О сообществе

Про все, що відбувається, відбувалося чи буде відбуватися у нашій країні. Про проблеми, з якими стикається у своєму розвитку Україна, про її історію, культуру і мистецтво. Про красу і розвиток її складових частин - областей, міст і селищ. Про все це тут - у співтоваристві "Велика Україна".
Вид:
краткий
полный

Велика Україна

Пісні Черновецького - це...

(голосуємо)):

22%, 10 голосов

13%, 6 голосов

22%, 10 голосов

42%, 19 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Пропоную на обговорення правила співтовариства

  • 13.02.09, 09:53
Ця замітка лише для членів співтовариства "Велика Україна".

На правах засновника пропоную на обговорення правила (приймаються пропозиції, разом все врахуємо і затвердимо)).

1. Щодо того, хто модератор-не модератор-учасник.

Я особисто зробила модераторами тих людей, з якими спілкуюся вже давно на цьому порталі і яким довіряю повністю.
Учасниками можуть бути люди, які на цьому порталі (чи ще десь, якщо зустрічались) показали себе патріотами України (патріот, на мою думку - не лише націоналіст, а той, кому не байдужа доля його країни зараз та в майбутньому та який це показує у своєму блозі чи коментарях).

Надалі пропоную приймати в учасники (та модератори) по тому ж принципу - я довіряю цій людині і можу за неї поручитися.

2. Про теми заміток - все, що завгодно на теми сьогодення, історії та майбутнього України.

Не соромимося - пишемо ;)

3. Ваші пропозиції.

Кому що незрозуміло чи що хто хоче запропонувати - питаємо, пропонуємо.

Що таке Нова сила? Або хто буде у владі, якщо всі підуть геть...

  

Почитала я інтерв'ю Збітнєва (це той, що за "Геть усіх") на сайті Братства, і задумалась. А що воно таке, ота Нова сила, до чого прагне? Наводжу тут деякі тези, заявлені Збітнєвим і які видалися мені незрозумілими.

