что покойный уже несколько лет безрезультатно обращался с жалобами на незаконную добычу песка на Жуковом острове (рядом с которым он жил) в милицию и различные органы власти района и города. И только привлечение к этому делу тележурналистов позволило закрыть один из объектов незаконного промысла. http://obkom.net.ua/news/2009-05-28/1215.shtml

Депутатів - до відповідальності,аналогічної прийнятій для суддів

Влада в Україні розділена на три гілки, рівноправні між собою - законодавчу, виконавчу і судову. Принаймні, так сказано у Конституції України. І, відповідно, представники гілок влади мають бути рівними у правах та відповідальності.

Верховна Рада днями прийняла закон, що передбачає довічне тюремне ув'язнення суддів, прокурорів і слідчих, які будуть засуджені за хабарництво в «надзвичайно великих розмірах».

Зміни до Кримінального кодексу, за які проголосували 364 народних депутата – представники всіх фракцій, ще взимку підготував і вніс на розгляд у Верховну раду народний депутат Анатолій Гриценко («Наша Україна–Народная самооборона»). Нововведення направлені на боротьбу з корупцією і хабарництвом. Зокрема, автор доповнив перелік обтяжуючих провину обставин такими поняттями, як «скоєння злочину особою у зв'язку з виконанням нею службових обов'язків» і «скоєння злочину з корисливих мотивів», а також такою категорією, як «хабар в надзвичайно великому розмірі» – 4 тис. неоподатковуваних мінімумів і більш – це понад 68 тис. грн.

Згідно закону, за отримання хабара в надзвичайно великому розмірі особою, що займає відповідальне або особливо відповідальне положення (державні чиновники високого рангу, мери та інші), передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років без права на амністію і з конфіскацією майна. За скоєння того ж злочину суддею, прокурором або слідчим – «довічне позбавлення волі без права на амністію і з конфіскацією майна». Слід зазначити, що зараз, згідно КК, максимальне покарання за отримання хабара – позбавлення волі строком на 12 років з конфіскацією майна.

І тут у мене виникли декілька запитань:

1. Чому такі ж покарання не передбачені для представників законодавчої гілки влади - депутатів усіх рівнів. Чи рівність усіх гілок влади вже скасовано?

2. Коли буде виконана обіцянка деяких політичних сил про скасування депутатської недоторканності?

Ми - 68-мі з 104-х

Україна посіла 68-е місце з 104 у переліку 2008 року країн світу, що найбільш процвітають. Про це свідчить щорічний рейтинг "Legatum Prosperity Index".

Рейтинг базується на двох основних показниках - економічній конкурентоспроможності і якості умов для життя. Найкращу позицію серед країн СНД посів Казахстан - 56 місце. На 57 місці - Росія, Україна - 68, Білорусь - 78, Узбекистан - 80 місце, Молдова - 83.

Найбільш процвітаючою країною світу названо Австралію. Другу і третю позиції розділили Австрія і Фінляндія. До десятки кращих увійшли Німеччина, Сінгапур, США, Швейцарія, Гонконг, а також Данія і Нова Зеландія.

Перше місце в категорії країн з найбільш конкурентоспроможно економікою посів Сінгапур, а в категорії держав з найкращими умовами для життя - Норвегія.

Зазначимо, що в рейтингу, який охоплює 104 країни світу, останні позиції посіли Ємен, Замбія і Малі.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=805157

Анекдот

  • 30.04.09, 14:30

Покликав Господь француза,американця й українця до себе та й каже:

-Ось вам по коню,скачіть і наберіть собі стільки землі,скільки захочете.Коли зупинетесь,там буде ваша межа.

Сів на коня француз,не поспішаючи їде,побачив красивий краєвид,зупинився.Міркує -там поставлю будинок,там розіб"ю виноградник,мені вистарчить.

Сів на коня американець,скакав півдня.Зупинився.Думає - там буде моє ранчо,ту землю в аренду здам,а ту продам.

Заліз на коня українець.Скакав три дні,загнав коня.Побіг.Біг ще один день.Впав,повзе.Знемагаючи знімає шапку,кидає поперед себе й каже :

- А то буде під помідори.