Розкриття вашої особистості.


look


1. Жирафа

Перша тварина, яку побачите на картинці, розкриє суть вашої особистості

Якщо першою твариною, яку ви побачили, була жирафа, це означає, що ви відноситесь до типу людей, «які живуть просто, але мислять високо». Ви міцно стоїте на землі, ведете смиренне життя, але все ж відрізняєтеся високим польотом думки.

Ви ставите перед собою високі цілі і знаєте, що зможете досягти великих висот, зробити великі справи і стати найуспішнішим в своєму оточенні.

Ви тримайтеся осторонь від дрібних людей і пліток. Мудро вибираєте свої битви, і на тлі інших людей виділяєтеся тим, що дієте з особливою гідністю і легкістю.

2. Лев

Перша тварина, яку побачите на картинці, розкриє суть вашої особистості

Якщо першим вашу увагу привернуло зображення Лева, то, значить, ви є особистістю, яку можна назвати «царем дикої природи». Ви той, хто володіє хоробрим серцем, хто здатний стійко протистояти негараздам, хто ніколи не відхилиться від життєвого виклику.

Джерелом вашої сили є не тільки фізичне або матеріальне становище, а й глибока віра в те, що ви завжди можете покластися на себе. Ваша особистість здатна лякати оточуючих, але ті, хто люблять вас, знають, що ви володієте м’яким серцем. Воно змушує вас по-справжньому піклуватися про близьких людей.

Одним словом, у вашому серці живе лев – дикий, сильний і шляхетний!

3. Верблюд

Перша тварина, яку побачите на картинці, розкриє суть вашої особистості

Якщо першим на малюнку ви побачили верблюда, то значить ви та людина, хто не здається, щоб з нею не трапилося. Верблюд виживає в найсуворіших умовах, причому робить це мужньо, спокійно, демонструючи при цьому велику працьовитість.

Ви здатні з посмішкою на обличчі виходити з усіх життєвих колотнеч, тому що всередині вас є впевненість в тому, що ви сильніше будь-яких негараздів. Життя може обрушувати на вас найстрашніші бурі, але варто пилу осісти, з’ясовується, що саме ви опинилися переможцем.

Так, ви завжди готові пройти зайву милю, щоб допомогти іншій людині, але якщо виявите, що хтось використовує вас у своїх інтересах, то легко скинете такого вершника зі свого горба.

4. Слон

Перша тварина, яку побачите на картинці, розкриє суть вашої особистості

Якщо ви звернули увагу на силует слона, то, значить, ви являєтесь по-справжньому глибокою особистістю. Ви людина, якій комфортно у власній шкірі і яку упевнена у своїй внутрішній силі. Ви не з тих, хто відволікається на дрібниці, тому що фокусуєтесь на ширшій перспективі і неухильно рухаєтеся до своєї мети.

Якщо хтось спробує стати на вашому шляху, йому точно не минути лиха. Ви прощаєте, але не забуваєте. Незважаючи на те, що ваша особистість вселяє страх багатьом оточуючим, в компанії людей, яким довіряєте, ви проявляєте себе як людина чуйна і весела.

5. Свиня

Перша тварина, яку побачите на картинці, розкриє суть вашої особистості

Якщо першою ви побачили свиню, значить, вас можна охарактеризувати як людину, що відрізняється потужним інтелектом і гострим розумом. Цих тварин часто недооцінюють, але вони є одними з найбільш кмітливих істот, які при цьому ще й мають впертий характер.

Природа вас нагородила сильною волею і здатністю виживати в різних обставинах. Звичайно, іноді ви сумніваєтеся у власних здібностях, але нікому і ніколи не дозволите переконати вас в тому, що у вас не вийде щось зробити.

Ви не будете витрачати сили, щоб вписатися в суспільні норми, так як звикли створювати власні правила. Єдине, чого ви просто не можете винести, – це лицемірство. І ви не боїтеся називати речі своїми іменами.

6. Кінь

Перша тварина, яку побачите на картинці, розкриє суть вашої особистості

Якщо першим ви побачили коня, значить, ви є людиною, що народилася, щоб бути вільною. Ви володієте духом, що прагне до польоту, і пристрастю до життя, яка підштовхує розширювати свої межі.

Вас не можна приручити, тому що найбільше ви цінуєте незалежність. Але як би сильно ви не любили свою свободу, залишаєтеся вірною людиною, яка дуже віддана близьким людям.

Ваша особистість так само прекрасна, як і тварина, яку привернула вашу увагу. Але ті, хто вирішить вам перечити, зможуть переконатися в тому, що коли справа доходить до відстоювання своїх цінностей, ви перетворюєтеся в некерованого і неприборканого дикого скакуна.

7. Ведмідь

Перша тварина, яку побачите на картинці, розкриє суть вашої особистості

Якщо першим перед вашими очима постав ведмідь, то це означає, що ви є сильною, вольовою особистістю, що дозволяє вам бути першим у багатьох сферах. Ви можете похвалитися неймовірною харизмою і силою. Але при цьому ви володієте теплотою і спонтанністю, про які мало хто здогадується.

Ви той, з ким явно не слід жартувати, тому що ви здатні перетворити життя кривдників на справжнє пекло. Ви являєте собою могутню і прекрасну стихію природи.

У відносинах ви послідовні і стабільні, і вам не подобається, коли починають грати або коли драматизують ситуацію.

8. Собака

Перша тварина, яку побачите на картинці, розкриє суть вашої особистості

Якщо першим, що ви побачили, була собака, то, значить, ви є теплою і люблячою людиною, яка найбільше цінує вірність. Ви той, хто беззастережно вкладає всього себе в стосунки, нічого не просячи взамін, крім довіри.