Збітнєв пише про ганебну власність (отриману незаконним шляхом), що начебто в майбутньому (після революції) це буде засуджуватися, але зараз пропонуючи її легалізувати, віддавши 10 % державі. І сам зізнається, що віддасть цю десяину, якщоінші віддадуть. Звідси висновок - його доходи отримані нелегально? А далі ще цікавіше - якщо мільйонерт був у владі, він не матиме можливості бути у владі наступні 10 років. Але сам Збітнєв при владі не був, тому йому і та іншим підпільним міфлйонерам дорога у владу відкрита.
Ще одна цікава фраза
- "Якщо хтось має десятки гектарів землі і вони не експлуатуються належним чином, ми маємо або створити умови, щоб вони почали експлуатуватися, або передати їх більш ефективному власнику." - це майже смішно. Пан Збітнєв мабуть давно не подорожував Україною, інакше мав би змогу побачити сотні якщо не тисячі гектарів землі, яка не обробляється, бо у людей (чи підприємств) грошей на обробку немає, або є вироування с-г продукції нерентабельне.Що і головне - у кого він збирається інвентаризовувати та відбирати?
"Є ряд екологічних програм, проблема розширення міст, побудови очисних споруд." - ось з цього місця аби докладніше.І про "25% громадян самостійно можуть зібрали і провести цей референдум з його зміщення. Рішення має бути обов’язковим до виконання." - це антидемократично звучить. 25 проти 75.
"Саме тому ми говоримо, що на найближчі кілька років нам потрібен авторитарний режим, сильна рука, яка б могла навести порядок в країні. На цей період кризи. Інакше порядку не буде." - а далі яким чином цих антикризовиків від влади відсторонити? )) якщо вони матимуть всю повноту влади в країні...
"Ми повинні дати чітку перспективу студенту, що закінчує ВУЗ, де він завтра працюватиме. Ми повинні дати чітку гарантію працівнику, що працюючи за період свого життя він зможе придбати квартиру або будинок, забезпечити своїм дітям освіту." - зараз теж студенти, які навчаються на бюджетній формі навчанні, мають мати направлення з майбутнього місця роботи, які здебільшого робляться липові.Тому - не приймається))
"Сьогодні більшість українців живуть або на межі, або навіть за межею бідності. Згідно документів ООН для Центрально-Східної Європи межа бідності складає 4 долари на день. Тобто, якщо українець заробляє менше 120 доларів на місяць, він перебуває за межею бідності. А мінімальна заробітна плата, споживчий кошик та прожитковий мінімум складають 550 гривень. 120 доларів за сьогоднішнім курсом це вже біля тисячі гривень. Тобто, держава в особі президента, парламенту й уряду не забезпечує величезній кількості населення їхніх конституційних прав. Забирається наше основне право – на життя. Воно не виконується. Коли влада не може забезпечити нам навіть межу бідності, ми починаємо красти один в одного, в сусіда, в держави, не платити податки. Влада змушує нас бути злочинцями. Ми навіть не говоримо про все інше – газ, армію, економіку. Ми з вами не маємо головного – права на життя. Або ми змиримось з тим, що ми не маємо цього права, або не має права на життя така влада. «Геть усіх, хто перебуває при владі!»" - кожна людина - кузнець свого життя. Кожен заслуговує на те, що має.
"Ми знаємо що робити. Ми готуємо людей. Детально проробляємо політичну, податкову, адміністративну, економічну реформи. Глибоко відпрацьовуємо питання медицини. Але для того, щоб усе це здійснити, ми маємо змусити нинішню владу піти без права на повернення. Саме тому «ГЕТЬ УСІХ!»" - дивно... а я думала, це фахівці зі спецнапрямків готують програми, а не навпаки... дивна в них якась політика всередині руху...
"ми повинні знати, хто відповідає за ту чи іншу статтю тому що, коли ми почнемо все детально розглядати, то зрозуміємо що з 34 мільярдів як мінімум 50% використовується неефективно." - сказав фахівець з усіх галузей економіки... ))
"Нікого не цікавить, хто і за скільки купив собі труси чи туфлі. Але питання нерухомості, і особливо якщо це стосується перших осіб держави ми повинні знати." - тобто, туалети (одяг) посадовців, навіть від Луї Віттона, вже не буде обговорюватися... "Слід створити національний депозитарій власників. Сьогодні ми бачимо, що ніхто не може розібратися, хто є власником Росукренерго, тільки зараз ми дізналися що там є відомі в Україні люди. Але ж є ще десятки таких компаній, які теж зареєстровані в Україні і потім виявляється, що цю компанію заснував хтось зареєстрований в офшорі, а в тому офшорі є ще якась компанія… Що ми маємо сьогодні. Кожен чиновник накупив собі по 10 квартир і чекає, коли вони подорожчають. І ніхто не знає хто є власником. Треба зробити ревізію, інвентаризацію. Ми бачимо: стоїть будинок вже протягом 5 років і не заселяється ніхто – на вулицях у нас купа лікарів, вчителів без квартир." - ... а при створенні того депозитарію. що - заберуть у багатого і віддадуть бідним, чи навіщо це?
"- Людина, яка купила віллу чи завод, має задекларувати не тільки його, а й кошти на які вона його придбала і таким чином ми уникаємо практики підставних осіб і змусимо реєструватися реальних власників?
- Так, але це має відбуватися лише тоді, коли прийде нова влада, якщо вона матиме відповідний кредит довіри. Якщо зробити це при нинішній владі, це закінчиться тим, що прийдуть рейдери або податкова, або хтось зробить наїзд, в одного власність заберуть, іншому передадуть і все залишиться так як є." - враховуючи першу тезу про легалізацію мільйонерів. то старі мільйонери залишаться і будуть купувати заводи і т.д., а нових не буде...
"Якщо ситуація погіршуватиметься і влада не піде на поступки, будемо скликати конституційні збори, створювати легітимні громадські структури влади, які після приймуть нову Конституцію на референдумі. Відбудеться легітимізація нової Конституції і нової влади. Це є легітимний механізм, у світовій практиці він називається конституційним переворотом або конституційною революцією. Ми фактично повторно засновуємо державу, і починається у нас все з чистого аркуша. Цей механізм застосовувався свого часу у багатьох країнах світу, і буде визнаний усіма як нормальний інструмент демократії." - а яка саме буде та, нова конституція?


