хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Підсумки 2019


Підсумки 2019-го року. Тут коротенько. А от на ЖЖ і Дрімі вирішив зробити підсумки не в звичному щоденниковому форматі, а у вигляді фотозвіту.

За рік опублікував 42 (з підсумковим звітом — 43) звіти. Це не багато, але й не мало. Особливо, врахрвуючи, що вимушених постів майже не було. Рейтинг блогу в ЖЖ трохи піднявся.

Цей рік видався дуже цікавим і був роком відкриттів. Стільки нового я ще ніколи не відкривав у одному році. Це і екскурсія по колектору (підземній річці), перша вилазка у бомбосховище, і вилазка на закинутий військовий аеродром, і голосування на відборі учасників на «Євробачення-2019», прогулянка на човні, відвідання парку Кіото під час квітування сакур, вперше побував у листяному лісі, вперше пройшовся по залізничному мосту, відправлення повідомлень на радіо. А ще — приїзд гуртів «ТНМК» і «Kozak System» у моє місто. Також в 2019-му була рекордна кількість вилазок по заброшкам — 18. Шкода лише, що половину з них довелося здійснювати самотужки. А ще в цьому році спробував чорне морозиво. Протестував новий смартфон. З'їздив у гості, де не був 12 років! І жодного разу не побував на дачі:( Проте вдалося з'їздити в три області(!) — Вінницьку, Чернігівську і Житомирську. Не кожного року вдається так подорожувати. Причому, дослідив дві заброшки в інших областях. Правда, було декілька повернень у вже знайомі і ностальгічні місця.Звичайно, не обійшлося без пригод (зламався фотік і доламав окуляри, зміни на роботі, були проблеми з фотохостингом). Але, в цілому, рік був більш-менш спокійним. А ось в житті країни, ну і моєму житті, були президентські вибори в два тури із запеклим протистоянням між прихильниками/противниками двох основних кандидатів. Потім — парламентські вибори і досить суперечливі і неоднозначні дії новообраного президента і його політичної партії. Так що були причини позлитися і понервувати. А у нашому невеличкому місті збудували і відкрили перший гіпермаркет.

Погода протягом року була нестабільна. Навесні і влітку — то спека, то прохолода. Затяжні дощі. Тепла осінь. Теплий грудень. Зими, як такої, майже не було. Так що глобальне потепління, напевно, існує.

Ну а 2019-й можу охарактеризувати такими словами: відкриття, зміни, ностальгія і незвична погода.

Яким буде наступний рік? Ну, звіти в новому році не вийде відкрити заброшками. Лазити ніде. Але цікавенький репортаж проанонсував.
Наперед нічого не планую. Хоча наміри, звичайно,є.
4

Останні статті

Коментарі

130.12.19, 11:32

Яскравих та незабутніх вражень, добробуту та щастя в Новому)

  230.12.19, 11:34Відповідь на 1 від [email protected]

  Яскравих та незабутніх вражень, добробуту та щастя в Новому)Дякую!

   330.12.19, 11:57

    430.12.19, 15:45

     531.12.19, 13:04

     і голосування на відборі учасників на «Євробачення-2019»
     Голоснути на відборі до ЄБ — це як два пальці об... на клавіатуру. Це найпростіше, що можна зробити. Не зараховується. Усе інше — ОК.

      631.12.19, 14:05Відповідь на 5 від Nech sa paci

      і голосування на відборі учасників на «Євробачення-2019»Голоснути на відборі до ЄБ — це як два пальці об... на клавіатуру. Це найпростіше, що можна зробити. Не зараховується. Усе інше — ОК.Раніше й на таке не наважувався.

       731.12.19, 22:00Відповідь на 6 від Makcімаліст

       Порівняно з "переспати з жінкою" або навіть проголосувати за петицію на сайті Президента це занєфіг. Роблю це років 5.

        831.12.19, 22:01Відповідь на 6 від Makcімаліст

        "Переспати з жінкою" = "познайомитися й переспати...".