Для своїх улюблених людей ви готові зробити буквально все, і саме ця якість робить вас тією неймовірною людиною, якою ви є. Єдине, що не можете пробачити і забути – це зрада. Ви так само грізні, як і віддані.

На всякі поверхневі речі ви практично не звертаєте уваги, і успіх для вас – це щастя і задоволення, які ви відчуваєте в гармонійних стосунках.

podmig

Розкриття вашої особистості. Цікаво.


look

Перша тварина, яку побачите на картинці, розкриє суть вашої особистості


Перша тварина, яку побачите на картинці, розкриє суть вашої особистості

Ось яка ви насправді особистість!

Перш ніж приступити до читання, подивіться на малюнок і визначте, яку тварину ви побачили першою.

Наші інстинкти мають безпосередній зв’язок з нашою особистістю, тому те, що постає перед вашими очима в першу чергу, здатне багато розповісти про те, ким ви є насправді.

podmig 
Далі будуть пояснення.

Уникальные насекомые


                     15 Уникальных НАСЕКОМЫХ, о Которых Вам Стоит Узнать!!!Насекомые — это огромный класс беспозвоночных животных, который по своему распространению на Земле сравним с растениями. Неудивительно, что каждый год ученые находят всё новые и новые виды насекомых, многие из которых поражают нас своим внешним видом и необычностью.

Как распознать укус насекомого и что с ним делать
Поезд жизни


Мы садимся в поезд, встречаем наших родителей и думаем, что они будут всегда с нами в пути.Но на какой-то остановке они выйдут и мы должны продолжить наше путешествие без них.В поезд будут входить многие пассажиры: наши друзья, братья и сестры, любовь нашей жизни.Многие будут выходить и оставлять после себя огромную пустоту, некоторых мы даже не заметим, что они вышли.Это путешествие полное радости, печали, встреч и утрат. УСПЕХ состоит в том, чтобы с каждым состоять в хороших отношениях.ЗАГАДКА в том: мы никогда не узнаем, на какой остановке должны будем выйти сами.Поэтому мы должны жить, любить, прощать и всегда делать самое лучшее.Так как, когда придет момент, где мы должны сойти и наше место опустеет, от нас должны остаться только хорошие воспоминания...и навсегда в поезде жизни дальше путешествовать.Я желаю тебе, чтобы твоё путешествие с каждым днём становилось прекраснее, чтобы у тебя в багаже всегда были любовь, здоровье, успех и благополучие.


БОЛЬШОЕ СПАСИБО всем пассажирам в поезде моей жизни!!!

spasibo

rose rose  rose  

*********
Эти слова пронизывают душу рвут ее, заставляют думать. Наше потребительское отношение к природе, людям, всему что нас окружает однажды должно было ударить по нам тугим хлыстом,Только вот этот хлыст бьет без разбора. Никогда не поздно опомниться, попросить прощения от души раскаяться. В этом нет ничего зазорного вопрос в другом... 
Услышат ли нас?
 Задумаемся ли сами?

Світові хіти на бандурі

С Яриком я впервые познакомилась, когда он учился в школе 10 классе. Наша творческая группа в очередной раз организовывала творческий вечер в котором принимали участие: поэты, художники, барды. По сценарию предполагали читать стихи под музыкальное сопровождение. И одна из участниц предложила помощь своего сына. Им оказался Ярик. За день до выступления он пришел и я ему объяснила в чем заключается его задача. Предполагали, что фоном аккомпонимента для поэтов будет звучать классическая музыка, а он предложил свои музыкальные композиции, после просмотра читаемых стихов. Под каждый стих, с учетом характера поэтов, звучали разные мелодии, которые он на ходу сочинял и воспроизводил. Выступление прошло великолепно, был аншлаг. После концерта поинтересовалась,что он планирует в будущем. На что был ответ:- Не знаю. Мы долго говорили старалась его убедить, что ему необходимо поступать в Консерваторию. Он не соглашался, т.к. своему таланту не придавал значения. Прошло несколько лет. Ярик пришел на передачу "Украина ищет таланты". Играл свою муз. композицию на бандуре и поднял зал с аплодисментами. После конкурса решил собрать ребят-бандуристов и организовал группу, для которой он сочинял музыку. Самостоятельно выступал и принимал участие в разных конкурсах и концертах. Сейчас Ярослав Джусь - талантливый, известный композитор и исполнитель.
Играет свое сочинение Ярослав Джусь!

 
Также прекрасные аранжировки. В его исполнении бандура зазвучала современно. В его исполнении бандура и плачет, и смеется, и чарует, и ...Надеюсь вам понравится )
  
cvetok


Говорящие коты!

cat

У домашних кошек и котов весьма сложные отношения с водой. Эта тема всегда бурно обсуждается среди кошатников, при этом большинство считают, что их любимцы попросту боятся воды. Например, один из них настолько испугался, что вместо «мур» и «мяу» начал отвечать своей хозяйке на русском языке, вроде… К теме о воде: считается, что домашние Барсики и Мурки — потомки дикой нубийской кошки, живущей в Северо-Восточной Африке. Ее среда обитания — пустыня, а вода для нее непривычная и опасная среда. Эти животные не умеют плавать и инстинктивно избегают попадания во что-то мокрое. Такое отношение к воде сохранилось у большинства кошачьих, но некоторые особи все же преодолели этот страх.cat

Так выглядит любовь

Супер видео! Так выглядит любовь... 
Я все пересматриваю и пересматриваю этот коротенький ролик и просто комок в горле....очень сентиментально... Наверное красота и любовь трогают и проникают в самое сердце.


cat love  
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
23
предыдущая
следующая