Ще одне питання:  хіба не подібне розповідали чільники помрев?

(Повна версія інтервю тут: http://www.bratstvo.info/bratstvo-text-14846.html)

А що ви з цього приводу думаєте? Запрошую на обговорення.

Не купуй весняних первоцвітів!

Наближаються свята: День Святого Валентина та 8 березня. А разом з ними починається сезон нелегального продажу весняних первоцвітів (підсніжників та ін.), які занесені до Червоної книги та перебувають на межі зникнення. Тому закликаю усіх, хто збирається вітати дорогих людей зі святами, утриматися від придбання цих квітів. Будьте толерантними до природи!

Крім того, це тягне за собою порушення ст. ст. 88-1, 90 Кодексу про адмінправопорушення з відповідними наслідками.19%, 5 голосов

58%, 15 голосов

23%, 6 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Основные месторождения газа находятся в украинском секторе ЧМ

1,5 трлн. кубометров – именно такие запасы газа расположены в украинском секторе Черного моря, который отвел нашей стране Международный суд ООН. Эксперты говорят, что это ­гораздо больше румынских запасов.

Уже несколько дней идут споры о том, проиграла или выиграла наша страна в Международном суде ООН по делу о разделе черноморских просторов между Украиной и Румынией. Отечественные дипломаты признают, что гаагские судьи прочертили на карте линию, которая более отвечает интересам Румынии. При этом в МИД подчеркивают: это совсем не означает, что решение Международного суда было заангажированным. Оппозиционные политики настаивают, что Украина проиграла в Гааге, и за это должны ответить президент и МИД. Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко также считает, что ответственность за решение суда несут Виктор Ющенко и Владимир Огрызко.

Между тем, по мнению украинских экспертов, ни о каком поражении Киева говорить нельзя, особенно, если принять во внимание запасы газа, доставшиеся Украине и Румынии. «Нашей стране отошли огромнейшие газовые месторождения. Общая оценка и разведанных, и перспективных запасов составляет 1,5 трлн. кубометров», – отметил «24» директор энергетических программ Центра «НОМОС» Михаил Гончар. «Правда, чтобы эти виртуальные запасы стали реальными, нам необходимы деньги, время и технологии. Время – 5-7 лет, деньги – миллиарды евро», – уточнил эксперт.

В компании «Черноморнефтегаз», которая занимается освоением нефтегазовых ресурсов черноморского шельфа, также отметили, что Украина ничего не потеряла. «На так называемой спорной территории, которая досталась Румынии, нет месторождений. Там никто никогда толком не проводил разведку», – сообщил «24» источник в компании.

Напомним, ранее румынские дипломаты заявляли, что Бухаресту благодаря гаагскому вердикту достались значительные месторождения газа (около 70 млрд. кубометров) и нефти (около 12 млн. тонн). Эксперт Михаил Гончар говорит, что заявленные Румынией цифры могут произвести впечатление лишь на неспециалиста: «Что такое 70 млрд. кубометров газа? Это объем нашего годового потребления. А 12 млн. тонн нефти? Мы уже сейчас добываем 4,5 млн. тонн в год. Румынские месторождения можно отнести к категории ниже среднего».

В украинском МИД не называют конкретных цифр по нефтегазовым запасам украинского и румынского секторов Черного моря. Однако зам­министра иностранных дел Александр Купчишин также подчеркнул на встрече с журналистами, что «большинство залежей нефти и газа находятся в зоне, которая отошла Украине».

Интересно, что и румыны уже не столь радостны, как были в день объявления решения в Гааге. Румынские эксперты признают: на шельфе, доставшемся Бухаресту, очень маленькие запасы нефти и газа. «Цифра в 100 млрд. кубометров газа сильно преувеличена. Мы можем говорить максимум о 20 млрд. кубометров», – говорит румынский геолог Теодор Орасиану. Более того, не факт, что Румыния будет добывать даже этот газ. Михай Герман, представляющий Национальное агентство Румынии по природным ресурсам, признал в интервью агентству ACTMedia, что добыча газа в Черном море – слишком дорогостоящая процедура. «Только разведка на шельфе нам обойдется в пять раз дороже, чем разведка на земле. Если наземные работы могут обойтись компании в
€2-3 млн., то на море эти расходы вырастут до €15-20 млн. Месторождения, таким образом, принесут доход только в том случае, если они большие. Морские запасы должны быть в пять раз больше, иначе они не принесут прибыли», – признает румынский чиновник.
Украинские эксперты отмечают, что теперь все зависит от того, сможет ли украинская власть правильно распорядиться полученными запасами газа. Эксперт Михаил Гончар по этому поводу отмечает: «Без инвесторов из ЕС и США нам не обойтись, поскольку для добычи необходимы большие средства, современные технологии. Я сомневаюсь, что к нам пойдут инвесторы, учитывая постоянные конфликты между политиками. Иностранные компании может испугать то, что у них здесь нет никаких гарантий безопасного ведения бизнеса».

http://gazeta.24.ua/news/show/id/80276.htm

За хабарництво можливо садитимуть за грати довічно

Голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони
Анатолій Гриценко вніс у парламент законопроект, який передбачає
кардинальне підвищення відповідальності за хабарництво. У проекті
передбачається, що за отримання хабара понад 10 тис. доларів прокурори,
слідчі та судді будуть каратися довічним ув’язненням, а державні
службовці – позбавлені волі на 15 років з повною конфіскацією майна.

Гриценко сподівається, що Верховна Рада підтримає цей законопроект.

Немає жодної держави, яка не має корупції. Але мало в світі є країн, де
корупція була б настільки поширена, як в Україні - таку думку висловив
Анатолій Гриценко.

Народний депутат також відзначив, що «метастази
корупції поширюються набагато більше, ніж до помаранчевої революції», а
«чисті руки» у народі звуть «додатковою надбавкою». «Корупція не
зупиняється навіть у період кризи. Залишаються «відкати» по ПДВ, беруть
побори – в сьогоднішніх умовах це вже мародерство. За таке у військові
часи розстрілюють перед строєм. Зараз не військовий час, але рішучі
заходи мають бути», - заявив Гриценко.

За матеріалом Майдану.

44%, 7 голосов

6%, 1 голос

50%, 8 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Постраждалих від голодомору буде ідентифіковано

За повідомленням Українських новин, Міністр юстиції Микола Оніщук підписав наказ про створення міжвідомчої групи з ідентифікації живих громадян, які постраждали від Голодомору 1932-33 років.

Ідентифікація буде здійснюватися з метою надання статусу потерпілих від Голодомору живим громадянам, які в 1932-1933 роках проживали на територіях, охоплених голодом. Сподіваюсь, їм після цього буде надано якісь компенсації від винуватців трагедії, тому що повідомлень, які б це підтверджували, поки що не було.

До складу робочої групи, крім фахівців Мін'юсту, включені представники Державного комітету архівів, Державного архіву Міністерства внутрішніх справ, Інституту національної пам'яті, а також Міністерства культури й туризму.

Нове патріотичне співтовариство створено.

Запрошую усіх патріотів України приєднуватися до нового співтовариства "Велика Україна".

Тут будуть освітлюватися питання про все, що відбувається, відбувалося чи буде відбуватися у нашій країні. Про проблеми, з якими стикається у своєму розвитку Україна, про її історію, культуру і мистецтво. Про красу і розвиток її складових
частин - областей, міст і селищ. про великих українців - відомих і ні, тих, хто все життя працював і працює на розвиток нашої Батьківщини.

P.S. Назва може бути змінена за рішенням членів співтовариства.

Страницы:
1
4
5
6
7
8
9
10
11
предыдущая
следующая