хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

гггг! пропало все (с) неперевершений виступ Тимошенко



яник кинув йулю. але так їй і надо! :)
Бог вже не допоможе.
9

Коментарі

18.06.09, 11:09

Зося, а вправду - неприятно, когда тебя бьют твоим же оружием, да?

    Гість: братЧортомлик

    28.06.09, 11:16

    і що з того але буду відвертим, вона мені як жінка дуже й дуже единий висновок що я зміг зробити після перегляду цього відео

      38.06.09, 11:30

      Прикольное видео, даже за кадром остается нормальным человеком... И для меня почему то было приятно увидеть ее в таком варианте. Видны чисто человеческие переживания. Поблагодарила всех за то что чобрались в выходной день. Очень хорошо выглядит, умеет держать себя в руках. Спасибо за видео!!!

        48.06.09, 11:31Відповідь на 2 від Гість: братЧортомлик

        і що з того але буду відвертим, вона мені як жінка дуже й дуже единий висновок що я зміг зробити після перегляду цього відеоЧортомлык, не обольщайся. Опытным мужчинам давно известен тот факт, что женщина, экспрессивная на людях, в бизнесе и т.п., в ...ммм... более присущих женщинам ситуациях оказывается обыкновенной тряпкой

          Гість: братЧортомлик

          58.06.09, 11:38Відповідь на 4 від CKB

          і що з того але буду відвертим, вона мені як жінка дуже й дуже единий висновок що я зміг зробити після перегляду цього відеоЧортомлык, не обольщайся. Опытным мужчинам давно известен тот факт, что женщина, экспрессивная на людях, в бизнесе и т.п., в ...ммм... более присущих женщинам ситуациях оказывается обыкновенной тряпкоймаю інший досвіт

            68.06.09, 11:40Відповідь на 5 від Гість: братЧортомлик

            і що з того але буду відвертим, вона мені як жінка дуже й дуже единий висновок що я зміг зробити після перегляду цього відеоЧортомлык, не обольщайся. Опытным мужчинам давно известен тот факт, что женщина, экспрессивная на людях, в бизнесе и т.п., в ...ммм... более присущих женщинам ситуациях оказывается обыкновенной тряпкоймаю інший досвітВ 19 лет - то еще не досвид. Послушайся умных людей

              Гість: братЧортомлик

              78.06.09, 11:44Відповідь на 6 від CKB



              і що з того але буду відвертим, вона мені як жінка дуже й дуже единий висновок що я зміг зробити після перегляду цього відеоЧортомлык, не обольщайся. Опытным мужчинам давно известен тот факт, что женщина, экспрессивная на людях, в бизнесе и т.п., в ...ммм... более присущих женщинам ситуациях оказывается обыкновенной тряпкой
              маю інший досвіт
              В 19 лет - то еще не досвид. Послушайся умных людей
              а це кому 19 ти про себе???чи що хоча я би зара свої 19 повернув би, але щоб вже саме в цієї країні СССРу нах

                88.06.09, 11:45Відповідь на 7 від Гість: братЧортомлик



                і що з того але буду відвертим, вона мені як жінка дуже й дуже единий висновок що я зміг зробити після перегляду цього відеоЧортомлык, не обольщайся. Опытным мужчинам давно известен тот факт, что женщина, экспрессивная на людях, в бизнесе и т.п., в ...ммм... более присущих женщинам ситуациях оказывается обыкновенной тряпкой
                маю інший досвіт
                В 19 лет - то еще не досвид. Послушайся умных людей
                а це кому 19 ти про себе???чи що хоча я би зара свої 19 повернув би, але щоб вже саме в цієї країні СССРу нах
                Ты политизируешь даже свои годы? В детсадик, небось, бесплатно ходил, а не за 150 баксов в месяц?

                  98.06.09, 11:49Відповідь на 1 від CKB

                  ліпше це спитати у нашої героїні йулі.

                    Гість: братЧортомлик

                    108.06.09, 11:51Відповідь на 8 від CKB

                    Ты политизируешь даже свои годы? В детсадик, небось, бесплатно ходил, а не за 150 баксов в месяц?там де я виріс дітячих садків не було, я нормальна домашня людина

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна